Jump to content

DM 500-S tīklakartes maiņa.


meeris
 Share

Recommended Posts

esmu ticis pie diviem blieztiem drīmiem DM 500-S, vienam ir beigta tīklakarte, otrs vispār gatavs, bet iespējams, tīklene vesela. Vai vispār šiem devaisiem ir iespējams salabot nic, respektīvi, izķeksēt no tā otrā un ielodēt pirmajam? pieļauju ka ne man vienīgajam ir problēmas ar DM tīkleni, varbūt kāds var padalīties pieredzē.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Esmu kaut ko dzirdējis par 35 - 40,- Ls par remontu, BET (man liekas)

ka tas neatmaksājas, jo var paņemt DM500 klonu par ~65,- Ls.

Link to comment
Share on other sites

Abas kastes ir oriģinālās. Cik noprotu, tad tīklene esot pazudusi pēc zibens spēriena, to dzelzi vēl neesmu nemaz ieslēdzis, jo nebija barokļa. Barokli tiko atradu, jāpamaina tik polaritāte un vakarā jācenšās piešķilt. Īpaši nekādas investīcijas negribu ieguldīt, tāpēc vaicāju par iespēju paņemt čipu no viena un ielodēt otrā. vai kas tāds līdzīgs ir darīts? kolēģis ar mieru "pamēģināt" rokas niezot un gribot pajaļņiku izvicināt :)

Link to comment
Share on other sites

ar pajaljniku nereaali, feens vajadziigs

jā, tiko izjauca un secināja, ka ar pajaļņiku un gribasspēku esot pa īsu, bet fēns nav uz vietas :( varbūt kāds no šejieniešiem ar taisnām rokām var veikt iepriekšminētās darbības? pozitīva iznākuma gadījumā īzdomāsim kautkā norēķināties :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...