Jump to content

SATA drivers


juris846
 Share

Recommended Posts

Mana iepriekseja disksija kaut kur pazuda, tapec jautashu sheit.

 

Nevareju parinstalet win jo vins neatrada sata driverus, tapec ludzu palidzibu, kur lai tos atrod.

 

Sistēmas plates nosaukums    Hewlett-Packard HP Pavilion G3000 (RM458EA#ABB)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pārslēdz BIOSā no ACHI uz IDE režīmu.

Protams, vari jau mēģināt meklēt opiciālos SATA draiverus un integrēt tos Win instalācijā vai atrast kādu USB Floppy un attiecīgi iemest draiveri tur, bet manuprāt tas tev nebūs īsti pa spēkam.

Link to comment
Share on other sites

Pārslēdz BIOSā no ACHI uz IDE režīmu.

Ne visos tāda iespēja ir .

Viņam tas HP vispār interesants modelis.

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tas dators ir manliekas ta nojudzies ka es pat nevaru vinam biosu atvert. sledzas ieksa spiezhu gan delet gan visadus F'us.

Es meginaju velreiz parinstalet un biju aizmirsis flashu ieksa, un to flashu vins man atrada, piedavaja uz vina instalet windows.

 

Tad ja biosu nevaru atvert, tad kur lai es tos draiverus atrodu.

 

varetu but kads no tajiem http://h20180.www2.hp.com/apps/Lookup?h_lang=en&h_cc=us&cc=us&h_page=hpcom〈=en&h_client=S-A-R163-1&h_query=g3000&submit.x=0&submit.y=0

 

bet tur ir divi » HP G3000 CTO Notebook PC

» HP G3000EA Notebook PC

 

tad nevaru saprast kuram nemt.

 

ja kadu no sijiem http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=228&lc=en&dlc=en&cc=us〈=en&product=3214038

tad kurs janem?

Link to comment
Share on other sites

Ne visos tāda iespēja ir .

Viņam tas HP vispār interesants modelis.

 

 

Piekrītu, bet lai pamēģina kaut gan izskatās diezgan bezcerīgi..

Link to comment
Share on other sites

Sāc instalēt Win. (bez iesprausta flash !)un kad instalācijas laikā(pašā sākumā saka"if you need instal ......."press F5,tad tā arī dari(spaidi/turi to F5),tālākās instalācijas laikā viņš tev prasīs insert to ,ko tu ar F5 prasīji,un tad norādi ceļu uz SATA driveriem(flash kāds nu tur,tavā gadījumā).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir kāds no šiem => PCs with VIA VT6421, VT6421L, VT8251, VT8237, VT8237A, VT8237(R Plus), VT8237S, CX700, VX700 controllers

čipiem,tad derēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bus laikam jariskē

 

Sāc instalēt Win. (bez iesprausta flash !)un kad instalācijas laikā(pašā sākumā saka"if you need instal ......."press F5,tad tā arī dari(spaidi/turi to F5),tālākās instalācijas laikā viņš tev prasīs insert to ,ko tu ar F5 prasīji,un tad norādi ceļu uz SATA driveriem(flash kāds nu tur,tavā gadījumā).

 

nu ok, bet jaspiezh ir f6

bet ka es varesu zinat vai der tie draiveri vai ne? tas i tads modelis ka vinam kaut kadi mistiskie draiveri ir!!! :D

Link to comment
Share on other sites

paparovē kādu zver cd jaunāko versiju, šim parasti jau visi draiveri iebaroti, ja tas neiet tad nāksies vien lūkoties pēc jaunāks OS

Link to comment
Share on other sites

Jā ,sorry,may be F6 !

Instalācijas laikā tev teiks,ka tu esi gribējis instalēt draiverus un piedavās ielikt floppy vai other ar viņiem,ieliec savu floppy ,vai flash

un ........

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

...ieliec savu floppy ,vai flash ...

Pats esi to mēģinājis ? Cik gadījies - XP instalācija spītīgi pasaka, ka nav atrasta Floppy iekārta un nekādas fleškas, ārējo HDD u.t.t. izvēlēties nav iespējams.

Autor, palasi šo: http://tinyurl.com/ycdn6k7

Un vēl kas - Dieva dēļ, turies pa gabalu no visādiem "zver", "black", "supercoolhackz0r" u.t.t. - apgraizītas, toties papildinātas ar smuku "bonusu" - vīrusu, u.c. malware izskatā :D.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

ai jasaruna kompju salona pa ceineri, lai sataisa, sitads suda dators un te čakaret smadzeni vienkārši apnicis!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...