Jump to content

videokarte


WatchMe
 Share

Recommended Posts

Vai var būt tā, ka datora ražotaji nav domājuši ka cilvēks gribēs mainīt video karti? Jo es daudz neko nesaprotu par video kartēm, bet skatijos internetā video un parasti video karte ir atsevišķi no visa pārejā un viegli izņemama. Es atvēru savu sistēmbloku, bet man tādas atseviškas kartes nav man ir tikai liela mikroshema pa pus sistēmbloku...Video karte parasti ir tur kur spraužas monitora vads, bet man tur nav nekā. Varētu būt tā ka es nevaru apmainīt videokarti uz jaudīgāku?

Labots - WatchMe
Link to comment
Share on other sites

tev ir paveicies - tev ir iebuuveetaa video karte :D

lai noskaidrotu kaadu karti var tur ielikt un vai vispaar var ielikt kaut ko vajag uzzinaat ko vairaak par pashu kompi - kaada ir maates plate un kaads ir baroshanas bloks, arii CPU + RAM dereetu, lai zinaatu vai vispaar ir jeega likt iekshaa to jaudiigo video karti :)

Link to comment
Share on other sites

izklausas, ka tev ir integrētā video karte, kas atrodas iekš tevis pieminētās "lielas mikroshemas" jeb mātesplates ;) monitora vads ir pieslēgts pie matesplates. Tavā gadijumā var nevis nomainīt bet piepirkt klāt un ievietot brīvaja slotā, vienigi japrecize kāda tipa video karte tev japerk - AGP vai PCI-E. uzraksti kads modelis ir matesplatei!

Link to comment
Share on other sites

tev ir paveicies - tev ir iebuuveetaa video karte laugh.gif

lai noskaidrotu kaadu karti var tur ielikt un vai vispaar var ielikt kaut ko vajag uzzinaat ko vairaak par pashu kompi - kaada ir maates plate un kaads ir baroshanas bloks, arii CPU + RAM dereetu, lai zinaatu vai vispaar ir jeega likt iekshaa to jaudiigo video karti smile3.gif

 

 

Labak ja ir iebuveta un slikta vai neiebuveta un tad ka var viegli apmainit? :D Ka var uzzinat kads ir baroshanas bloks, cpu, rams?

 

Videokarte var būt gan kā atsevišķš dzelzis, gan arī iebūvēta pamatplatē. Visdrīzāk Tev ir otrais variants. (Kaut kur taču monitors Tev ir piesprausts?) Tātrad, monitora vads spraužas uz ievūvētās video kartes ligzdas.

 

Vajag noskaidrot, kādi sloti ir un kādi ir brīvi (PCI-E/AGP) Tavai pamatplatei. Ja plate nav gauži skābene, tad būs kāds no soltiem, kur var ievietot papildus (atsevišķu dzelzi) video karti.

Ja ir grūtības, iesūti precīzu pamatplates modeli, vai vismaz foto, kā izskatās.

 

Ja man ir iebuveta tad sanak. Ka var tos slotus uzzinat? Man izskatas ka ir tur viena vieta kur deretu videokarte, bet vaitaad videokarte nenak lidzi uzreiz ar tiem kontaktiem kur var iespraust ekrana vadu?

 

izklausas, ka tev ir integrētā video karte, kas atrodas iekš tevis pieminētās "lielas mikroshemas" jeb mātesplates wink.gif monitora vads ir pieslēgts pie matesplates. Tavā gadijumā var nevis nomainīt bet piepirkt klāt un ievietot brīvaja slotā, vienigi japrecize kāda tipa video karte tev japerk - AGP vai PCI-E. uzraksti kads modelis ir matesplatei!

 

Ka uzzinat kads modelis ir matesplatei?

Link to comment
Share on other sites

palasot tavus ieprieksejos rakstus, secinaju ka tev ir uzinstaleta CPU-Z programma - un matesplate ir ASUS M2N68-LA (Narra3) un ari procis diezgan labs! vai tev uz sistemploka ir uzlime HP, jp pec komplektacijas izskatas HP brenddators, vai nu ari vienkarsi matesplate ielikta

 

vari meklet PCI-E kartes bet velams butu uzzinat barošanas blok ajaudu! to var apskatit uz kastes kur pieslegta elektriba jabut lielakiem cipariem rakstitam 350W 400W vai ka lidzīgi ;)

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

Nu man nav uzlime man ir uz visa uz peles uz tastaturas ekrana un ari uz sistembloka ir uzrakstits...Ja es atradu pareizo tad ir 230 V

Link to comment
Share on other sites

ne neparaizo - 230v tas ir par spriegumu!

 

ja esi atskruvejis sistemasploku, tad apskati to mazako kasti kam pievienots elektribas vads! jabut uzlimei ar tabuliņam , vai vari nofotografet un ielikt bildi, ja ne tad mekle ciparus ar W burtu, piemeram, 400W, 450W

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

300 W laikam

 

Mmm leshij es kautko neta izdariju?

Labots - WatchMe
Link to comment
Share on other sites

"laikam" shaja gadijuma nederes vajag tieši zinat, neko jaudigu no video kartem pie 300W barošanas bloka nepieliksi velams ne mazak ka 400W , cik tev operativa atmiņa ir (palaid to CPU-z) un ieliec bildi ar memory sadaļu!

Link to comment
Share on other sites

izskatas ka atminja tev ir 2Gb (128 no tiem ir atveleti iebuvetajai video kartei) ar to pietiks!

W var uzlabot nomainot barošanas bloku, gadijuma ja tie tiesam ir 300W!

Link to comment
Share on other sites

Ja es uzlaboju barosana bloku vai es varetu ielikt Sapphire 512 HD4670. Jo man tada ir bet tikai tagad saku intereseties vai var ielikt

 

 

Labots - WatchMe
Link to comment
Share on other sites

no sakuma precize vai tiešam tev ir 300W barosanas bloks! un tad doma par uzlabosanu! Jā - HD4670 vari likt, matesplate atbalsta! bet velamais nosacijums vismaz 400W

 

Intereses pec ieliec bildi no Everest programas ar Sistemplate sadaļu.

Link to comment
Share on other sites

Saki ja sitas nav istais. Ka es varetu zinat kadu barosanas bloku man vajag?

post-85200-126251959687_thumb.jpg

Labots - WatchMe
Link to comment
Share on other sites

asaris555

Nav īstais! Atver vaļā kasti un apskaties uz barokļa- cik W rakstīts...

Labots - asaris555
Link to comment
Share on other sites

Nav īstais! Atver vaļā kasti un apskaties uz barokļa- cik W rakstīts...

 

 

Ir 300 tiesam!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad bus jaatvieno visi vadi lai kautcik normalu bildi dabutu

 

 

Tulit samazinasu lai var kautko saprast

Labots - WatchMe
Link to comment
Share on other sites

barosanas blokam interese tika uzlime, bet mates platei gribetos precizet izskatu un modeli (ar lieliem burtiem uz plates) pamegini nobildet ar vadiem

Link to comment
Share on other sites

Uzrakstisu visu kas tur ir rakstits saprotama valoda...Parejais ir kiiniski,

 

 

DELTA ELECTRONICS INC.

 

DPS-300AB-19 B

 

S/N: AILD0836221783

 

CT: 588080G4DWI2J1

 

es nezinu ko vini nozime bet vini tur bez teksta rakstiti

 

 

 

Varat pateikt ka var noteikt barosanas bloka lielumus un ka noteikt ar kadu citu vinu var aizstat?

 

Tad jus varetu ieteikt kadu barosanas bloku pirkt? Un ludzu kads pasakties ka var zinat kads barosanas bloks lien ieksa

Labots - WatchMe
Link to comment
Share on other sites

nu aizstiep kasti uz servisu un pasaki ka tev vajag 400w baroshanas bloku

baroshanas blokam razotaaju skaties kaadu Corsair, Antec, OCZ

 

vari meegjinaat arii sito izskruuveet, un ar visu baroshanas bloku rokaas chaapot uz veikalu un teikt ka vajag taada izmeera 400w

Link to comment
Share on other sites

Kasti padusē un uz servisu! Un nav ko mozgas sk....t cilvēkam. Pat ja izņems, atpakaļ tik un tā neieliks :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...