Jump to content

Neizdodas izdzēst NAV 2003


Guest
 Share

Recommended Posts

Vajag izdzeest jo ir galiigi nogjukojis un symantec.com ar bija teikc lai paarisntalee deelj errora kautkaada tur 300xx bet lieta taada ka pat neizdodas izdzeest vinju...

Vai nu "Add Remove Programs" vai Delete!

Link to comment
Share on other sites

Vajag izdzeest jo ir galiigi nogjukojis un symantec.com ar bija teikc lai paarisntalee deelj errora kautkaada tur 300xx bet lieta taada ka pat neizdodas izdzeest vinju...

Vai nu "Add Remove Programs" vai Delete!

jaa protams Delete

un kaa peectam ar "Add Remove Programs" ? hmmm... iisteniibaa laba ideja ja es vinju peec tam no turienes ar kaadu progu novaacu. Un ja man izdodas tad registijaa taapat kautkaadas hernjas palix kas raustiis jauno NAV ka negrib instaleet...

hhmm... taa var ? (ja saprataat ko es gribeeju pateikt...) :?

man sanaak ka man neviena antiviirusa tagad nav jo tagadeejais ar kautkaadu hvz error :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest inx
Vajag izdzeest jo ir galiigi nogjukojis un symantec.com ar bija teikc lai paarisntalee deelj errora kautkaada tur 300xx bet lieta taada ka pat neizdodas izdzeest vinju...

Vai nu "Add Remove Programs" vai Delete!

jaa protams Delete

un kaa peectam ar "Add Remove Programs" ? hmmm... iisteniibaa laba ideja ja es vinju peec tam no turienes ar kaadu progu novaacu. Un ja man izdodas tad registijaa taapat kautkaadas hernjas palix kas raustiis jauno NAV ka negrib instaleet...

hhmm... taa var ? (ja saprataat ko es gribeeju pateikt...) :?

man sanaak ka man neviena antiviirusa tagad nav jo tagadeejais ar kautkaadu hvz error :evil:

 

Tieshi taa, ar Delete vaac to NAV prom. Ja gribi visu pareizi dariit, tad uzinstalee NAV no jauna un peectam ar ADD/REMOVE novaac to nafig un uzinstalee McAffee. Vismaz atminju tik baigi kaa NAV nerij, normaali updeitojas, nepateeree daudz procha resursu un aatri shancee. Protams, tas ir mans subjektiivais viedoklis! :)

Link to comment
Share on other sites

Vajag izdzeest jo ir galiigi nogjukojis un symantec.com ar bija teikc lai paarisntalee deelj errora kautkaada tur 300xx bet lieta taada ka pat neizdodas izdzeest vinju...

Vai nu "Add Remove Programs" vai Delete!

jaa protams Delete

un kaa peectam ar "Add Remove Programs" ? hmmm... iisteniibaa laba ideja ja es vinju peec tam no turienes ar kaadu progu novaacu. Un ja man izdodas tad registijaa taapat kautkaadas hernjas palix kas raustiis jauno NAV ka negrib instaleet...

hhmm... taa var ? (ja saprataat ko es gribeeju pateikt...) :?

man sanaak ka man neviena antiviirusa tagad nav jo tagadeejais ar kautkaadu hvz error :evil:

 

Tieshi taa' date=' ar Delete vaac to NAV prom. Ja gribi visu pareizi dariit, tad uzinstalee NAV no jauna un peectam ar ADD/REMOVE novaac to nafig un uzinstalee McAffee. Vismaz atminju tik baigi kaa NAV nerij, normaali updeitojas, nepateeree daudz procha resursu un aatri shancee. Protams, tas ir mans subjektiivais viedoklis! :)[/quote'] Kaadu McAffee iesaki vikt ? DC++ kautkaadu versiju ar cracku vai kaadu freewari un ja freewari tad kur lai velk? (jaa jaa google.lv bet ja zini lapu saki !!! (luudzu))

Link to comment
Share on other sites

Nu es gan neteiktu ka makaka ir mazaak rijiga par nortoonu.

Mans subjektiivais ka makaka bremzee vairaak.

Attieciibaa par NAV.. nu ir tal symantec.com lamaa novelakmi revuwoshanas tuulji.

Nortoonam var gadiities taa ka nenjemas nost liidz galam un tad paarlikt vinju nevar jo vinsh jkjerc ka jau ir uzinstaleets.

Velkam tuuli. Palaizham.

Un sjo :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es gan neteiktu ka makaka ir mazaak rijiga par nortoonu.

Mans subjektiivais ka makaka bremzee vairaak.

Attieciibaa par NAV.. nu ir tal symantec.com lamaa novelakmi revuwoshanas tuulji.

Nortoonam var gadiities taa ka nenjemas nost liidz galam un tad paarlikt vinju nevar jo vinsh jkjerc ka jau ir uzinstaleets.

Velkam tuuli. Palaizham.

Un sjo :)

Es jau to pashu domaaju taapeec jo domaaju to McAffe likt... paskatiishos kaa kalpos ar laiku redzees ko mest virsuu (nu ja tomeer NAV nebljaus tad likshu tik to NAV)
Link to comment
Share on other sites

Vispar jau jaaliek ir tas kas ir nopirkts.

 

stāstihana no serijas: tas ko es lietoju rulzz un paarejaaas programmas kuras dara topashu, sUx...

zajebala.

Man ir x antivirus man viss rulz...

nu bet bll..

Kautkaa noargumentee.

Ja nevari tad klusee.

Kam pisa kas tev uz tava meesla staav?

 

P.S fakucii ir tabula ar antivirusu saliidzinaajumi..

tb cik kursh ko kjer.

Link to comment
Share on other sites

Guest inx
Vispar jau jaaliek ir tas kas ir nopirkts.

 

stāstihana no serijas: tas ko es lietoju rulzz un paarejaaas programmas kuras dara topashu' date=' sUx...

zajebala.

Man ir x antivirus man viss rulz...

nu bet bll..

Kautkaa noargumentee.

Ja nevari tad klusee.

Kam pisa kas tev uz tava meesla staav?[/quote']

 

Iespeejams, ka katra, kompim savaadaak: viens normaali shancee ar NAV, cits ar Kaspersky, bet veel cits ar McAfee vao Pandoru (jeb kaa vinju tur)... :wink: Redzi, es uz savas kastes esmu testeejis shitos chetrus plus veel kaudzi ar parastiem viirusu remove tooljiem. Atklaati runaajot, pie McAfee esmu palicis objetiivu iemeslu deelj, kaa arii paintereseejies gan literatuura, gan pie zinoshiem ljauzhiem, kursh viiruskjeeraajs buutu efektiivaaks. Ja veelies argumentaaciju, tad riit vai pariit iemetiishu testa rezultaatu tabulu par augstaakmineetajiem virscaniem. :)

Link to comment
Share on other sites

inx

Visi populaarie antivirusi kjer praktiski vienaadi.

Atskjiriibas minimaalas.

Cilveeki izveelas tiiri subjektiivu iemeslu deelj sev to antivirusu.

Tb principaa peec interfeisa.

BUJa ir detalizeeta saliidzinoshaa tabula.

Var redzeet cik % ir atskjiriibas starp vadoshajiem antivirusiem.

Un reaali dziivee viss tas ir pilniigs suuds.

Muus nerausta cik vinsh kjer vecos viirusus.

Vieniigais objektiivais raadiitaajs ir tas cik aatri mans antivirus dabon jauninaajumus lai es neiekljuutu epideemijas statistikaa.

Viss paareejais ir pie dibenss.

Un shai zinjaa liideris ir KAV.

Objektiivs fakts.

Nu a normaala agadijumaa users var pat neizmantot antivirusu uz savas kastes.

Proxy izkljers caur netu kjeramos meeslus un mail serveris izkjer pasta suudus.

Liidz userim nekas nenokljuust.

Dziivojam bez bremzes :O)

Tas jau sen ir aprunaats simtiem reizhu.

 

 

Un nav taaka uz kaadas kastes it kruta makaka un neiet NAV...

Visi individuaalie antivirusi speeciigi iebremzee kasti. Cits vairaak (KAV, makaka) cits mazaak NAV.

un ir poh uz kaadas kastes tu vinjus liksi.

Vieniigais man taada klusa aizdoma ka dazhi labi idioti saliidzina piemeram makaka 8 ar nortoon 2000

un tad muuld.. oo redz kaa tas bremzee a shitais nee.

Ir tak jaasaliidzina liidzvertiigi produkti.

Nevis piem 5ktaa makaka ar symantec 2004

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
Vispar jau jaaliek ir tas kas ir nopirkts.

 

stāstihana no serijas: tas ko es lietoju rulzz un paarejaaas programmas kuras dara topashu' date=' sUx...

zajebala.

Man ir x antivirus man viss rulz...

nu bet bll..

Kautkaa noargumentee.

Ja nevari tad klusee.

Kam pisa kas tev uz tava meesla staav?

 

P.S fakucii ir tabula ar antivirusu saliidzinaajumi..

tb cik kursh ko kjer.[/quote']Tikai vari blaut,pats arii esi ko nopircis un uz savas kastes uzlicis?Var dereet,90%softa ir zagta,bet kaut ko veel keerc...Nemeetaajies ar vaardiem,dadzkaart var slikti iznaakt beigaas.

Link to comment
Share on other sites

atapi

ko tu tur tagad spreegaa?

Cilveeks apjautaajas.. es atbildeeju pa teemu.

Kas tev nepatiik?

Vai varbuut tu domaa ka ja ir nopirkta makaka ir gudri likt KAV?

Un janu tas ir darbaa ?

Kaatev shkjiet, BSA pisiis vai nepisiis?

Link to comment
Share on other sites

Guest inx
inx

Visi populaarie antivirusi kjer praktiski vienaadi.

Atskjiriibas minimaalas.

Cilveeki izveelas tiiri subjektiivu iemeslu deelj sev to antivirusu.

Tb principaa peec interfeisa.

BUJa ir detalizeeta saliidzinoshaa tabula.

Var redzeet cik % ir atskjiriibas starp vadoshajiem antivirusiem.

Un reaali dziivee viss tas ir pilniigs suuds.

Muus nerausta cik vinsh kjer vecos viirusus.

Vieniigais objektiivais raadiitaajs ir tas cik aatri mans antivirus dabon jauninaajumus lai es neiekljuutu epideemijas statistikaa.

Viss paareejais ir pie dibenss.

Un shai zinjaa liideris ir KAV.

Objektiivs fakts.

Nu a normaala agadijumaa users var pat neizmantot antivirusu uz savas kastes.

Proxy izkljers caur netu kjeramos meeslus un mail serveris izkjer pasta suudus.

Liidz userim nekas nenokljuust.

Dziivojam bez bremzes :o)

Tas jau sen ir aprunaats simtiem reizhu.

 

 

Un nav taaka uz kaadas kastes it kruta makaka un neiet NAV...

Visi individuaalie antivirusi speeciigi iebremzee kasti. Cits vairaak (KAV' date=' makaka) cits mazaak NAV.

un ir poh uz kaadas kastes tu vinjus liksi.

Vieniigais man taada klusa aizdoma ka dazhi labi idioti saliidzina piemeram makaka 8 ar nortoon 2000

un tad muuld.. oo redz kaa tas bremzee a shitais nee.

Ir tak jaasaliidzina liidzvertiigi produkti.

Nevis piem 5ktaa makaka ar symantec 2004[/quote']

 

:) Es saliidzinu, cik ilgaa laikaa, cik daudz viirusu nokjer un kaa kjershanas laikaa iebremzee resursus. Es jau teicu, ka MAN vislabaakais ir makaka, jo vienlaiciigi griezhaas daudz pietiekami smagas lietas. Man neder, ja proga, kuru es kompileeju un paarkompileeju, katru reizi, piemeeram, 10-20 sek. vietaa aiznjem pusotru minuuti. NAV drausmiigi rij atminju un bez jeegas noslogo proci. Heh! Man NAV usera interfeiss patiik daudz labaak nekaa makakas... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
atapi

ko tu tur tagad spreegaa?

Cilveeks apjautaajas.. es atbildeeju pa teemu.

Kas tev nepatiik?

Vai varbuut tu domaa ka ja ir nopirkta makaka ir gudri likt KAV?

Un janu tas ir darbaa ?

Kaatev shkjiet' date=' BSA pisiis vai nepisiis?[/quote']spreegaa,puika, malkas pagale kamiinaa,es runaaju,kas man nepatiik,tas lai paliek pie manis,es veelreiz tev atgadinu,ka nevar meetaaties ar vaardiem,ja tu saproti vispaar kaut ko citu,iznemot virtualo pasauli un datordzeldzus.

Link to comment
Share on other sites

inx

Ir dazhaadas viirusu diagnostikas metoodes...

Saliidzini uzstaadiitos parametrus.

Atseleedz kautkaadas medotes.

Piemeram Heuristic. Pieljauju domu ka dazhaadiem antivirusiem shiis tehnalogjijas ir dazhaadi atrisinaataas.

Tachu tev kaa koderim vajadzeetu saprast ka jebkuraa gadijumaa lai atvertu failu un paarbaudiitu ar signatuuru datubaazi.. ir nepiecieshams zinaams laiks.

Un nav paaraak daudz veidu kaa to realizeet.

Un nevar to laika atskjiriibu izskaidrot ar to ka A antivirus kautkaa citaadi atver failu un salidzina vinja saturu ar savu signatuuru db, kaa B antivirus kursh veic tieshi taspashas darbiibas.

Faktiski vareetu pienjemt ka tas kursh vairaak slogo, iespeejams ka veic vairaak darbiibas un teoreetiski varbuut detalizeetaak paarbauda.

Es nerunaaju par idiotiskiem algoritmiem kuri nejeegaa rij resursus.

Es pienjemu ka antivirusu koods ir godpraatiigs un iespeeju robezhas optimizeets.

kaa pieraadijums shai teorijai vareetu buut KAV labie rezultaati.

KAV visvairaak iebremzee kasti.

Daudziem antivirusiem ir iespeejams uzstaadiit parametrus cik preciizi veikt to Heuristic paarbaudi.

Nezinu, pachu pienjemu ka viena antivirusa minimum liimenis ir saliidzinaams ar cita default, pa kam arii atskhiraas sisteemas noslogojums.

Antivirusu kompanijas regulaari apmainas ar virusu datubaazeem, taaka nevar buut un arii nav buutiskas atskjiriibas starp dazhaadiem antivirusiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest inx
atapi

ko tu tur tagad spreegaa?

Cilveeks apjautaajas.. es atbildeeju pa teemu.

Kas tev nepatiik?

Vai varbuut tu domaa ka ja ir nopirkta makaka ir gudri likt KAV?

Un janu tas ir darbaa ?

Kaatev shkjiet' date=' BSA pisiis vai nepisiis?[/quote']spreegaa,puika, malkas pagale kamiinaa,es runaaju,kas man nepatiik,tas lai paliek pie manis,es veelreiz tev atgadinu,ka nevar meetaaties ar vaardiem,ja tu saproti vispaar kaut ko citu,iznemot virtualo pasauli un datordzeldzus.

 

atapi, tu saac apnikt. laikam vaards "cienja" tev ir sveshs... taadeelj par pashcienju nav veerts tev atgaadinaat. ja tev gribaas palekties un uzrauties uz nepatikshanaam - vienkaarshi, dienas laikaa uz ielas pieej klaat policistam un pasaki, ka vinjsh "meetaajas ar vaardiem", kad pasuuta tevi gudri izrunāties briidii, kad tu jamo esi gribeejis pamaaciit.

 

pievaldi savu lunkano un nekorekto meeli! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest inx
inx

Ir dazhaadas viirusu diagnostikas metoodes...

Saliidzini uzstaadiitos parametrus.

Atseleedz kautkaadas medotes.

Piemeram Heuristic. Pieljauju domu ka dazhaadiem antivirusiem shiis tehnalogjijas ir dazhaadi atrisinaataas.

Tachu tev kaa koderim vajadzeetu saprast ka jebkuraa gadijumaa lai atvertu failu un paarbaudiitu ar signatuuru datubaazi.. ir nepiecieshams zinaams laiks.

Un nav paaraak daudz veidu kaa to realizeet.

Un nevar to laika atskjiriibu izskaidrot ar to ka A antivirus kautkaa citaadi atver failu un salidzina vinja saturu ar savu signatuuru db' date=' kaa B antivirus kursh veic tieshi taspashas darbiibas.

Faktiski vareetu pienjemt ka tas kursh vairaak slogo, iespeejams ka veic vairaak darbiibas un teoreetiski varbuut detalizeetaak paarbauda.

Es nerunaaju par idiotiskiem algoritmiem kuri nejeegaa rij resursus.

Es pienjemu ka antivirusu koods ir godpraatiigs un iespeeju robezhas optimizeets.

kaa pieraadijums shai teorijai vareetu buut KAV labie rezultaati.

KAV visvairaak iebremzee kasti.

Daudziem antivirusiem ir iespeejams uzstaadiit parametrus cik preciizi veikt to Heuristic paarbaudi.

Nezinu, pachu pienjemu ka viena antivirusa minimum liimenis ir saliidzinaams ar cita default, pa kam arii atskhiraas sisteemas noslogojums.

Antivirusu kompanijas regulaari apmainas ar virusu datubaazeem, taaka nevar buut un arii nav buutiskas atskjiriibas starp dazhaadiem antivirusiem.[/quote']

 

Nu, jaa. Es no taada viedoklja - par db paarbaudeem - nebiju padomaajis. Hmm... KAV manu nabaka compiiti iebremzeeja liidz galiigai nejeegai - pat ar minimuma setingiem KAV failus apstraadaa kaa negudrs. :) Man ir diezgan leens kompis saliidzino ar vairumu useru. Tiesa, lieliski ar to iztieku, un neredzu jeegu iegaadaaties kauko aatraaku. Tas, kas mani interesee, shancee uz shii kompja lieliskaa kvalitaatee: programmeeshana, filmas, utilitiitas, DB, testu programmatuura, ofice progas, QuakeIII un Alien Shooter 1.2. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

imx

kāds vispār ar Tevi runāja?Cienas un pašcienas man varbūt ir vairāk,nekā Tavā nošmulējošā ghimitī vispār ir bijis.

Man galīgin uzspļaut uz Tavu patiku vai nepatiku,man tā ir pilnīgi vienaldzīga.

To ,ka Tu ,atlaujies virtualā pasaulē kadu aizskart un pasūtīt,nebūt nenozīmē,ka realā dzīvē,no Tevis var izdzirdēt kadu sakarigu vārdiņu.Ai,vāries savā sulā,lai Tev paveicās vismaz šei,neveiksminiek....

Link to comment
Share on other sites

atapi

Luuk ar tevi gan sheit neviens neuzrunaaja un tu te taa neviekli meigjini liist.

Ir aciimredzami ka tu neko nevari pateikt pa teemu un taanu tu te kautko bezsakariigi muuldi un provocee uz stāstihanos.

Labaak seedi klusu un neblameejies.

Citaadi rodas iespaids ka kautkaads aprobezhots labs cilvēks ir nospeeris atapi paroli.

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
atapi

Luuk ar tevi gan sheit neviens neuzrunaaja un tu te taa neviekli meigjini liist.

Ir aciimredzami ka tu neko nevari pateikt pa teemu un taanu tu te kautko bezsakariigi muuldi un provocee uz stāstihanos.

Labaak seedi klusu un neblameejies.

Citaadi rodas iespaids ka kautkaads aprobezhots labs cilvēks ir nospeeris atapi paroli.

pats esi aprobezhots labs cilvēks,atbrauks kaiminsh maajaas,nokerst tevi un sados pa muti,un es veel puikas pierunaashu no pagalma,lai tev sadod,zinasi ka manu kaiminu apsaukaat
Link to comment
Share on other sites

Es pienjemshu ka tev ir meeneshreizes.

Tachu tavus draudus iedokumenteeshu un vajadziibas gadijumaa nodoshu policijai.

Principaa jau ar to pashu ko tu esi pateicis pietiek lai uzrakstiitu iesniegumu.

Policija tevi atradiis ljoti aatri.

Taaka domaa ko runaa un ko raksti.

 

32.pants. Draudi izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu

 

Par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, —

 

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz divdesmit minimālajām mēnešalgām.

 

Padomaa :)

Link to comment
Share on other sites

Nu , tam NAV 2003 bija tāda ķeza, ka saiet grīstē un nevar dabūt nost (ar minimālu piepuli), ne pārinstalēt. Tā nojūgšanās, nez kāpēc , sanāca regulāra (arī 2004). Bet 2005 , pagaidām strāda bez prob . un liekas, ka arī mazāk bremzē (varbūt subjektīvi, jo tagad nedaudz savādāki dzelži). Tā , ka ja ir problēmas ar veco, nomēģina jauno ( nu ja nav prob . ar licenžu jautājumu :) )

Link to comment
Share on other sites

Symantec saitē ir sīka instrukcija, kā manuāli to dabūt nost. Pameklē tur.

Pats nesen kasīju ārā SAV Corp. vienam kompim, bija nojūdzies totāli...

Link to comment
Share on other sites

inx

Es te aiz nav ko dariit biski pagugleeju.. par antivirusu teemu :O)

http://mf.grsu.by/Kafedry/kaf001/academic_...cess/074/lec_03

(rus)

Palasot shotie, var meigjineet saprast kaadeelj dazhi antivirusi rij vairaak, citi mazaak atminjas un kapec dazhi skanee atraak un dazhi leenaak.

Nu un protams arii kapec dazhi atrod vairaak viirusus un dazhi mazaak :)

Svariigi ir arii tas kaadus viirusus atrod.. vai taadus kuru signaturas nemaz nav DB un jamo nokjera izmantojot heuristic.

Eh

Interesanta lieta vispar ar tiem antivirusiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
daysleeper

aizej uz symantec.com un atrodi NAV2003 remove un bus tur utiliita kura ljoti labi nonjems visu nost. esmu jau izmantojis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...