Jump to content

Autostikla pulēšana


Cody
 Share

Recommended Posts

Šodien pamanīju, ka manam Mitsu šajās dienās tīrot priekšējo stiklu no ledus, esmu ievilcis pamatīgu 10cm garu švīku. Gan jau kāds akmentiņš bija trāpījies. Varētu pieciest, bet tieši acu augstumā. Var būt kādam ir pieredze, ko darīt? Vai iespējams pašam ar kaut ko nopulēt, vai meklēt palīdzību stiklu servisos?

Link to comment
Share on other sites

Jāmeklē autoveikalos pulējamais līdzeklis. Ar ko pulēt man atradīsies. Var jau būt, ka stiklu servisos tas nemaksā dārgi. Smagi tagad ir ar tām naudām. Pat Ls 5 tagad ir nozīme.

 

Tas pēdējais tikai līdz pirmajam lietum.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

man kaimiņu sētā servisiņš tieši specializējas uz stiklu labošanu

www.stiklumeistars.lv

pats pie šiem esmu pulējis - ir ok

Link to comment
Share on other sites

Tikai servisā, tas, ko NC ieteica, tam ir labas atsauksmes. Ar tiem ķīmiskajiem štruntiem var jau mēģināt, bet diez kas labs nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Labs ir, nemeklēšu nekādu ķīmiju veikalos. Uzzvanīšu tam stiklu meistaram. Izrādās šie lukturus arī pulē. Laikam tad jau ir jēga visu stiklu nopulēt, nevis tikai švīku. Tas stikls pa desmit gadiem viss tāds kā ar zirnekļa tīklu.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Cody

galvenais pats nemudījies un neklausi "jinterneta" gudro ieteikumus

tiem stikliem ir lērus sugu un pasugu ar savām cietībām slāņiem un hrenzin kādu tik pārklājumu ne'

kas der vienam stiklam otru var tikai sabeigt

labāk lai meistari "uz vietas" apskata to švīku un nosaka kas un kā

Link to comment
Share on other sites

Ja viss stikls ir mazos skrāpējumos tad Tev meistars pateiks vai vispār ir jēga pulēt, jo pulējot stiklam zūd optiskā kvalitāte. Tās tomēr ir Tavas acis, kuras, es domāju, Tu gribi saudzēt. Pārlīmēt jaunu stiklu arī varētu būt variants, bet nu tie protams nebūs 5Ls.

Link to comment
Share on other sites

Traucē jau tikai viens skrāpējums.

Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk skaties uz švīku, jo vairāk kretinē un grūtāk pierast.

Kā jau NC teica, stiklam var būt dažādi pārklājumi. Pulējot var sastāstit stiklu vēl vairāk.

Tev tā švīka ir dziļa vai daudzas, bet smalkas?

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Viena, kas raucē un dziļa neizskatās.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Varbūt kad noskaidro iemet te izmaksas un cik ilgā laikā to izdara. Man ir līdzīga problēma.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ui ar priekšējā stikla pulēšanu uzmanīgi. Protams, to dara un var izdarīt, bet kā jau te minēja - var mainīties optiskās īpašības un ja švīka acu augstumā, tad labāk to tur atstāj un krāj piķi jaunam stiklam. Var to pulēšanu izmēģināt, bet nekad neesmu dzirdējis, ka cilvēki ir 100% apmierināti ar paveikto.

 

Lampu pulēšana gan ir laba lieta! Ja vēl nočeko un pie vajadzības nomaina reflektorus, tad beigās iegūst superīgu skatu tumšā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...