Jump to content

Interneta veilks - Dateks.. Kādas atsauksmes?


Dins
 Share

Recommended Posts

Kāādas atsauksmes ir par šo I-veikalu?

Lasīju, ka šim veicim ir sūdīgas atsauksmes, jo esot tur parādā baigi lielās naudas summas..

Tad vēl prece esot tāda kā melnā un bieži vien viņa neiet un tādā garāā?

 

Kāda ir jūsu pieredze ar šo veikalu?

Link to comment
Share on other sites

Nū, to jau es saprotu, ka tas ir viens un tas pats..

Bet tāā ir kā tur rakstīja cilvēki?

Paši kaut ko esat sūtījuši?

Un, kas beigās tur ir sanācis..

Link to comment
Share on other sites

Arī esmu pasūtījis tur kaudzi detaļu vēl metaleks laikos, vienmēr pasūtījumi pienāca laikā un nekas no iegādātā vēl nav noplīsis :)

No manas pieredzes it kā nav ne vainas tam veicim.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Metaleksā pirku rūteri un zibspuldzi. Abi noplīsa. Jamie nomainīja nosaukumu uz Dateks (paliekot kaudzi naudas parādā piegādātājiem). Es paliku bez garantijas.

 

Ja kaut ko tur nopirksi un viņi atkal sadomās pārsaukties, paliksi bez garantijas.

 

A tā, viss lēti un labi.

Link to comment
Share on other sites

esmu tur iepircies dateks laikaa un nekas nav mainijies salidzinajumaa ar metaleks laikiem apkalposhanas zinaa.

Link to comment
Share on other sites

esmu tur iepircies gan metaleksa, gan tagadējos laikos. Iebildumu nav.

Katrā ziņā labāk pa mironi M79

Link to comment
Share on other sites

Esmu tur 2 reizes iepircies Metaleks laikos. Pirmā reize varēja būt labāka - apsolīja noteiktā datumā, ka būs prece un pats devos pakaļ - nav vēl. Bet to misēkli kompensēja ar bezmaksas piegādi dažas dienas vēlāk. :) Otrā reizē gan viss bija perfekto. Noteiktajā datumā vēl pat atnāca īsziņa uz telefonu, ka prece birojā un gatava savākšanai. Tā kā kopumā esmu apmierināts ar viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Sūds ne dateks, nepatīk viņu attieksme ar triku par metaleks->dateks. Pašam pīslis tur rūpēts un ceru, ka nekas nenojuks kamēr vēl garantija ir. Un šitas viņu teksts "mēs esam tik kruti un izpalīdzēsim jums, mēs tak esam augstsirdīgie džeki" kaut tie paši metaleks cilvēki.

http://metaleks-garantijas.blogspot.com/

 

Neko pie viņiem netaisos vairs pirkt, jo 100 punkti pie nākamajām problēmām atkal firmu aizver un atver jaunu identisku ar nosaukumu, piemēram, Analmeks. Nav tā nopietna attieksme.

Link to comment
Share on other sites

Sūds ne dateks, nepatīk viņu attieksme ar triku par metaleks->dateks.

Bet parādi kādu kantori par kuru Tu būtu gatavs "galvu likt ķīlā", ka viņš vēl pēc 2 gadiem eksistēs un apkalpos Tavu garantiju?

Te nu mēs nonākam pie situācijas, ka dateks ir tieši tikpat neuzticams cik jebkurš cits tirgotājs.

Atliek izvēlēties pēc cenas....

Link to comment
Share on other sites

Metaleks laikos tikai un vienīgi to labāko varu teikt. Lai gan reti kaut ko pirku, bet tomēr.. :good:

Dateks laikā vēl nav sanācis tur pirkt.

Link to comment
Share on other sites

kur jūs agrāk bijāt :D

šorīt tur iemaksāju par rūteri, bet būs ok.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...