Jump to content

NHL kanāli latvijā


V18
 Share

Recommended Posts

Esmu izmeklējies visvisādi , bet nevaru atrast info par to , kā skatīt NHL TV Latvijā. Vēlams būtu , bez milzīgiem izdevumiem. Varētu būt pat INTERNET TV , ka tik labā kvalitātē. Patīkamāk protams , būtu kkā caur satalītu. 

 

Pagaidām nav šķīvja. Varbūt , kāds varētu dot kādu padomu  , kas un kā. 

 

Ja šāds topiks jau ir bijis , ļoti atvainojos. Meklēju , bet tā arī neatradu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tāda NHL TV (vismaz uz populārākajiem eiropas satelītiem) nav. Daudz NHL rāda EPSN America.

Link to comment
Share on other sites

es gan iisti neatceros nosakumu, bet man taa skiet, ka Eiropaa NHL vairaak raada NASN(izraadaas tas pats ESPN vien ir) kanaals.. uz sateliitu vinju dabuut var, bet uz kura pavadonja, es nez...

Labots - buffalo
Link to comment
Share on other sites

Labi. Bet piemēram ja es vēlos to pašu ESPN , vai es to varu izdarīt bez sķīvja un cik tas var izmaksāt. Tiešām atvainojos , ja jautājumi ir pašsaprotami un varbūt liekas stūlbi. 

 

 

 

Interesē ārzemju sporta kanāli un būtu vēlams zināt , kas ir jāpērk un cik tas +/- maksā. 

 

Blackboxs man nederētu caur netu ? 

 

 

 

Labots - V18
Link to comment
Share on other sites

Viss viens- Blackbox vai Dreambox vai kāds cits box, signālu ta vienalga vari dabūt tikai no šķīvjarolleyes.gif Netu ar vajag, bet tas jau kalpo drusku citam mērķim.

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Ja nevēlies likt šķīvi tad ESPN America ir pieejams kautvai Lattelecom interaktīvajā tv.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...