Jump to content

Nokia Akumulatori


 Share

Recommended Posts

Tātad ir doma iepirkt jaunu bateriju savam N95 (jo pašreizjā pie normālas lietošanas (pāris bildes, pāris zvani, Mp3 2 stundas, n-gage spēles 20min, divix video 20min u.c.) tur aptuveni pusotru dienu (apmēram 30 stundas)).

Skatījos internetā bet cenas jaunai BL-6F baterijai ir diapazonā sākot no 14Ls līdz pat 30Ls.

Tad nu esmu neizpratnē kāpēc tāda cenu atšķirības pērkto dažādās vietās http://www.salidzini.lv/search.php?q=BL-6F&offset=0 un vai pērkot par 15Ls nevar uzrauties uz kautkādu "feiku" vai "brāķētu" akumulatoru.

Tad nu kāds zinošāks par šim lietām varētu paskaidrot par cenu starpību pērkot jaunu nokia akumulatoru?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak no šķībajliem iekš ebay pasūti par 15$ un miers. Paņem uzreiz 2, ja ļoti gribās. Tā gan ir laimes spēle, bet šobrīd ar dzelteno puišu pakaļdarinājumiem ļoti labi iet 2 motorolas un 1 nokija.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu ja ir šādi principi, tad ej uz Dual un ņem no šiem. Laikam skaitās Nokijas tiešie pārstāvji LV.

Link to comment
Share on other sites

Sen atpakaļ paņēmu no ebay'a BL-5C ķīniešu izpildījumā. Nerunāsim nemaz par to, ka telefona vāciņu varēja uzlikt ar mokām- turēja tas aķis vēl mazāk kā 3 gadus lietots orģinālais.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vot redz... Uzrakstīt jau viņi uz tā feikā akumulatora var kaut vai 3000 mAh, bet kamēr tas nav nomērīts praksē - es tam neticu. Nokia tomēr ir nokia un ja ir uzrakstīts 1200 mAh tad tur arī būs 1200 nevis piemēram 800 mAh.

 

P.S. Šķībie ir arī pamanījušies nokias akumulatorus diezgan precīzi nokpēt, bet feiku no īsta var atšķirt papētot tās uzlīmes uz akumulatoriem.

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Pioneer X800

 

nu atvaino puis

bet nevajag būt cirvim

un ticēt

ka pēkšņi ir radušās tādas ahūnākas tehnoloģijas

kas 3x lētāk piedāvās 3x jaudīgākus akūžus

kā paša noķele ražo ...

 

man arī ir nesliktapieredze pērkot BL5C šķībacainos akūžus - tagad trejas manas noķeles trubas uz tādiem sēž

un izmaksāja tas kopā kā viens orģinālais nokia akūzis ...

 

laimes spēle ...

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Es gan esmu ļoti neapmierināts ar oriģinālo aķi. ~2 mēnešus veca Nokia E71 tur 1-2 dienas (daudz nemaz nerunāju, WiFi, Mp3 un citus sūdus reti izmantoju). Pirmās reizes gan 3-4 dienas pat turēja. Kad to baču izpakoju, šķita - obļā nu tik būs, A KUJU!!! Saprastu, ja būtu gads vai divi cauri, bet ne jau 1.5-2 mēneši.

 

A ķīniešu aķi - tā toč ir laimes spēle.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Telefonu...................... Garantija, protams, ir, a ko tu viņiem teiksi, ka bača maz tur? Vispār jau parasti pa garantiju aķus nemaina utt.

 

NOKIA PIPELES

Link to comment
Share on other sites

Man oriģinālā bača N95 8gb tur pat ļoti labi jau otro gadu. Šorīt no rīt noņēmu no vada un 4,5stundas no vietas mp3 noskanēja. Pat neviena iedaļiņa nenokrita un rādīja pilnu. Tagad jau protams +vēl vairākas telefonsarunas un bija ieslēgts bišķiņ GPS, tā kādas 2 iedaļiņas tomēr ir nokritušas. Bet citādi ļoti labi tur.

Link to comment
Share on other sites

Nu man atkal ir tā kad to pus otru dienu dari ko gribi - stabili rāda visu laiku ka baterija pilna (visas iedaļas pilnas), bet tad (kad pus otra diena jau pagājusi) uzlieku kādu divix video un telefons bateriju "izsūc" tukšu nepilnu 20 min laikā.

 

Kādas atsauksmes par šito kantori - http://www.mobilemonsters.lv/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=BL-6F&x=0&y=0

Ir kāds kautko pircis?

Link to comment
Share on other sites

Es gan esmu ļoti neapmierināts ar oriģinālo aķi. ~2 mēnešus veca Nokia E71 tur 1-2 dienas (daudz nemaz nerunāju, WiFi, Mp3 un citus sūdus reti izmantoju). Pirmās reizes gan 3-4 dienas pat turēja.

Dīvaini- man ~ gadu vecs E71 ar orģinālo baču joprojām tur apmēram tās 3-4 dienas, diezgan intensīvi browsējot netu (pa edge).

Link to comment
Share on other sites

nez šitādi stereotipi ir diezgan dzirdēti, bet tad rods jautājums vai precei aug kvalitāte ja tā tiek apkrāmēta ar nodokli, vai kāds uz viņas grib uzvārīties. tie ķinizeri ko piedāvā viņi ir ar visām hologramām taka orģināliem aķiem, un kā tad mēs varam apgalvot, ka npirku telefonu un orģinālais aķis netur, nekur jau nav rakstīts ka tev tas ir orģinālais aķis.

Link to comment
Share on other sites

Bullšits! Uz ķīnīzeru aķiem tās uzlīmes ir savādākas kā uz oriģinālajiem (laikam šķībačiem šīs nav sanācis 1 : 1 nokopēt :D), uzreiz var pateikt pēc tās uzlīmes vai viltota, vai oriģinālā nokias bača.

 

Topika sākumā uzrakstītais jautājums jo projām aktuāls.

Kā arī man interesē atsauksmes par šo iestādi - http://www.mobilemonsters.lv/index.php Ir kāts tur kko pircis, vai labāk iet tai iestādei ar līkumu?

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

Uzlīmes savādākas, bet pieļauju, ka iekšā tur tas pats vien ir. Pats lietoju ķīnaizeru bačas divām nokijām - viss darbojas normāli un pagaidām dzīvs ar vēl esu (ja nu sadomā uzsprāgt?). Negribējās man izmest 20-30Ls - pirku ebajā pie entrust88, baterijas pa latu ar kapeikām ar piegādi (3-4ned) :D

Link to comment
Share on other sites

jā no ķinizeriem ja ņema kādas simts uzreiz tad vispār zem lata sanāk, nu tiko salidzinaju divus BL5 aķus, ķinezerim holoramma ir četrkantīga un made in china, bet orģinālai hologramma ir taisnstūraina un made in hungary

Link to comment
Share on other sites

jā no ķinizeriem ja ņema kādas simts uzreiz tad vispār zem lata sanāk, nu tiko salidzinaju divus BL5 aķus, ķinezerim holoramma ir četrkantīga un made in china, bet orģinālai hologramma ir taisnstūraina un made in hungary

Abas ir oriģinālās vienkārši taisnstūra uzlīmes ir vecā tipa, bet kantainās jaunā - jāskatās uz pašu hologrammu un jāsalīdzina.

 

Lūk gribēju parādīt kā izskatās viltota (fake) uzlīme un īsta uzlīme. Tā viltotā BP-6M baterija vispār knapi 6 stundat tur :D.

post-71341-126488004874_thumb.jpg

post-71341-126488013871_thumb.jpg

post-71341-126488022655_thumb.jpg

post-71341-126488025422_thumb.jpg

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

hologrammas ir vienāds Nokia emblēma ar rociņām. un virsū kaut kāds nummurs. tikai čainai tā ir zaļākā tonī

Labots - baky
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
MetalOxygen

Sveiki!

Piemetīšos tepat par līdzīgu tēmu.

Šodien no Vācijas (caur ebay) saņēmu savai Nokijai jaunu akumulatoru, + jau 2. gab, jo 1. tika sasists sūtīšanas laikā un pārdevējs piekrita sūtīt vēl vienu.

Uz skatu jau līdzīgi (tas ko izņēmu no mobilā ir pa labi):

2bpjgnx0d6uzynjvgs_thumb.jpg

Nu un... neizturēju un noplēsu tam sasistajam uzlīmi, lai paskatītos kas tur vispār varēja salocīties...

4ycupw7iw97aqqilvjs_thumb.jpg

 

Kādreiz Nokijai bija kaut kāds online genuine check, bet to vairs neizdodas atrast. Tāpēc prasu šeit, kāds verdikts- fake vai īsts?

Labots - MetalOxygen
Link to comment
Share on other sites

Jā, pa kreisi ir fake. Nez kā var pārbaudīt online vai ir genuine? Numurs droši vien ir genuine, viens miljonam eksemplāru. :D

Link to comment
Share on other sites

MetalOxygen

Tie numuri, kas ir uz uzlīmēm, vismaz ir dažādi, tur vēl varētu kaut ko checkot.

Tas garais nr, kas bačai aizmugurē, tiešām abām "Vācu" baterijām dublējas :D

 

Visu laiku domāju, ka labus viltojumus var dabūt tikai no ķīnas, tagad izrādās, ka german "business seller" arī jau kluvuši tādi paši :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai German, arī Latvian. :D Pērkot 10 baterijas no Ķīnas var dabūt atlaidi, tāpēc tur arī sīkumiem ir make offer. German var pacelt cenu 2x un vairāk, jo ir Europe seller un pa ES piegāde nepaņem pat nedēļu, atšķirībā no Ķīnas kas var paņemt mēnesi un nav zināms vai vispār atnāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...