Jump to content

video kartes pārkaršana


juris846
 Share

Recommended Posts

Tātad, pamanīju tādu lietu. Ieeju spēlē, vienalga kādā un pēc neilga laika, sāk lagot. Izeju ara, iesledzu everest un slatos GPU diodes temperatura 90 graadi. Tā parasti vinai kartums 65 graddi, blin kad ieiet spēlē sāk vārīties. Āgrāk man tā nebija. Ko darīt? Varbūt kad spēle, tad kompis jāliek pie loga un jāataisa vaļā? :D:D

 

karte nVIDIA GeForce 6600 PCI-E

Link to comment
Share on other sites

nonemu tajam meslam nost radiatoru, izskatas ka tur no termopastas ne minjas nav.

 

man majas termo pasta nav, dzirdeju ka zobu pastu var izmantot. Colgate it ka ir :D

 

varetu ludzu kads paskaidrot, ka precizi un cik daudz uzklat to colgate :)

post-83775-126088637522_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nonemu tajam meslam nost radiatoru, izskatas ka tur no termopastas ne minjas nav.

 

man majas termo pasta nav, dzirdeju ka zobu pastu var izmantot. Colgate it ka ir :D

 

varetu ludzu kads paskaidrot, ka precizi un cik daudz uzklat to colgate :)

 

Kurš gudrinieks tev to ir pastāstījis :D

Stipri šaubos vai zobupasta derēs, labāk noperc parbaudītu vērtību - termopastu ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Labi, smērē zobupastu, bet tā, lai pa malām bišķi izlien laukā, un tad notīri ap malām. Tagad es laikam esmu gudrāks par pārējiem, ja? (Jo sniedzu atbildi, kuru tu gribi dzirdēt)

Ja nopietni, tad nevar zobupastu, kurpju smēru vai hemoroīdu ziedi uz tehnikas likt - tikai un vienīgi speciālu termopastu, i vsjo. Un neviens, lai cik arī gudrs nebūtu, tev citu nepateiks.

Labots - Mr. Nejēga
Link to comment
Share on other sites

nu ok, bet domaju to ka paris dienu risinajumu, vienkārši lasiju te vienu diskusiju, un teica, ka var uzlikt, ja nakamaja diena aizej un noperc termo pastu.

tik japaseko temperaturam lidzi.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Izeju ara, iesledzu everest un slatos GPU diodes temperatura 90 graadi.

 

Emmm.... Varbūt tu vari paskaidrot, kas ir GPU diode ?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Prātīgāk būtu paciesties vienu vakaru bez geimošanas un savest PC kārtībā , nevis taisīt apšaubāmus eksperimentus , kuru rezultātā "Pērk" sadaļā parādīsies sludinājums "Pērku PCI videokarti" .

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos ierakstīt šajā topikā arī savu sāpi.

 

Video karte 7300GT PCI. Spēlēs temperatūra uzkāpj līdz 85 grādiem. Svaiga termopasta, putekļu nav, pasīvā dzese. Prātīgākais risinājums laikam būtu aktīvās dzeses uzlikšana. Iesakiet kādu lētu risinājumu, nav vēlēšanās tajā kastē vispār grūst kaut kādu naudu iekšā.

Link to comment
Share on other sites

sodien dabūju termo pastu, panemu tadu kartiņu uzliku, un ar kreditkarti ta vienmērīgi izsmērēju.

ta ja neko nedara temperatura 65 gradi. Srazu kad ieiet spēle, momentāli kāpj uz augšu, nu kas pie vella, kapec ta ir??

spele bija MAFIA 2002 gada lol.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

1. Pēc termopastas maiņas nav kārtīgi nostiprināta dzese ;

2. Kartei sprāgst nost vai jau ir daļēji nosprāgusi kāda detaļa(s) - GPU , RAM , kondensatori .

Link to comment
Share on other sites

man ir tikai radiators, korpusam sānu vispar noņēmu nost.

ai, velns lai paraju, lai svilst ta suda karte, tapats vecs hlams vien ir, bus labak xbox janoperk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...