Jump to content

Humax HDCI-2000


GulbisRG
 Share

Recommended Posts

Ta kā man pavasarī beidzas līgums ar Viazat tad ik pa laikam iegriežos šaja Sat sadaļa un apskatos kas notiek ar resīveriem. Tad nu pultē.lv uzgāju

šo Humax HDCI-2000 pa 80Ls līdz 31.12.2009. Tad es gribēju dzirdēt jūsu domas par šo aparātu, varbūt kāds ir saskāries ar to.

Kā jūs domājat Aprīlī, Maija cenas varētu nokristies HD aparātiem zem 100? Mož ir vērts ieķer jau tagad?

Labots - GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Tu jau droši vien zini,ka skatāmo HDTV kanālu skaits ir atkarīgs no tā kādā veidā tu varēsi skatīties kodēto kontentu.Tikai tālāk seko viss pārējais.Šī uztvērēja cena arī kautko liecina un lai tas nebūtu tavs vienīgais ieguvums uztvērēja iegādē. :)

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Ar sizo-interfeisa karti neviens šai forumā ,šo aparātu laikam nav paladis medus tecēšnu,šim aparātam lai skatītos kodētos kanālus ir vajadzīgs CAM modulis,tad tev jāskatās citi forumi rtfm.gif kā teica jacobs ,tikai cena ir ieguvums sarcastic.gif

post-82079-126072598855_thumb.jpg

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

janispauls

to

MaskaV

Nevajag būt tik kategoriskam par Linux,ir dažādas gaumes sarcastic.gif un iespējas

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Jāni,ja piemēram es būtu medus pārdevējs,es nemaz nesaistītos ar topošo klientu ,kura uztvērēju es neredzu tīklā.Kāpēc man liekas problēmas,jo vidusmēra patērētājs nemāk neko ,tikai acis bola :)

Link to comment
Share on other sites

Bet priekš virszemes digitālā TV jau der, cik saprotu?

un + ir SAT uztveršanas iespēja.

 

kāds tur plikam humax ar virszemes digitālo tv , tad vēl vajag daudz ko...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...