Jump to content

SIS 6215 draiveri prieks Win XP


MarisO
 Share

Recommended Posts

Taa ir veca (PCI, 1 MB) karte, ko es gribeetu piedabuut darboties zem Windows XP.   SIS lapaa saada draivera nav.

 

Nu ierakstot googlee man izmeta tik kadus septinjus rezultaatus, pameegini tieshaam dazhaados veidos caur googli. Pats arii veel pamekleeshu :wink:

 

http://www.video-drivers.com/drivers/40/40227.htm te ir citaam os mosh aiziet.

 

http://download.sis.com/download_step1.php...s=8354&x=18&y=9

Sheit ir NT4 draiveri, kas arii vareetu aiziet par cik WXP ir cieshi saistiits ar NT sisteemu.

 

Cik sapratu oficiaala draivera nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu ierakstot googlee man izmeta tik kadus septinjus rezultaatus, pameegini tieshaam dazhaados veidos caur googli. Pats arii veel pamekleeshu  :wink:

 

Sheit ir NT4 draiveri, kas arii vareetu aiziet par vci WXP ir cieshi saistiits ar NT sisteemu.

 

Paldies, bet es jau vakar pa googli un visadiem draiveru portaaliem ilgi njeemos, bet nekas neliidzeeja. Meeginaaju gan NT4, gan kautkaadu Win 2K draiveri biju atradis.

 

XP zinoja, ka draiveris nav prieks XP, vai ka tas nevar atrast visu vajadziigo softwari.

 

Laikam vadzees citu karti. Varbuut kaads paardod PCI vai AGP karti, kas iet zem XP, nu ne daargaak kaa 5 ls.

Link to comment
Share on other sites

Nu ierakstot googlee man izmeta tik kadus septinjus rezultaatus' date=' pameegini tieshaam dazhaados veidos caur googli. Pats arii veel pamekleeshu :wink:

 

Sheit ir NT4 draiveri, kas arii vareetu aiziet par vci WXP ir cieshi saistiits ar NT sisteemu.[/quote']

 

Paldies, bet es jau vakar pa googli un visadiem draiveru portaaliem ilgi njeemos, bet nekas neliidzeeja. Meeginaaju gan NT4, gan kautkaadu Win 2K draiveri biju atradis.

 

XP zinoja, ka draiveris nav prieks XP, vai ka tas nevar atrast visu vajadziigo softwari.

 

Laikam vadzees citu karti. Varbuut kaads paardod PCI vai AGP karti, kas iet zem XP, nu ne daargaak kaa 5 ls.

 

Ej uz latgaliites tirgu, tur briivi atradiisi karti kas iet zem WXP, kaadu Voodoo3 (vinjam gan ir neoficiaalie draiveri, bet taapat iet zem WXP)

Vari kaadu Rage2 pamekleet, varbuut Riva Tnt, un buus arii kudi aatraaka par shito aizveesturisko radiijumu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...