Jump to content

Aptauja


Gufiys
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks

DARĪTS

kārtējais BŪLŠIC par siltināšanas tēmu ...

varoneli autor!!!!

Rīgas Siltumam trubas sniegu kausē - un kāds hujs būs siltināt fasādi ?

sīkais varoni!

JA TRUBAS KAUSĒ SNIEGU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trubas.JPG

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

NC, un tipa tikai tās trubas ir vainīgas pie tā, ka mājās ir auksti? Ja, pieņemsim, māja, kurā es dzīvoju (padomju laikos celta), būtu labāk siltināta, iespējams, ar pašreizējo apkures daudzumu būtu pilnībā pietiekami.. bet tā, mūždien drēgns (pie lielākiem mīnusiņiem).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

asdfgfh

vari siltināt māju kautvai ar sintētikas diegiem slāpeklī mērcētiem !

ja tev RS siltuma truba pirms mājas sniegu kausēs - tava hatona siltināšana būs kaķim ko nodračīt ...

  • Slikti! 7
Link to comment
Share on other sites

Paldies tiem, kas izpildīja :)

 

NC, visu cieņu, bet tavs uzbraukums way to go! Ne man par šo tēmu kāda darīšana. Tās trubas var kausēt ko grib, bet tādēļ man jau nav jāpēta šī problēma! Mans mērķis ir "Effektīvākie ēku siltināšanas paņēmieni Latvijas apstākļiem", tādēļ trubas nesaista! Protams, tā ir problēma, bet iedzīvotājus tas mazāk skar, jo skaitītāji par patērēto siltumu ir aiz trubām katrā ēkā, un par to enerģiju, ko šīs trubas lieki atdod, iedzīvotāji nemaksā, ja nu vienīgi ir atkal kāds muļķigs nodoklis šai parādībai! Ēkas ārsienas, griestus, grīdas siltina, lai ietaupītu uz izmaksām par siltumu un radītu komfortu cilvēkam! Siltinot privātmāju, iespējams ietaupīt līdz pat 70 % enerģijas apkures sezonā! Daudzdzīvokļu ēkām pie pareizas siltināšanas arī var panākt labu efektu!

Labots - Gufiys
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NC vispār siltuma zudumus sniega kausēšanas procesā nepieskaita pie apkures.

Tāpēc jau pastāv magic cell "KOREKCIJA"

Grozi kā gribi, bet viss ir cmuki noformēts un nav kur piepiSties

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Aizpildīju.

 

P.S.

Autor, NC ņemt vērā/nopietni - tas ir tikpat stulbi, cik čurāt uz augstsprieguma vadiem - cilvēks ar kaut kādām novirzēm un nespēju pat vienu teikumu uzrakstīt vienā rindā un daudzmaz pareizi ... :crazy_pilot: Varu derēt, ka uz šo ierakstu viņš atbildēs tikpat nožēlojami, cik uz Tavu aptauju. :whistle3:

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gatavs.

 

Tikai nav pārliecības, ka māju siltināšanas gadījumā, ja siltuma piegādātājs ir RS, samazināsies rēķins - māja būs mazāk siltumu patērējusi, bet RS jau tāpēc bankrotēt negribēs...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Aizpildīju.

 

Zināma taisnība NC ir. Tikai varēja bez sarkasma.

 

Te gan ir daži naivi, ka RS pats maksā par zudumiem. Neviens iestādījums nestrādā ar zaudējumiem un viss ir ierēķināts tarifos. Ja vecas trubas, tiek sildīts gaiss, tad par to arī attiecīgi maksājam. Tapēc nebrīnamies, kapēc siltumenerģijas tarifi vieni no dārgākajiem.

 

Tak pagājušo gadu RS pukstēja, ka silta ziema un jāstrādā ar zaudējumiem (ķipa nesaražoto un gaisā nenopludināto siltumu) un tapēc jāceļ tarifi + gāzes cenas celšanās.

Link to comment
Share on other sites

done

p.s. NC ir cirvis kurš ir ieciklojies uz vienu lietu

NEVAR visu Rīgas sistēmu pāris gados savest +/- kārtībā, jo padumjos gadus bija pilnīgs po un arī tehnoloģijas bij alu cilvēku ...

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

NC - tajā mājā, kur dzīvoju es, ir vietējā apkure, nevis Rīgas Siltums.

 

NC - Tu neesi visu lietu mērs. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

M@R$$

 

20 neatkarības gadi tev ir "pāris gadi"

nejāj prātu durik

šajā laikā 3x visai rīgai varēja siltumtrases pārvilkt

 

jautājums ir kur paliek kāposts ko maksā iedzīvotāji!

  • Patīk 2
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

zivs - +1 & respect :declare:

NC - būtu labāk savas domas nemētājis šeit! Šito tavu beztēmas murgošanu grūti izprast. Ja sāp sirds, tad sūdzies tiem, kas par tavu sāpi atbild ne man te brauc virsū! Ja tu maksā RS par apkuri, un daudz maskā, tad nedomā, ka visa Latvija sildās no RS pakalpojumiem, tāpēc labāk nemaz nebūtu muti vēris vaļā!!!

Labots - Gufiys
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, ne tikai Rīgas Siltums (u.c.) trubas kausē sniegu, bet arī kanalizācijas trubas līdzīgi kausē sniegu. Bet lai kanalizācijas trubas nekausētu sniegu, jāiemācās nelaist siltu (sūdu) trubā. Pasaulē daži ar šito ir aizrāvušies...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Lai gan savai mājai (dzīvoklim) ir savs katls, šitā sniega kausēšana/siltumzudumi arī man ir bijuši izbaudāmi.

Un tagad paskaidrojiet, požaluijsta, visi umņiki, kāda banāna pēc man ir jāmaksā par siltumu, ko es nesaņemu? Tas ir tāpat kā nopirkt pustukšu aliņu - saņem tikai pusi no pudeles, bet maksā pa pilno, jo lūk: "Piepildījām mēs pudeli pilnu, bet kur pārējais palika, nezinām. Pustukšs, sakāt? Kādu vēl atlaidi, mēs taču pielējām pilnu pudeli, ko vēl gribat no mums?"

Link to comment
Share on other sites

Aizpildīju.

 

Par haju ap NC postu runājot. Priekš kā tas :/ (ir tak + - podziņa)

Labāk aprunājam siltināšanas lietas un siltumpiegādes lietas.

 

Tagad māju siltināt tikpat populāri kā domāt par zaļu dzīvesveidu. :)

Link to comment
Share on other sites

Strpcitu meitenes esmu redzeeejis ari parvilktaaas trases kuras kauseee, un tad kur NC rada tur kauseee kapieku vairaak ka parvilktaaas, man pie majaam senaak tads reals celsh bija valjaaa, briinums ka pukes neauga.

Link to comment
Share on other sites

zivs - +1 & respect :declare:

NC - būtu labāk savas domas nemētājis šeit! Šito tavu beztēmas murgošanu grūti izprast. Ja sāp sirds, tad sūdzies tiem, kas par tavu sāpi atbild ne man te brauc virsū! Ja tu maksā RS par apkuri, un daudz maskā, tad nedomā, ka visa Latvija sildās no RS pakalpojumiem, tāpēc labāk nemaz nebūtu muti vēris vaļā!!!

 

Jā jā, ka tik pašam labi, par citiem po*uj kamēr mani tas neskar vienalga man, ka pašam kaut kas tad nīd, ka esam tik ļoti nevienoti un ka visiem po*, tādi jau mēs latviesi esam kamēr pašam labi tamēr vienalga, ja nu vienīgi kopīga sāpe, tur jau tā nauda aiziet, pa sektoriem bezjēgā.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Sen jau bija doma siltumnīcu uzcelt uz siltumtrases. Tikai viņu noteikti izdemolētu vai iztīrītu.

Link to comment
Share on other sites

Jā jā, ka tik pašam labi, par citiem po*uj kamēr mani tas neskar vienalga man, ka pašam kaut kas tad nīd, ka esam tik ļoti nevienoti un ka visiem po*, tādi jau mēs latviesi esam kamēr pašam labi tamēr vienalga, ja nu vienīgi kopīga sāpe, tur jau tā nauda aiziet, pa sektoriem bezjēgā.

 

Un ko man tagad zeķi tīt ap trubu! Mans darbs nav ar to saistīts un viss. Beidziet dzīt haju virsū man! Cilvēki var arī neko nedarīt, un tad nebūs uz ko [slēpts]! Te totāla beztēma tagad uzbāzta man virsū par trubām, bet es trubas nemaz nepieminēju sākumā! Woot tauta!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...