Jump to content

Kādu putekļusūcēju pirkt?


Volodja Zavituškins
 Share

Recommended Posts

Volodja Zavituškins

Tātad - regulārai mājas uzkopšanai ir viens kaut kāds Samsung brīnums, kurš kalpo itin labi - putekļus iesūc iekš un ārā nelaiž.

 

Bet lieta tāda - man pagrabā šad un tad sanāk darīt kaut ko putekļainu - bet ķēzīt ikdienā lietojamo negribas.

Tāpēc plānoju iegādāties vienu, tikai tam paredzētu.

 

Un reiz es vienu padzīvojušu putekļusūcēju šitā nokāvu - sūcot remonta putekļus [slēpts].

T.i., cik saprotu - parasts putekļusūcējs vulgaris, kuru varam nopirkt kaut RIMI, īsti nav paredzēts tādu smalku putekļu uzsūkšanai.

Es pareizi saprotu?

 

Protams, liels, dārgs brīnums būtu visu problēmu risinājums..

Bet baigo naudu tērēt arī negribētos.

 

It kā skatos summā līdz 50 latiem (un jā, jā - zinu, par to nekāds kārtīgs putekļusūcējs nesanāk, a ko darīt..).

 

Tiesa, negribētos nopirkt tādu, par 50 latiem, kurš pēcāk tāpat atdos galus.

Tad labāk paņemu RIMI veselu paleti ar putekļusūcējiem par 20 Ls/gab (jokoju, protams).

 

 

Kā darīt? Kādi ir varianti?

Pirkt lētu ķīniešu mēslu, par kuru nebūs bēda, ja nomirs vai kaut ko dārgāku, kas, cerams, nenomirtu?

 

 

 

P.S.

Būtu ar mieru pirkt arī lietotu - ja nu kādam kāds mājās mētājas.

Link to comment
Share on other sites

Depo veikalos iz laba izvēles ar putekļusūcējiem, kuri ir paredzēti visādu koksnes un citas drazas putekļū sūkšanai.

Link to comment
Share on other sites

Skatoties ko gribi sūkt, ja celtniecības, tad aizmirsti pa 50 ls,, pat pa 150 ls normālu nedabūsi,bet ja drazu sūkt, tad tas lētais karcers derēs, tikai zini, ka maisiņs maksā vairāk par latu un neko tur daudz neiesūksi iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Nu es pēc savas pieredzes varu teikt sekojošu-

 

Lētie sūcēji pa ~20 ls ātri vien atdos galus, bet piemēram remonta laikā pēc mana viedokļa tā ir labākā izvēle - vismaz dzīvokļa remontu viņš iztur - pēc tam var droši un bez sirdsapziņas pārmetumiem izmest.

 

Bet ja telpa jātīra regulāri tad jāskatās kaut kas uz pusprofesionālo galu - ar ūdens vai ciklona filtru - tie kalpos ilgi un labi.

Es lietoju Karcher ar ūdens filtru pa apmēram 150 ls - nu neko - teiktu gandrīz ideāls agregāts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pacelšu vecu tēmu.

Vajadzīgs izturīgs, labi filtrējošs (mājās 2 zīdaiņi), putekļu sūcējs.Vecais Mounilex nokalpoja godam 15 gadus, filtri protams nav tādi kā piedāvā tagad, putekļus nevis savāc, bet maisa pa dzīvokli.Lētie jau protams dara tāpāt, dārgos vai vērts, bet zelta vidusceļu gribētu atrast.

Kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

slapja lupata

nopietni, štrunts par filtriem, tas ārā plūstošais gaiss arī ne pa jokam paceļ mājas putekļus gaisā, ja sīkie putekļi ir nozīmīga problēma.

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju Karcher ar ūdens filtru pa apmēram 150 ls - nu neko - teiktu gandrīz ideāls agregāts.

 

Jā, man ar tāds ir - sieva mani par šo pirkumu lamā no panckām ārā - viņai redziet par lielu un par smagu. Un tā kā man pašam negribas uzņemties uzkopšanas darbus, tad droši vien tuvākajā nākotnē tā vietā iegādāšos kaut ko mazāku un vieglāku :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...