Jump to content

Draiveri priekš SATA


raiviik
 Share

Recommended Posts

būtu baigi vērtīgi, ja tu nosauktu mātes plates modeli :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

Vai arī lai meklee Windowsa instalāciju, kuraa Service Pack 3 jau ir iekshaa - tad draiveri SATAi vispaar nevajadzees...

Link to comment
Share on other sites

Iespējams šis :

 

http://eu.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&prod_no=1215

 

P35 Neo/ G33 Neo series MS-7360 (V1.X) Mainboard

 

ja vajag vēl ,kādu info sakiet :)

 

Vai arī lai meklee Windowsa instalāciju, kuraa Service Pack 3 jau ir iekshaa - tad draiveri SATAi vispaar nevajadzees...

 

Man ir oriģinālais XP Professional SP2 disks ,tātad man draiveris vajadzīgs .jo man uz diska ir SP2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Par SATA HDD atbild mātesplate, tātad Tev vajag Tavas mātesplates attiecīgo SATA draiveri. Kā jau raiviic norādīja, Tev vajag novilkt Intel Matrix Storage Manager Driver.

Labots - Acc3L
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A kad tu sāc Win instalāciju tad tev neatrod hdd? Paskaties iekš BIOS vai var pamainīt sata rēžīmus, ja tur stāv kkāds ACHI nomaini to uz citu.

Cik es atceros esmu instalējis uz dažādiem pc WinXP ar sp2 ar sata hdd un nav bijis problēmu ar cietā diska atrašanu.

Labots - zaap
Link to comment
Share on other sites

Par SATA HDD atbild mātesplate, tātad Tev vajag Tavas mātesplates attiecīgo SATA draiveri. Kā jau raiviic norādīja, Tev vajag novilkt Intel Matrix Storage Manager Driver.

 

paldies par palīdzību ! :)

 

A kad tu sāc Win instalāciju tad tev neatrod hdd? Paskaties iekš BIOS vai var pamainīt sata rēžīmus, ja tur stāv kkāds ACHI nomaini to uz citu.

Cik es atceros esmu instalējis uz dažādiem pc WinXP ar sp2 ar sata hdd un nav bijis problēmu ar cietā diska atrašanu.

 

Nē , es vel neesmu sācis - es tikai esmu licis Winu uz ATA diskiem ,kuriem driveri nav vajadzīgi . ;) Vienkārši nekad neesmu licis uz SATA tikai uz ATA un iepriekš gribu sagatavoties :)

 

Un kapēc tu domā ka tu pats vari to izdarīt? Samaksā 10Ls kādam kas to prot.

 

Es protu vienkārši ,man nav īstas saprašanas par uzstādīšanu uz SATA ;)

 

Kautko tik debīlu spēj pateikt tikai nepietiekami attīstīts mātesbērns.

 

nu ja tev nepatīk nerādīes ;) Es vēl neesmu apguvis šī portāla lietošanas iemaņas , bet noteikti ziņošu administrācijai :(

 

Tu esi idiots, bezcerīgs, teu nav lemc.

 

Zini ir tāds teiciens : "Cita acī skaidu redz , savā baļķi neredz ;) "

 

Paprovē apēst kaku. Varbūt sapratīsi.

 

SAKU NEPATĪK NENĀC , KĀ REDZU JAU ESI BIJIS BRĪDINĀTS !

 

Protams, un darbini disku 3reiz lēnāk. Parastais lameru variants.

 

Ai da ar tevi ;)

 

 

Aizmirsu piebilst ! :) Man nav floppy - tieši tāpēc vēršos pie jums :)

Labots - raiviik
Link to comment
Share on other sites

Ar Nlite integrē vajadzīgos draiverus iekš instalācijas cd...

 

Neesmu iebraucis NLite litošanā ;) Un kā var jau gatavā diskā kko vēl ierakstīt ?

Link to comment
Share on other sites

Nevis gatavā ierakstīt, bet izveidot jaunu instalācijas CD, ar integrētu SATA draiveri un, ļoti ieteicams, arī integrētu SP3 - gan problēmu būs mazāk, gan drošība un ātrdarbība palielināsies. Kā to darīt - izlasi kārtīgi paša pirmajā postā ielikto linku - tur viss sīki aprakstīts, vai arī kādu citu nLite pamācību .

Link to comment
Share on other sites

Tātad man ņemt jaunu CD un pārkopēt no mana oriģinālā Win diska iekšā tajā un vēl piemest driveri ?

Link to comment
Share on other sites

Johaidī, tu lasi arī, ko tev raksta, vai tikai uzdod jautājumus ? Ar vienkāršu pārkopēšanu un draivera vienkāršu "piemešanu" nekas nesanāks. Draiveris instalācijas diskā ir jāintegrē. Kas tev šajā instrukcijā nav skaidrs:

http://www.datuve.lv/raksts/1477/Windows_XP_uzstadisana_uz_SATA_cieta_diska

Kā arī silti iesaku novilkt SP3 (no Microsoft lapas, ne torrentiem, jo tur "bonusi" garantēti) un arī pie reizes ar to pašu nLite integrēt šajā diskā (sadaļa Integrate a Service Pack).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...