Jump to content

tiem kas pērk drazu ebayā !


andreart
 Share

Recommended Posts

tie kas dažreiz vai bieži iepērk ķīniešu drazu ebayā iesaku vispirms to sameklēt šajā internet veikalā -> dealextreme.

 

daudzas lietas ko esmu pircis ebayaa šeit atradu no 2 lidz pat 5 reizēm lētāk ar bezmaksas piegādi. vienīgais šī internet veikala mīnuss ka ilgi piegādā bet tas loģiski jo no ķīnas.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo reizi pasūtot no DX nācās gaidīt 2 mēnešus kamēr izsūtīja, tad vēl 15 dienas kamēr līdz Latvijai tika! Pašlaik, ziemassvētku trakumā, vispār nedrīkst sūtīt... točna 2 mēnešus gaidīsi!

Link to comment
Share on other sites

pedēja laikā dx ir tāds sūds palicis, sūta lēni, defektu daudz,supports nedeļām neatbild. refund par neizsutitajam precēm gaidu jau mēnesi, visādas atmazkas. un cenas dažos gadijumos ebay ir lētākas.

Link to comment
Share on other sites

pedēja laikā dx ir tāds sūds palicis, sūta lēni, defektu daudz,supports nedeļām neatbild. refund par neizsutitajam precēm gaidu jau mēnesi, visādas atmazkas. un cenas dažos gadijumos ebay ir lētākas.

 

paraadi kaadu preci kas ebayaa letaak !

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Par piegādi nekas nav jāmaksā. Atnāk papīrītis no pasta, ka jāiet pakaļ sīkpakai bez kādas papildus maksas.

Ķīnīzeri vēl pacenšas uz paciņām sarakstīt, ka tas ir gift, bet šaubos, ka tas ko ietekmē.

Link to comment
Share on other sites

a tas free shipping darbojās patiešam free? :hi:

 

 

jaaa, isteniibaa ja mees zinaatu cik ir pašizmaksa šiem ķīnas staffiem tad būtu šokā. domāju ka cenā sen jau iekļauts shippings.

esmu jau preces saņēmis tā kā veikals pārbaudīts. vienīgi tagad tiešām pirms svētkiem pasts ir loti noslogots un var gaidiit ilgāk par mēnesi

Link to comment
Share on other sites

Nu sorrī, n vienu lietu paskatījos tajā DX, ebayā-58$,DX-69$. Lēti gan...

 

 

luudzu linkus !

Link to comment
Share on other sites

tas saucas pamatojiet manu apgalvojumu paši :)

p.s. es, piemēram, no dx pirku led lukturi, akumulatorus, lādētāju un maziņu helikpoteri. gaidīju ilgi, taču par piegādi jāmaksā nebija un zemāku cenu nekur neesmu redzējis, e-bay ieskaitot. visbiežāk, lai no ārzemēm nopirtu kādu mazu štruntu, tas neatmaksājas piegādes cenas dēļ.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Ko var [cenzēts], ka DX sūta lēni? Viņiem taču pašiem nav savas lidmašīnas, par to rūpējas honkongas pasts. DX paku iesniedz pastā 2-3 dienās. Vienkārši ir samazināts reisu skaits, sakarā ar krīzi, tapē arī ir lēni.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pasūtiju testa pēc microSD - USB lasītāju. Redzēs kad atnāks.

Link to comment
Share on other sites

no DX ir daudzkas atnācis trijās-četrās nedēļās :good:

viens sūtījums nav atnācis divos mēnešos ;(

bet viens sūtījums atnāca dubultā t.i samaksājis esmu tikai par vienu :hi:

Link to comment
Share on other sites

DX-ā sūtiju pāreju sony - micro SD atnāca kādās divās nedēļās un tiktiešām lētāk kā ebajā, bet citas atkal dargāk . 

Link to comment
Share on other sites

Sūtīju no e-bay šitādu drazu , tik manam vēl bija Samsung uzraksts virsū, un maksāja kaut kādus 10$ ar visu shipingu.

Maigi izsakoties mēsls, piedabūt ieslēgties viņu tā arī nav izdevies, viena poga nospiežot tā arī palika iespiedusies korpusā...Manuprāt vienīgais daudz maz kvalitatīvais tajā paciņā bija striķītis ar ko to mēslu var pakārt sev kaklā.. :D

Novēlu visiem jauku iepirkšanos! :D

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tāpēc sapratīgi cilvēki:

1. neskatās uz pārmērīgi lētām precēm ar slavenu firmu nosaukumiem

2. lasa citu lietotāju komentārus

 

Mēslus var nopirkt visur. Un jo dumjāks cilvēks, jo lielākas viņa izredzes iegrābties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

locoone nu #$%$&*#^$&, es pat nezinu kā lai tevi nosauc. Tu nopērc kaut kādu kreiso ķīniešu bluetooth austiņu, brīnies kapē viņa ir tik slikta, un vaino vēl veikalu, jo pats esi auns. DX visas preces ir no ķīnas (kaut gan tur ir kvalitatīvas hardware, elektronikas daļas, oriģinālās zippo šķiltavas, un oriģinālie lukturi utt.), bet, galvenokārt, ideja ir dabūt pēc iespējas lētāk.

Link to comment
Share on other sites

paldies autoram par ideju - dealextreme, nezināju ka ir tāda iespēja.

visādus štruntus pērku no ebaja, tagad kā reiz saiņoju ārā ķīniešu led lampas, vienīgi jāpaskatās, vai gadienā nebiju pasūtijis vairāk kā ir pienākušas...

Link to comment
Share on other sites

biju sutijis sikaliem flash kartinu prieksh nintendo ds, atnaca 2,5 nedelas. resurss no sakuma likas gana interesants, bet ar laiku sekojot lidzi sapratu, ka pilnigi nekas viniem no precu klasta nenak klat. butu labi ja kads varetu pachukstet kadus lidzigus internet resursus (neskaitot ebay`u).

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka eBay nav letakais no variantiem, pirmkart delj "fees", kuras jamaksaa gan pardevajam, otrkart, delj nazistiskas "kontroles" no ebay adminiem uz visadam leta gala precem.

 

Tadu veikalu, ka mineti shi topika pirmajaa posta Kinaa ir diezgan daudz, bet ne visi ir godigi. Personigi man, shogad bija n-tas pieredzes kad lidzigs Kiniizers uzmet uz naudu - labi ka PayPal (kaut pec 1-5 meneshiem, bet tomer) naudu atgriezh.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kaa var pirkt preces loterijaa. Tik daudz esmu atklausiijies kaa tiek uzmesti pirceeji. PIedevaam, tik ilgi gaidiit? Nee, paldies. Peerku tikai no UK, vienreiz gan arii no Vaacijas ebay. Taa kaa pats dziivoju UK, man preces atnaak. maksimums, nedeeljas laikaa. Tikko ar iepirkos, pirmdien izsuutiija, otrdien jau klaat. Es labaak piemaksaaju paaris procentus un sanjemu to preci, nevis meeneshiem seezhu un domaaju, atnaaks man prece vai neatnaaks... ..

Link to comment
Share on other sites

Kragun piedāvātais saraksts nebūs gluži korekts. Daļa no tiem ir vairumbodes, kas ar enduseriem nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Varoni, vai nopirktās led lampas savā projektorā arī mēģināsi?

Es, piemēram, ledu Seoul ssc p7 (900 lum), pievienojot kondensējošo lēcu, iebāzu Sanyo projektorā un iet tā lieta, ja tumsā projicē metra platumā. Var arī lielāku bildi, bet spožums pietiekošs ir uz metru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...