Jump to content

Vai tā ir problēma ar skaņas karti?


RobertsR
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Pāris dienu atpakaļ uz sava PC uzinstalēju Guitar Hero World Tour.

Spēle šausmīgi aizraujoša. Aizrauj tiešā vārda nozīmē, it sevišķi ja mūzika ir tuva sirdij smile1.gif

 

Anyway, man ir viena problēma... Patiesību sakot, milzīga problēma.

Šo spēli nevar izbaudīt kāda iemesla pēc, taču es pats nespēju izdomāt, kas ir pie vainas.

 

Situācija tāda, ka piemēram, spēlēju Pratctice Mode, tad viss ir ideāli, bet kā spēlēju Career Mode, tad ar skaņu notiek kaut kas briesmīgs...

Sākuma, Intro daļu skaņa iet vienlaicīgi ar spēlējamo gabalu, bet jo iet tālāk, jo trakāk. Beigās sanāk, ka pat pēdējo Outro, var gadīties, ka nemaz nenoklausās grin.gif

Bet ar attēlu un tā vilkšanos it kā problēmu nav.

 

Un tagad es nezinu, uz kura dzelža novelt šo vainu:

1. Skaņas karte;

2. Procesors;

3. Mātesplate?

 

Un reku dzelži, kas atrodas iekš kastes:

CPU Type DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+

Motherboard Name MSI K9N6PGM-F/FI / K9N6SGM-V / K9N6VGM-V (MS-7309) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Motherboard Chipset nVIDIA nForce 6100-4xx, AMD Hammer

System Memory 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Video Adapter NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB)

Audio Adapter nVIDIA nForce 6100-400/405/420/430 (MCP61) - High Definition Audio Controller (integrētā)

Link to comment
Share on other sites

Guitar Hero, manuprāt, settingos bija maināma tāda lieta kā Delay. Apskaties Sound Settings

Link to comment
Share on other sites

Izmēģināju arī Tavu ieteikumu, bet diemžēl tas arī nepalīdz.

Tie settingi pabīda tikai skaņas celiņu uz vienu vai otru pusi, un iznākums paliek konstants, bet mani skaņas lagi ir mainīgi, kas saglabājās arī tālāk spēlē...

Uztaisīju diezgan nopietnu materiālu, ar savu problēmu. It kā jau vajadzēja arī video piešaut klāt, lai redzētu, kas notiek, bet reku man ir audio uzskatāmi piemēri:

test-career-mode.mp3 - 1.06MB

test-practice-mode.mp3 - 0.92MB

 

Un reku arī ir vizuālais skats uz audio celiņiem:

4nctntgnx2kkngrugki.jpg

 

Ceru, ka tagad ir vēl vairāk skaidra mana problēma :)

Link to comment
Share on other sites

Vai izejas līmeņi nav pārāk augsti? Spriežot no bildes skaņa sen jau skrien ārā no skalas.

 

Par kuriem izejas līmeņiem Tu domā? Neesmu īpaši spēcīgs audio jomā.

 

Bet tajā bilde es gribēju parādīt tik to, kāda ir atšķirība starp diviem dažādiem spēles veidiem vienā un tajā pašā dziesmā - cik skaņa tiek izstiepta (čekpointi) un cik piedrazots ir Karjeras veida skaņas celiņš ar trokšņiem.

 

Līdz ar to, es nezinu, kas ir pie vainas...

 

Skatoties tagad no citas puses, es tā padomāju... Career Mode spēlējot tur ir vēl daudzi citi moduļi - skatītāji, krāsas, kamera rotē nepārtraukti utt... Bet šaubos, vai tā varētu būt video kartes vaina. Jooo klausoties mūziku caur Winamp, reizēm arī nācās saklausīt kaut kādus liekus trokšņus. Tad varbūt procesors nespēj laicīgi izdomāt, kas katrai no komponentēm ir jādara?

 

Tiešām - vajag palīdzību, jo negribu iegātāties, piemēram, to pašu skaņas karti lielu reizi, ja izrādās, ka tajā nemaz vainas nav...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...