Jump to content

Video capture no DV cameras caur USB uz Windows 7


KPS
 Share

Recommended Posts

Kāds nevar ieteikt veidu, kā no Panasonic NV-GS140 kameras izdabūt ārā video uz Windows 7 caur USB? Internetā neko sakarīgu neatradu (tik kaut kādus USB drivers, kurus nevar uzinstalēt), Windows Live Movie Maker un Photo Gallery atsakās ņemt pretī (vai nu neparāda vispār kameru ierīču sarakstā vai arī ja parāda, tad izlec paziņojums, ka kāda cita programma jau lieto ierīci) un ADobe Premiere arī atsakās sadarboties.

 

Komplektā iekļautais CD man nav... :(

Link to comment
Share on other sites

Ar USB Tev nesanāks.Vajag FireWire.Caur usb vari tikai kā Web kameru izmantot,nevis izvilkt video.Nopērc FireWire kabeli, piemet klāt un kompis automātā piedāvās Capture video...

Link to comment
Share on other sites

FireWire kabelis ta man ir, bet kompī porta nav. Nu nekas, būs jāprasa kameras īpašniekam, lai pārdzen :D

Link to comment
Share on other sites

Ja kamerai specifikācijā nav norādīts, ka ir iespējama DV strīma capture caur USB, tad neko tu tur nepadarīsi.

Pačeko, vai gadienā tavam modelim nav tādas iespējas.

 

Man, piemēram, mājās mētājas NV-GS70, kurai ir tāda iespēja kā tīra DV capture caur USB 2.0 (tas pat uz kameras kastes ar lieliem burtiem afišēts). Esmu provējis uz WinXP ar Movie Maker un nav nekādu problēmu - iespraud tik USB vadu un aiziet viss bez nekādām papildu instalēšanām.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad vajadzētu strādāt. Kā jau minēju, man uz WinXP Movie Maker caur USB 2.0 capturējās uz DV-AVI tā ka prieks - nekādus papildus vipendronus instalēt nevajadzēja.

 

P.S. Ja nemaldos, tad kamerai settingos laikam bija kaut kur jāiebaksta, lai to DV strīmu caur USB laistu. Pačeko pats, man slinkums vilkt ārā savu kameru un čekot... :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...