Jump to content

Jaizvelas sis CASIO EXILIM EX-H10!


flecha
 Share

Recommended Posts

A kas vieteejos veicos piejamaaa tehnika nepatik pec izskata?

Tapat pec 3 dienam apniks tas digikams

Es piemeram pardevu CANON EOS-400 spogulkameru un panjemu par 40 ls NIKON ziepjutrauku un ir ok

Tumsaa mosh biskiit kaprizaaak.... bet ja vari vel piemest kadu latinju....

Link to comment
Share on other sites

A kas vieteejos veicos piejamaaa tehnika nepatik pec izskata?

Tapat pec 3 dienam apniks tas digikams

Es piemeram pardevu CANON EOS-400 spogulkameru un panjemu par 40 ls NIKON ziepjutrauku un ir ok

Tumsaa mosh biskiit kaprizaaak.... bet ja vari vel piemest kadu latinju....

 

 

Nu patik sim aparatam esosas lietas, objektivs, zooms, un ari cena nav slikta prieks ieksa asosajam lietam. Un vel atrado so, gan nezinu vai var, bet kapec gan ne, ja ...:)http://www.exilim.co.uk/citybreak/

Link to comment
Share on other sites

Varbut vari nopamatot ari? Kompakta ar loti labam ficam manuprat (lens zoom, baterija utt).

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Casio gan nebūtu tas fotoaparātu ražotājs, kuram vajadzētu pievērst uzmanību! Esmu turējis rokā vienu šī ražotāja brīnumu un nedomāju, ka konkrētais izstrādājums būs diži pārāks par līdzīga izskata 120Ls vērtu aparātu. Kaut gan vels viņu zina cik tagad ir mārciņas kurss... Karoč Casio neņem, pats pēcāk dikti nožēlosi.

 

Kompakta ar loti labam ficam

 

Un ko tev dos visādi burti un cipari uz kastes un ļipenes uz aparāta, ja matrica ir štrunts un optika taisīta no otrreizējās pārstrādes PET pudelēm un izlietotiem prezervatīviem?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu patik sim aparatam esosas lietas, objektivs, zooms, un ari cena nav slikta prieks ieksa asosajam lietam. Un vel atrado so, gan nezinu vai var, bet kapec gan ne, ja ...:)http://www.exilim.co.uk/citybreak/

 

Un kas tev tieši patīk viņā? Kas tas ir, kas labāks objektīvā par Canon vai Sony? Kas? Protams simpātijas ir katram savas, bet iesaku atminēties Casio pulksteņus un citus dranķīšus! Manuprāt Žakam ir taisnība. Met laukā no galvas Casio. Labāk ņem Canon, jo tomēr šī firma labāk zin, kā taisīt kompaktfotokameras un ne tikai! Ja nepatiks iespējas, ko piedāvā aparāts no programmatūras puses, Canoniem ir iespēja ielikt citu kreiso programmatūru, kur ir daudz advancetākas iespējas ;)

Link to comment
Share on other sites

A kas vieteejos veicos piejamaaa tehnika nepatik pec izskata?

Tapat pec 3 dienam apniks tas digikams

Es piemeram pardevu CANON EOS-400 spogulkameru un panjemu par 40 ls NIKON ziepjutrauku un ir ok

Tumsaa mosh biskiit kaprizaaak.... bet ja vari vel piemest kadu latinju....

 

Dienas nagla.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...