Jump to content

gigabite pci karte


lamazo
 Share

Recommended Posts

Varbūt uzraksti sakarīgāku topika nosaukumu, savādāk neatverot topiku, domāju, ka ir runa par gigabit pci tīkla karti. Par topiku, lūdzu konkretizē, kādām vajadzībām tev tas ir vajadzīgs, ko tu ar to gribi skatīties u.t.t.

 

Edit: ok ja sadaļa īstā, nu tad atvainojos, bet vienalga vismaz būtu pierakstījis virsrakstā klāt "TV" jo no galvenās lapas nepateiksi, kurā sadaļā topiks atrodas.

Labots - Einars
Link to comment
Share on other sites

savādāk neatverot topiku, domāju, ka ir runa par gigabit pci tīkla karti.

manuprāt foruma sadaļa (Tehnika> SatTV, ciparuTV> Sat dzelži un softs), norāda par kādu tēmu ir jautājums!

Šīs ierīces aprakstā ir teikts ka ar to var skatīties sat tv uz datora,taču vēlos zināt kādu viedokli par šo ierīci!

Izbrīna antenas ievads(ne tāds kā sat ierīcēm raksturīgs),un ka nav ekranējuma uz plates.

Link to comment
Share on other sites

Šo konkrēti karti neesmu lietojis.

 

Bet lietoju TT S2-2300 satelīt uztvērējkarti. Viss notiek :)

 

Pēc aprakst tā ir dvb-s karte. Novecojis standarts. Es teiktu ka obligāti jāpērk dvb-s2 karte

Link to comment
Share on other sites

Parokot pa latvijas ineta bodītēm šis uberlētā gala izstrādājums ir pieejams lielos apjomos.

Gribētos dzirdēt atsauksmes par šo kartīti!

Nu nevajag man HD.uz veca tv no pc caur s-vga gribas paskatīties sat tv!

Everģēlības ar emulatoriem un šārēm jau laikam nebūs iespējamas,google ir mēms šajā jautājumā.

Link to comment
Share on other sites

Uz kompja var izdarít dauzko,šāre vispār nav problēma.Bet ko nevar,tad uz kaut kāda veca TV skatīties kompi.Absurds,bilde nebaudāma.Bez DVI vai HDMI nekas skatāms nesanāks.Un par SD karti mūsu dienās:izmesta nauda.Saprotams,ja deņgi kuri nekļujut...

Link to comment
Share on other sites

Bet ko nevar,tad uz kaut kāda veca TV skatīties kompi

Vairāk atkarīgs no videokartes!neredzu atšķirību starp piem. viasat thompson signālu un manu senīlo geforce ar s-vga!

Un kompi skatos uz monitora,tv ir kā desktopa paplašinājums kurā atver atskaņotāju pilnekrānā!

Labots - lamazo
Link to comment
Share on other sites

Vīri, MaskaV taisnība.Kādreiz vienā krievu forumā ,uz jautājumu;kāpēc HD projektoram s-video,composite ieejas,es pajokoju- tās priekš сельской бедноты uz ko puiši atjokoja;kam sādžā vajag HD projektoru. :)

Man ir arī nejauns CRT TV un tā galvenā vērtība ir D-sub ieeja un pemēram DVB-S PCI kartes es nepazīstu tikai pēc nostāstiem.Nav tādu videokaršu un varbūt par veco dārgo Matrox vēl varētu parunāt.Pat SD signāls no DM800 composite izejas ir galvastiesu pārāks par to no ierindas videokartes s-video.Protams,profi var mani palabot... ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...