Jump to content

Skyflex emu 3000 ar DTV


varnuleens
 Share

Recommended Posts

Tā man ir varāki jautājumi, kuri ir ap šo novecojušo kasti (Skyflex Emu 3000)!

1) Vai ir iespēja šo satelita dekoderi izmantot kā virszemes Tv dekoderi?

2) Ja nav, vai nav kāds kas piedāvā kādu dreambox līdz 50 ls?

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Ja nav noslēpums ,kādus visus on_the_quiet2.gif

Labots - DreamMuca
peedeejo postu NAV jaacitee !!!
Link to comment
Share on other sites

varnuleens

Lielākoties maksas sporta kanālus un visus Latvijas kanālus! Vienkārši vēlos atrast ierīci kas maksā lētu naudu!

Labots - DreamMuca
peedeejo postu NAV jaacitee !!! lasam veelreiz foruma norteikumus.
Link to comment
Share on other sites

varnuleens

Tātad ja es nopērku Blackbox 500s pieslēdzu pie interneta, es varu skatities medu, un šajā medu ietilpst latvijas kanāli?

Labots - varnuleens
Link to comment
Share on other sites

Tātad ja es nopērku Blackbox 500s pieslēdzu pie interneta, es varu skatities medu, un šajā medu ietilpst latvijas kanāli?

 

Vispār jau pirms tam jebkurš tjuneris ir jāsainstalē, vismaz kāds emulators jāuzliek :), pieņemu ka kaut kāds image jau būs ielikts pērkot uztvērēju.Medu tu izvēlies un pērc pēc savas izvēles un garšas :) Arī medus dati vēl ir jāievada, pirms ko skatīties... Vispār kā ko instalēt, ar ko un kur vadīt parametrus drīmveidīgajos , kas ko dara lieliski iesācējam ir uzrakstīts TE

Link to comment
Share on other sites

JaguaR112

Skyflex EMU-3000 šis vecais agregāts --- zinātāji pasakiet kā palaist , kad ieslēdzu prasa cey ****** menju netieku iešā žēl mest ārā.

 

Satelita uztvērējs Skyflex Emu 3000 aizmirsu pin kodu ko iesākt.......????????

 

Iepriekš paldies.

Labots - JaguaR112
Link to comment
Share on other sites

Orģinālais jeb sākotnējais kods cik atceros laikam bija 000000.Vajadzētu derēt,ja vien iepriekšējais lietotājs to nav izmainījis.

Link to comment
Share on other sites

JaguaR112

Tur tā lieta nomainija dzīvokļa iepriekšējajs īrnieks gadi trīs atpakaļ - tagad neatceras.

Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta nomainija dzīvokļa iepriekšējajs īrnieks gadi trīs atpakaļ - tagad neatceras.

Tad atliek tikai viens pāršūt softu

Link to comment
Share on other sites

JaguaR112

Pa GOogli parakos -neko neatadu ,bet paršut laikam nemācēšu ja nēsu iepriekš darijis kaut gan viss notiek pirmo reizi:close_tema: :close_tema:

Labots - JaguaR112
Link to comment
Share on other sites

Manuālis te ,nav nekas sarežģīts, vienīgi vajag nestandarta COM vadu, Open/Drīmbokša neder.ChangHong S3600MV ir tas pats SkyFlex 3000EMU.Ja nu iekšā ir Digimax softs ar Biss,tad ,, мастер-код для Дигимакса - 138168,,,var pamēģināt.Tas ir labākais softs šim retro aparātam.Jāšuj ar JTAG .Vēl ir portugāļu Drake softs ar medu, bet nav dzirdēts , ka kāds būtu to palaidis!Un vēl var pārveidot šo aparātu par Openbox 100 , tā ka ir plašas tehniskās jaunrades iespējas!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...