Jump to content

Torrentu trackeri


Guest BSO
 Share

Vai jus lietojat torrent tiiklus?  

62 members have voted

  1. 1.

    • Ja
      49
    • Ne
      11


Recommended Posts

Sodien lamiski meginaju saprast to torentu fisku, nonacu lidz secinajumam, ka vajag izrakt lielu arzemju trackeri lai dabutu to ko man vajag...

Sadomajos jamo uzlikt, lai dabutu labaku atrumu(bij dzirdec ka stipri labi iet) no arzemem(ed2k max 10kbps, dc connection timeouts un milzigas shares (50gb) arzemes)

Un edonkijs maita killo nost kompi, nez baigi resursus ed visi kurus meginaju...

Protams google un foruma mekleshana skatijos, bet te uzraku tikai vietejos trackerus kuros ir virspuseji faili(populartakas filmas muzika un neka interesanta), a google visi saka ka ir uber kulie mega trackeri....

So kads kursh lieto to torrentu sakiet vi man ir verts prieks tada noluuka pis***s ar vinju talaak, un kadi ir lielakie arzemju trackeri....

 

update:

hmm...20 viewi un nevienas atbildes..zna4et neviens nelieto torrentus, ja es maldos iemetiet kadu arzemju torentu kuru lietojiet..

 

Update:

iedomajieties, no 35 cilvekiem neviens nelieto torrentu, vai tas tiesham ta ir(pielieku balsoshanu)

Link to comment
Share on other sites

Jup!!! Lietoju, bet ne Latvijas, ihack.lv tur kaut kaads fufelis, uploaderi uploado visu kas pagadaas, un ir jauns! A tur kur es velku ir viss man vaidziigais!

Link to comment
Share on other sites

Guest Skibba

Blya. Ihack rullrrr. Parcik tas ir vieniigais norm LV. trackeris.

 

Veel juuzojam Lokitorrent, Isohunt, Sharereactor.ru(ssuuuccc),Limetorrent

Kstati ir veel taac kaa Piratebay. tur var palasiities arii saraxti starp MPAA un tipa ria.

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits

pilns internets ar BitTorrent trakeriem, tikai ieej vienaa, un paareejie visi ( nu labi , vismaz daudzi mineeti) ! ;) un nekaadu shaari tur nevajag, ko novelc to arii seeedo, un viss!

Link to comment
Share on other sites

Torrentus saaku lietot 23.12.2004 :D Kopsh taa laika jau diezgan daudz labu lietu esu savaacies... mans torrentu tops:

 

1. Ihack.lv

2. Source.lv

3. filelist.org

4. torrents.lv [sigma]

5. torrents.ru

6. MGMX [LV]

7. BT-Club [RU]

8. RDA [EE]

9. musictorrents.net

 

Total Downloaded: 48.87 GB

Total Uploaded: 36.64 GB

 

Zinu.. naf daudz.. bet ir OK ;) 2.5u nedeelju laikaa...

P.S. Kopsh taa laika principaa DC++ nelietoju, ja nu vieniigi paaris x... kad vajag ko taadu, kas nu naf ieksh torrentiem :)

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Torrentus lietoju jau sen. ~2 gadi. Agrāk vilku daudz. Pēdējā laikā mazāk (tikai dažus seriālus). Tā kā spēles nespēlēju un jaunākās filmas tā īsti neaicina (2004. gadā max 10, ko gribu redzēt), tad nav ko vilkt.

 

Total Down ~700 GB

Up ~1TB

Link to comment
Share on other sites

Guest furious

es lietoju tikai un vien;igi ihack.lv tas no latvijas trackeriem man liekas ir vislabākais un visātrākais...mani vēl nav pievīlis :D

tā kā es tikai pirms kādiem 3 mēnešiem sāku lietot trackerus man pagaidām ir - Attiecība (Ratio): 0.795 Augšupielādēti: 13.25 GB Lejupielādēti: 16.67 GB ...domāju ka norm...bet var jau labāk :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
http://btmusic.org/

 

torrent-trackeris melomāniem. Ideāls savas mūzikas kolekcijas veidošanai (audio diskiem' date=' nevis kautkādiem tur mp3) :lol:[/quote']

 

Es TIKAI šitajā sēžu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Romis
Es TIKAI šitajā sēžu!

 

to JAZZ:

buutu sveetiigi kaadreiz pamainiities ar muuzikas failiem, vai tu visu uzreiz cep matricaas?

Link to comment
Share on other sites

Guest furious
http://btmusic.org/

 

torrent-trackeris melomāniem. Ideāls savas mūzikas kolekcijas veidošanai (audio diskiem' date=' nevis kautkādiem tur mp3) :lol:[/quote']

hmm...man šitamējā adrese neiet...gribētos jau atarst muzonu...a tur ir arī tādas fīchas kā Hardstyle un Trance?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
Es TIKAI šitajā sēžu!

 

to JAZZ:

buutu sveetiigi kaadreiz pamainiities ar muuzikas failiem' date=' vai tu visu uzreiz cep matricaas?[/quote']

 

Principā 80% cepu matricās, pārējie 20% karājās gaisā uz HDD, kamēr pagūstu iepirkt jaunas matricas! :) Kādus 80 CD būšu stabili ierakstījis. Bet nekas slikts jau tas nav! Ja kādam vajag, tad tik pārraksta un viss! Ja nu drausmīgi gribās kompī atstāt, tad uz .ogg q=6 saspiežu un miers.

Link to comment
Share on other sites

Guest Slaists
Torrentus saaku lietot 23.12.2004 :D Kopsh taa laika jau diezgan daudz labu lietu esu savaacies... mans torrentu tops:

 

1. Ihack.lv

2. Source.lv

3. filelist.org

4. torrents.lv [sigma]

5. torrents.ru

6. MGMX [LV]

7. BT-Club [RU]

8. RDA [EE]

9. musictorrents.net

 

Total Downloaded: 48.87 GB

Total Uploaded: 36.64 GB

 

Zinu.. naf daudz.. bet ir OK ;) 2.5u nedeelju laikaa...

P.S. Kopsh taa laika principaa DC++ nelietoju' date=' ja nu vieniigi paaris x... kad vajag ko taadu, kas nu naf ieksh torrentiem :)[/quote']

 

Skatos tev sestajā vietā ir tāds latviešu MGMX torrents vai tu nevarētu precizēt ša torrenta adresi, jo google man neko neuzrāda...

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
vakar saaku lietot. tie torrenti ir superiiga lietinja. velku ar aatrumu

100-800 kb/s :)

 

Ne jau tikai ātrumā ir torrentu spēks!

Link to comment
Share on other sites

Skatos tev sestajā vietā ir tāds latviešu MGMX torrents vai tu nevarētu precizēt ša torrenta adresi' date=' jo google man neko neuzrāda...[/quote']

 

http://magicxmix.no-ip.com:7777/ :)

 

P.S. Prieksh mDSL(only) uzeriem ir arii viens torrents http://hub.datuve.lv/tracker/ :) Ja nu kaadam noder... un kaads nezin

Diemzheel vai par laimi man nav mDSL un netieku ieveerteet shamo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest BSO

Vienk lieta tada ka daudzos torrentos sharo ta teikt "popularas" lietas, tas butu jaunakas filmas, topu speles, un muzonu, bet vai ir tadi kur sastopama informacijas dazaadiiba?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...