Jump to content

Dekods/Dekripts


kas_te
 Share

Recommended Posts

Pagājušogad taisīju html/css mājaslapu. Pārveidoju uz wordpress, uzliku blogu uz servera, pievienoju googlei un visus pārējus sīkumus.

Tagad gribu mainīt dizainu, taču, theme autors ir encriptojis nevis footer.php, bet gan visu template.php, kas arī ir augstāk esošais dārzeņkods.

Bail pat domāt, kas notiks ar visiem maniem linkiem, kas bija saskaņoti ar to templeitu, ja nāktos meklēt citu.

Es nevaru pat normāli css labot, ja neredzu visus savus php failus, kur nu vēl runa ietu par pārējo.

"Šo kodu modificēs un dos citiem kā savējo". Izmantots viņš tiek personīgajai lapai, nekas nekur netiek dots.

 

tt2t: Tajā rindiņā man traucē angļu valoda. Kaut vai pēc tam varu parādīt, ka kredīti atstāti, tikai latviskoti, ja tev tas liek justies labāk.

Labots - kas_te
Link to comment
Share on other sites

Nu... kaut kāds iemesls taču autoram būs bijis, ka šitā darīja? OK, ja tā tēma ir bezmaksas, vai Tu viņu esi nopircis (un Tu to vari pierādīt), tad es Tev iedošu dekriptēto variantu.

Link to comment
Share on other sites

Klau, bet es tur neko neredzu, kas būtu saaistīts ar tevi

 

$tp_footer_credit = 'Graffiti Effect provided by Web Hosting | Site Sponsored by a dedicated server at Hivelocity';
$rss=fetch_rss('http://www.templatestats.com/api/rss/?'.$data); 
$post_variables = array( 'blog_home'=>get_bloginfo('home'), 'blog_title'=>get_bloginfo('title'), 'theme_spot'=>'1', 'theme_id'=>'9', 'theme_ver'=>'1.03', 'theme_name'=>'WaterColor', ); 

 

es pats pirmo reizi pamēģināju kautko tādu atkodēt... nekad nav bijusi vajadzība un pie pirmās reizes man tas prasīja kautkur stundu, jo visu atrisinājumu meklēju googlē, bet tur nekas nebija jāmeklē... bija tikai nedaudz jāsakārto jau iegūtais risinājumus, lai pabeigtu visu pārējo ;) , un beigās tas tiešam ir atverams 5-10min laikā, paldies Vilkam :), pats katuko jaunu iemācijos ;)

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Taisnība, bezmaksas pasākums. OK, dekriptēju un nosūtīju PM. Tālākais jau uz autora paša sirdsapziņas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...