Jump to content

LMT Mazcenas Mobilais


Keytez
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Doma tuvākās dienās ir ņemt mazcenas mobilo pie LMT, konkrētāk LG gw520. Lieta tāda, ka man ir 19 gadi un kredītvēsture ir nulle (neesmu nekad neko ņēmis un nav nekādu parādu - NEKUR), kā arī vēl izglītības programmā esošam cilvēkam nav officiālu ikmēneša ienākumu. No šā rodas jautājums - vai vispār konkrētā situācijā ir jēga iet? Ir dzirdēti visādi brīnumi, ka pasaka, ka nepietiekama kredītvēsture utt. Gribu uzklausīt jūsu pieredzi, ja kāds paziņa, rada gabals utt. ar līdzīgu situāciju ir ņēmis nesen ko. Vai arī vajag galvotāju vai ko tādu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kam ir domāts LMT uzziņu dienests?

 

P.S.

Apkalpošanas centri ir uz katra stūra, tāpēc neredzu problēmu paņemt pasi rokās un aizdoties līdz kādam no tiem un tad jau 100% zināt vai Tev dos pieslēgumu, vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Man atteica, kad ņēmu uz sava vārda, bija 18 gadi, un vajadzēja tikai mobilo, nekādus līgumus, jo lmt visu laiku bijis manai ģimenei. Ar cashu aizgāju, pateica, ka vajag kādu, kuram ir ienākumi, es nestrādāju tad, nācās māti vilkt.

Link to comment
Share on other sites

...un vajadzēja tikai mobilo, nekādus līgumus...

 

ja runa iet par LMT Mazcenas mobilo, tad to bez līguma uz noteiktu terminu nemaz nevar nopirkt!

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

Tas ir kā???

Cik sapratu doma bija tāda, ka var ņemt mazcenas telefonu arī jau ar esošu pieslēgumu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

es mazcenas pirmo (aļa Tele Dva) ņēmu, kad vēl videnē mācījos.. Tak što..

es gan vairs uz maloceņņiku pusi neskatos, lai cik saldi tas nebūtu - piesējiens Līgumam nav čakara vērts, jo šā vai tā truba parasti aiziet vēl pirms līguma termiņa beigām..

Link to comment
Share on other sites

Paņem uz vecāku vārda un pēc kāda mēneša ej pārraksti uz sava, pārrakstot par Tevi nejautās neko, savā laikā man tā sanāca un ja nemaldos 18 gados tiku pie nomaksas telefona, bez reāliem ienākumiem....

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, varbūt jūs nesmuki izskataties, bet man bez legāliem ienāumiem LMT ir divi nummuri - abi ņemti kopā ar mazceņiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...