Jump to content

klaviatūra + joystick


Oskatro
 Share

Recommended Posts

veletos iegadaties (latvija) jaunu ar garantiju protams klaviaturu kurai klat burtu joysticks vai ka vinu tur sauca, zinu ka manam vecajam portativajam ibm t42 ari ir tads un man vins skjiet daudz ertaks par touchpadiem, tatad kompis pieslegts pie lcd tv un gribetos lai divana butu tikai klaviatura apvienota ar to joysticku, zinu ka tada tema te bija bet nu 2007 gadaa ;) tapec varbut par sho laiku shajaa forumaa ir saradushies tadi kas ir izmantojushi vai kas vienkārši varetu ieteikt kadu idealu variantu....

jau ieprieksh pateicos.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties aprakstu ŠEIT, bet kur tādu atrast un vēl ar garantiju... Nezinu, tev jau ne tikai klaviere jāmeklē, bet viss noutbūks uzreiz jāpērk jauns būs, noutbūkiem klaviere nav stabdartizēta - katrai firmai savas klaviatūras un pat podziņas no vienas neder uz otras...

 

Es tā arī nesapratu, ko īsti Tu gribi dabūt gatavu - liekas, tev ir jauns nouts (ja ir - nosauc, kāds tas ir!), un tu vinjam gribi, lai buutu tas Pointing Stick? Vai arī Tu meklē jaunu noutu, kuram tam PS jābūt iekša? Vispār - retums starp jaunajiem modeļiem...

Labots - Jamabusi
Link to comment
Share on other sites

nu ja taisni to klitoru biju domajis, ka jau temu rakstot teicu joysticks vai ka vinu tur sauca, pointers, klitors sauc kaa gribi, piedod ja nevareji uzreiz iebraukt un saprast par kadu lietu runaju, tagad kad zini vari ko ieteikt ???

hmm neta bikinj vel pamekleju atradu shadu - LUXEMATE 810 GENIUS pie 30 ls... varbut zinat ko par sho teikt un kadu lidzigu ieteikt ?

 

IEPRIEKSHEEJOS POSTUS NECITEEJAM PILNIIBAA. CIK REIZ JAABRIIDINA?

 

 

es velos klavieaturu kuru caur usb varetu pieslegt pie portativa (labak butu bezvadu) savukart portativais man caur hdmi ir pieslegts pie TV, gribu ta lai kompis stav turpat kur tv bet klaviatura man klepii - diivaanaa, par cik ar peli butu neerti tur pa divanu njemties velos tadu klavu kurai klat ir ari peles vadamiba, nevis touchpads (pie kura neesmu pieradis) bet tads pointeritis ar kuru varu braukaat, cerams ka tagad sapratat ;)

Labots - Grisha
Ieprieksheejaa posta citeeshana pilnaa apmeeraa.
Link to comment
Share on other sites

Ieveertee Logitech Dinovo...

 

Ja Dinovo- tad EDGE, kas ir jaunāka un makten dārgāka :D vecajai nekādu puļķu un peles vadību nav.

logitech-edge.jpg

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

tieshi taa tur ir taisni tas ko es teicu ka negribu - touchpadinjsh tachu lasi ko es rakstu nevis parlabo ko man uzreiz butu jasaka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...