Jump to content

Labākā interneta pārlūkprogrammas izvēle


Lapins
 Share

Recommended Posts

Labvakar, biedri, kāda būtu labākā interneta pārlūkprogrammas izvēle priekš Windows 7 Home Premium 64bit sistēmas? Kas maz gļučītu un būtu pietiekami ātra. Vai vispār var atrast interneta pārlūkprogrammu 64bit variantā?

Link to comment
Share on other sites

tev nevajag 64 bitu pārlūku (tā pagaidām ir eksotika un ieguvuma arī nekāda).

 

Es, personīgi, lietoju Operu nu jau vairākus gadus. Bet man šķiet, ka tev derēs pilnīgi jebkas no jaunākajiem browseriem sākot ar FF un beidzot ar Chrome.

Link to comment
Share on other sites

Tulīt sāksies kārtējie ticības kari..

 

Esmu pieradis pie Firefox un netaisos nekur migrēt. Pārāk liels pieradums pie addoniem.

Link to comment
Share on other sites

IE8 man diezgan bieži gļučī. Tas laikam visiem IE ir raksturīgs. FF, opera ir 32bit progas, varbūt man labāk vispār pāriet uz Windows 7 Home Premium 32bit versiju?

Link to comment
Share on other sites

64-bitu interneta pārlūku izplatību spēcīgi bremzē 64-bitu Flash trūkums. Adobe joprojām nav izkasījušies...

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

šodien vēl man ir win7 IE8

rīt win7 tiks nahujizēts no visām darba karbām un atgriezta dzīve Vista valstībā ar klasisku IE ...

Labots - NormaalsCilveeks
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

IE ir drusku nedrošs

FF ir laps ar dažām nebūšanām

Opera rullz ar visādām fīčām un tagad man te nesen trulais zivs meta linkus, kur jaunā opera visus sabāzis maisā, var jau būt

Fetišiem hroms vēl ir.

 

Nu ņem ko gribi, tikai ne IE, tāds ir mana posta rezumē :D

 

500x_crazy_javascript_results.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un vēl, ne pa tēmu. Bet kur var dabūt adobe progas priekš Windows 7? Piemēram jaunāko adobe reader. Lai varētu lasīt pdf failus. Vēlams bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Tak paņem un notestē visu pēc kārtas un izvēlies kurš Tev labāk patīk. Tas taču nav hardware vai kaut kas par ko mūsdienās ir jāmaksā... :fool:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paprovē šo,šis mani parsteidza un tagat sēžu uz šo un ne vainas!K-Meleon

Labots - amos
Link to comment
Share on other sites

Un vēl, ne pa tēmu. Bet kur var dabūt adobe progas priekš Windows 7? Piemēram jaunāko adobe reader. Lai varētu lasīt pdf failus. Vēlams bezmaksas.

Man zem 64-bitu W7 mierīgi iet 32-bitu Adobe Reader 9.20

Tas vienmēr bijis par velti...

Link to comment
Share on other sites

gaminators

Es ieteiktu Safari, man patik un nekas neglucii pagaidam ;)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Pievienojos lempim Gestapo - dajebko, tikai ne IE. Personīgi (gan uz Win7, gan Linux) lietoju Operu - visi puslīdz nepieciešamie vidžeti jau ir iekšā (adbloki, torentu supports, čats un tā tālāk) un nav jā*isinās, kamēr visu nepieciešamo sameklē. Kā otra izvēle, nu jau kādu laiciņu ir Chrome (arī uz abām OS) - ātrs, vienkāršs. FF ir atstāts kā rezerves variants, bet tikai tā, aiz žēlastības/līdzjūtības .. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...