Jump to content

skaņas (audio) karte


caks2
 Share

Recommended Posts

man tāds jautājums ,vecajam datoram bija problēmas ar skaņu ,tad man meistars ieteica nopirkt skaņas karti :) vis ok uz veco datoru skaņu dabūju ,tagat tāda lieta nopirku jaunu datoru un tam ar skaņu ir vis ok ,vai ir jēga man likt jaunajam to karti (vai būs kāds labums un vai netērēs vairāk strāvu ?)varētu būt ka dators ātrāk strādās ,piemēram spēles spēlējot?

 

http://www.xpcgear.com/sb0570.html

Labots - caks2
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ja reiz tu uzdod sādu jautājumu

tad patiešām tev nav vajadzīga nekāda papildus skaņaskarte - pietiks ar integrēto ...

 

mūsdienās tādas vairs ir aktuālas tik mūzikas fīļiem un tiem kam integrētā atņirgusies ...

Link to comment
Share on other sites

Skaņaskartei ar ātrumu nu nekāda sakara nebūs. Svarīgi, kāda ir tagadējā, integrētā. Daudzām jaunajām platēm tās ir pietiekami kvalitatīvas neprofesionālām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Skaņas karte Realtek ALC662 @ nVIDIA MCP73 - High Definition Audio Controller,,,patreiz ir šāda integrētā,, ir ,,un tā otra ar ir tik doma vai ir vērts likt?:)

Labots - caks2
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tā otra būs labāka, droši liec iekšā. Starpību skaņas ziņā jutīsi kaut vai spēlējot. To nevar pateikt ar vārdiem, ir jādzird, protams ja dzirde kaut kāda ir.

Link to comment
Share on other sites

Donkey - ja tas būtu īstais Audigy ar EMU10K2 čipu, tad jā. Bet šitais ir lētais variants ar CA-0106 čipu, kas nozīmē, ka nav hardware EAX, un gāmēs efekts ne tuvu nav tas. Sorre.

 

Taču visā visumā varētu būt labāka par onboardo. Ja Tev to skaņu karti nav kur likt, tad spraud vien iekšā. Sliktāka par onboardo gan jau nebūs. :p

Link to comment
Share on other sites

ok spraudišu iekšā ,jo tā pat labums vismaz būs tāds ,ka ekvailaizerus varēšu graizīt ,bet kāds varētu man ko normālu ieteikt,nu vidējā līmenī, jo nauda nemētājas pa atvilkni:)

Link to comment
Share on other sites

Nu jau kādus 6 gadus ir šitāda .

(Protams, lai klausītos mp3 uz plastmasas tumbām tāda nav vajadzīga :D.)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...