Jump to content

"Pērkons un dēli"


Red
 Share

Recommended Posts

Tik tālu jau noprotams ka shēma darbojas sekojoši - Vietējais kantoris kas skaitās LMT dīleris -> LMT -> Pērkons un dēli -> .... ?

Neremontē taču paši, cik atceros šamējie bija laikam pionieri Latvijā, kad parādījās mobīlie sakari - visas tehnikas, utt.

 

 

Sāpe - mobilka jau 2 nedēļas ciemojas Rīgā garantijas remontā un ne čiku ne grabu... Prasīju vai nevar sakontaktēties - oi nē tur starpnieku starpnieki, utt, kad esot kkas zināms, parasti zvanot...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un?

 

cieniijamo topic autor, atceros juus ieksj boot.lv gadus cjetrus.

jums kaada virziiba kad buus?

Labots - drunk_lizard
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tak mīņājos nepacietībā vismaz kaut ko uzzināt par sava aparāta stāvokli, vait' nesaproti? Maksāju par trubu kura nav manā lietošanā jo atrodas ķipa remontā, tādas tās lietiņas.

 

Gribējās uzzināt, kas šamos apkalpo jo kaut kur pa ausu galam bija dzirdēts par Moseru, par kuru daži ne visai labi izsakās...

 

 

P.s - ja gribi sīkāku sāpi lasīt palagos, skaties tēmu par jauno viedtālruni Nokia 5800 Xpressmusic, pēdējā lapa laikam.

Tāpat i pirmais garantijas "remonts" neko nedeva (firmwāri pāršuvuši, kas garantijas lapelē saucās vienā smukā vārdā - Softs), nācās pašam izpīpēt, kāpēc slēdzas ārā un pieteikt no jauna defektu. Nē nu es jau nezinu, iespējams viņiem tur tonnām mobīlie stāv uz garantiju, bet nu cmon - 2 nedēļu laikā izskatās ka pat bateriju nevar nomainīt un palūrēt kas notiek jeb viss serviss sēž un pa kārtai dežurē pie termometra un hronometra kad tad nu tā truba slēgsies ārā.. ? )

 

Eh, i biš alus un dusma galvā sakāpusi.

Labots - RedDragon
Link to comment
Share on other sites

un?

 

cieniijamo topic autor, atceros juus ieksj boot.lv gadus cjetrus.

jums kaada virziiba kad buus?

 

Uz kurieni? Uz ārzemēm vai ? Pēc modera statusa, utml. patiešām netīkoju. Nu 4 gadi Bootā apmēram būs. Jā esmu šad tad palecies un pacepies, bet nedomāju ka izcili tizlu kaut ko būtu paveicis. Vienkārši esmu principu cilvēks, kas dara labu citiem un gaida to pašu pretī.

 

Teiksim tā pašreizējā darbā sanāk pat diezgan pasmaga ikdiena jo nemāku cilvēkus čakarēt tā, kā to liek darīt šefs. Laikam pārāk labas dabas esmu. Ok aizgāja baigā Offtopicā.

 

Vienkārši biju domājis, ja nu kāds zina (ir pašam bijusi pieredze), kas tieši remontējas ar P&D tehnikām, kaut vai cilvēciski piezvanīt tam kantorim un civilizētā valodā apjautāties. Savādāk no vietējās piparbodes teiktā sanāk - nu mums ir kkāda tur kontaktpersona, sazināties nevaram, gaidam zvanu paši, utt.

Labots - RedDragon
Link to comment
Share on other sites

Vai tad tev nekādu papīru pretī neiedeva, kad atdevi viņiem savu telefonu, kur būtu kaut kādi kontakt telefoni vai kas tamlīdzīgs?

 

Bet neķer kreņķi, gan dabūsi savu trubu atpakaļ, labāk iedzer vēl vienu alēnu par Dinamo šodienas uzvaru! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Nice.

 

 

Nu papīris ta jau ir (kontaktinfo ar servisu gan nav) + visa pārējā cedele (līgumi, pirkums, utt), man vienkārši riebj, ka nav nekādas info. - piemēram es darbā ja nes no malas kādu tehniku uzreiz pēc diagnostikas pazvanu - vaina tāda un tāda, maksās tas tik un tik, remontēsim jā/nē?. Laikam jau esmu nežēlīgs ideālists ja iedomājos ka varētu būt tāda situācija, ka pazvana nevis starpnieks bet no servisa personīgi, izjautā un piemēram atbild - jūsu telefons tiks sūtīts uz Somiju, utt, paredzamais remonta laiks ~ 3 nedēļas

 

Bet ja no pirmā "remonta" atnāk faktiski balta cedele ar vienu vārdiņu "Softs", + meistars nav ne parakstu ne zīmogu atstājis (veikalā pārdevēja piebilda "tā viņi mēdzot darīt")

tad nu diezcik smuki tas nav.

Labots - RedDragon
Link to comment
Share on other sites

Neķer kreņķi vis labs nāk ar gaidīšanu. Man ir bijis 2 dienu remonts. Atbilde kaut kāds defekts no manas puses super :D, vai es sevi uzskatu pa vainīgu nē, vai es esu vainīgs notiekti kad nē.

Bet man bija dots darbnīcas nr. un es piezvanīju un pateicu visu ko es domāju pa to kantori un viņi man tik: nu jā bet. Tādu textu mala, bija patīkami.

Jaunie telefoni vispār reti kurš ir lietojams un nav jāstaipa regulāri uz garantiju :D

Link to comment
Share on other sites

Neķer kreņķi vis labs nāk ar gaidīšanu. Man ir bijis 2 dienu remonts. Atbilde kaut kāds defekts no manas puses super :D, vai es sevi uzskatu pa vainīgu nē, vai es esu vainīgs notiekti kad nē.

Bet man bija dots darbnīcas nr. un es piezvanīju un pateicu visu ko es domāju pa to kantori un viņi man tik: nu jā bet. Tādu textu mala, bija patīkami.

Jaunie telefoni vispār reti kurš ir lietojams un nav jāstaipa regulāri uz garantiju :D

 

 

 

+ - piekrītu. Vecā 2310 kā jau minēju iet kā zvērs (lietoju atkal tagad) un problēmas nav bijušas. Nu labi, ekstru un modeļu ziņā nesalīdzināmi aparāti.

Cik esmu palasījies pa USA saitiem - 5800 ir tāds XYujova modelis...

Link to comment
Share on other sites

Telefonus remontēt vajag ( neatkarīgi no dīlera es domāju ) - Mūkusalas ielā, Trodeks (laikam) veikala otrajā stāvā.

Tur ir normāls serviss: sakārtota pieņemšana ar rindu mašīnu un normālām kvītīm un veidlapām kur pieraksta defektus, pa stikla durvīm var redzēt kā meistari strādā - nevis ar skrūvgriezi un drosmi , bet akurāti ar oscilogrāfiem un mikroskopiem. Pat atsakot garantiju arī normāli parādīja kur mobtela plate bojāta dēļ korozijas slapjuma dēļ, nevis vienkārši mēģināja atrunāties. Arī smuki atsūtīja īsziņu , ka telefons ir gatavs, atšķirībā no daža laba cita servisa kur pašam bija jāzvanās divas nedēļas lai sadzītu pēdas savam telefonam. Tie ir sīkumi, bet kopumā rada patīkamu pieredzi.

Nu vismaz tur telefonus remontē paši uz vietas nevis kā 100+1 "serviss" kurš par lieku piecīti aiznes uz kādu citu

lielāku servisu. Kā mīnus gribējās minēt ka netaisa vienā divās dienās, bet nu vismaz korekti pasaka kad būs.

 

P.S. tā nav reklāma , vienkārši pašam patika turienes apkalpošana. Tur var pamācīties kā apkalpot klientus.

Link to comment
Share on other sites

Nokia telefenus nevajag vest ne pie kādiem starpniekiem vai tirgotājiem, pa tiešo pie autorizētā servisa, jā tas ir "Mosers" (Trodeks, mūku salas ielā) un viņi pieņems, viņi pieņem pat ārzemēs pirktās legālās Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Mūkusalas iela 46, otrais stāvs.

Servisam, atmosfērai un attieksmei nekāda vaina.

Remontētais telefons tika atdots ar lietuviešu wacko2.gif valodas uzstādījumiem un pilnīgi citām "tēmām", "screensaveriem" un citām uzstādījumu izmaiņām! Iepriekšējos, mīļotos parametrus vairs nerāda!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...