Jump to content

palidziet ka noteikt zvanitaja numuru


DZONSS
 Share

Recommended Posts

man uz darbu pikstina nezin kas, (parbauda vai esu darba) ta ka majas no darba ir 150m es biezi uzkavejos majas jo taja kacigarka no garlaicibas var nosauties. telefona aparats ir stacionarais kas pieslegts pie NOKIA modema kura ir LMT sim karte, sim kartei stav PIN kods kuru ari nezinu vai man ir kads sanss ar tadiem verkiem noteikt zvanitaja nr.? jo mani grib vienkarsi no ta darba ka saka ''vikuric'' un pat nojausu kas bet bez pieradijumiem tacu rikoties nevaru!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ja pieslēgums nav uz tava vārda tad aizmirsti

tā varētu iet uz LMT skaidroties ...

 

piekam šiem "stacionārajiem" itin bieži vispār nav jenablēta zvanītāja numura parādīšana

deļ debilā LMT žīdiskuma - kuri uzskata to par ahūni svarīgu papildpakalpojumu un prasa par to papildus samaksu ...

Link to comment
Share on other sites

es i ta necelu jo manis tur gandriz nav es tur parados ik pec 2 stundam uz 10min sodien pat sefs bija ieskrejis pie manis saka [slēpts] virsu a citas mainas nekam nezvana tas vien izsaka ka es kaukuram nepatiku. aizmirsu pateikt ka tur ir kaukads radiotelefons bet klausule vinam nedarbojas man teica ka akums nojudzies

Link to comment
Share on other sites

Nu tad sēdi tur kur tev varbūt ir jāsēž? Ja gribi kaut ko pa savam, tad ej izskaidro ševam situāciju. Ja sarunāsi, viss okey. Ja nē - tad neko.

Link to comment
Share on other sites

Kačigarka = kurinātuve (šajā gadījumā nav domāts tieši, vai arī ir), vikuric = izpīpēt (šajā gadījumā 'izmest').

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ja tas ir iespējams, tad varbūt pamēģini pāradresēt telefonu uz savu mobilo.

Pēc tam gaidi, kad piezvanīs.

Link to comment
Share on other sites

Pāradresē to telefonu uz savējo:

**21*XXXXXXXX#

 

Kad apniks gaidīt, pāradresāciju noņemsi ar

##21#

 

P.S. Zvanu ķerstīšana nelīdzēs no ziepēm izvairīties. Ja Tev maksā par to, ka esi darbā, tad jābūt darbā.

Ko darīsi, ja pie Tavām mājām noliks webkamu? Ietīsies maisā?

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

nu vismaz paldies par to pasu, ja tadu jautru topiku sanaca uzraxtit :sarkasms:man ari patik pasmieties :hi:

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja nemāk no stacionārā telefona dabūt ārā Nr - tad nav lielas vajadzības pieslēgt vai lietot numura noteicēju.

Nokia stacionārajiem ir iespēja redzēt ienākošā zvana numuru. Nokia WLL09 to var izdarīt ar speciālu datu dabeli un programmu datorā -PC Suiti 1,0.

Nokia 22 var pati uzrādīt telefonam ar numura noteicēju ienākošā zvana numuru. Ar DTFM vai kuru vēl tur alternatīvo metodi. Kā arī ir spēkā tas pats variants kā WLL09, bet tad tur īpašs vads jāveido. Jo M-buss/F-buss šim modelim ir tajā pat telefona 6 vadu ligzdā.

 

Vienkāršākais variants ir tas, kuru Vil piedāvāja. Ja radiotelefons nojūdzies - trunk (n22) vai phone(09) ligzdā jābāž jebkurš stacionārais telefons ar ciparu klavu, kuram ir pieejami cipari un */#.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...