Jump to content

AB klases pastiprinātājs


tiss
 Share

Recommended Posts

Nevajag 4000W G klases pastuzim, man barosana bus 2*56+2*115V. Un 160v kondiki ??? kur tu to nemi ?? 63v 10000qF 12 gabali uz vienu kanalu

 

1. Kā Tu domā, kur ņemsi 1500W uz kanālu, ja nebūs barošanas bloks, kas to spēj nodrošināt? Enerģijas nezūdamības likumu neviens nav atcēlis.

2. Pie barošanas sprieguma 115V - 63V kondensatorus???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    21

  • Didzis

    7

  • tiss

    24

  • Andrian

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nevajag 4000W G klases pastuzim, man barosana bus 2*56+2*115V. Un 160v kondiki ??? kur tu to nemi ?? 63v 10000qF 12 gabali uz vienu kanalu, Radiatorus pirkt nevajag

 

cik esmu skatījies tad G klases agregātam lietderības koeficients grozās ap 75%, sanāk ka lai būtu 1.5kW uz kanālu vajag tieši 4kW kopējo jaudu.

160V kondiķus ņēma no tā ka 115*sqrt(2)=161

kā tad tu to barošanu taisīsi izstāsti, vikrnē slēgsi kondierus vai kā?

un kā tieši tu tos 1300Ls iztērēji?

Labots - crane
Link to comment
Share on other sites

cik esmu skatījies tad G klases agregātam lietderības koeficients grozās ap 75%, sanāk ka lai būtu 1.5kW uz kanālu vajag tieši 4kW kopējo jaudu.

160V kondiķus ņēma no tā ka 115*sqrt(2)=161

kā tad tu to barošanu taisīsi izstāsti, vikrnē slēgsi kondierus vai kā?

un kā tieši tu tos 1300Ls iztērēji?

 

 

Da ne 1300ls smile3.gif, a 130ls.

2,2 kW trafa pietiek !! man jau viens pastuzis ir tak tur 630kva trafs velk 2 kanalus pa 400W noslodze tacu ir impulsa.

post-85915-126608789763_thumb.jpg

Labots - Andrian
Link to comment
Share on other sites

da tur jau izejnieki + IRFP lauķi maksā ap 100Ls 2 viem kanāliem. ja nepērk galīgos ķīniešus. Es nesen savam F5 pirku vishay IRF un IRFP - 2,5 Ls gab. Man vajadzēja tikai 4 - bet tev krietni vairāk.

http://www.lemona.lv/index.php?page=item&i_id=41004

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Da ne 1300ls smile3.gif, a 130ls.

2,2 kW trafa pietiek !! man jau viens pastuzis ir tak tur 630kva trafs velk 2 kanalus pa 400W noslodze tacu ir impulsa.

1) pats rakstīji ka 1300, tad nejauc galvu

2)tur knapi kondieri sanāk pa to piķi

3)tā arī biju iedomājies to barošanu - neiesaku likt 63V kondierus tur. pat norādītajā shēmā ir 80V

4)protams ka jauda ir impulsveidīga, bet es domāju ka vairums normālu cilvēku sakot 1.5kW domā RMS jaudu nevis pīķa jaudu, tātad ar 2.2kW trafu tev pietiek uz 2.2*0.75 / 2 = 800W RMS kanālu dabūt

es jau neko negribu nopelt vai nolamāt - tikai lai pats apzinies kas ir un kas nav.

un traņus tiešām labāk labus liec šajā gadījumā

Link to comment
Share on other sites

da tur jau izejnieki + IRFP lauķi maksā ap 100Ls 2 viem kanāliem. ja nepērk galīgos ķīniešus. Es nesen savam F5 pirku vishay IRF un IRFP - 2,5 Ls gab. Man vajadzēja tikai 4 - bet tev krietni vairāk.

http://www.lemona.lv...item&i_id=41004

 

 

IRFP 2ls paris. 5200,1943 2,30 paris. Visi ir parbauditi. Kad nem kvantumos atlaidi dod !! Tranzistori nopirkti jau preks diviem kanaliem, kondensatori vienam, parejo neskaitu tur 10-15 ls, kopa izterets 52+39Ls vel vajag 36ls par kondikiem!

 

viens kanals jau sataisits !! skan ideali, salidzinaju ar savu pastaisito lampinieku, viens pret vienu!

 

1) pats rakstīji ka 1300, tad nejauc galvu

2)tur knapi kondieri sanāk pa to piķi

3)tā arī biju iedomājies to barošanu - neiesaku likt 63V kondierus tur. pat norādītajā shēmā ir 80V

4)protams ka jauda ir impulsveidīga, bet es domāju ka vairums normālu cilvēku sakot 1.5kW domā RMS jaudu nevis pīķa jaudu, tātad ar 2.2kW trafu tev pietiek uz 2.2*0.75 / 2 = 800W RMS kanālu dabūt

es jau neko negribu nopelt vai nolamāt - tikai lai pats apzinies kas ir un kas nav.

un traņus tiešām labāk labus liec šajā gadījumā

 

 

Sori es k burtu neta spratu smile3.gif izejas jauda bus ap 1100W trafs jau parbaudits pie muzikalas noslodzes, izejas spriegums kritas par 9-10v un pec stundas ir 40 gradu silts.

 

Pie 120 v vajag 80v kondikus, bet man bus maksimums 115

100v kondiki man viena pastuzi jau 3-gadu strada pie 96v.

trani parbauditi, ne pirmo pastuzi taisu !! Visiem caursisanas spriegums ap 300v, kad perku uzreiz parbaudu

Labots - Andrian
Link to comment
Share on other sites

Estradi :) nu moz kadreiz :) Kad kautko apskano labak kad pastuzim rezerve ir.

 

 

 

Un cik tad tāds monstrs svērs?

 

Tas ir lielais latrs. Tinumi nomajniti.

post-85915-126609055669_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Būtu labi redzēt dažus mērījumus - piem. tainstūri uz 20KHz. Estrādei gan jau ka derēs :)

P.s. biku nedroši tie lodējumi trafam/štekeriem...pieņemu ka tas ir testa variants :)

Link to comment
Share on other sites

pie tādas jaudas jau prasītos izolāciju salikt IMHO. Tur aizmugurē ir kaut kādi nenoizolēti vadi salodēti pie konektoriem...

Link to comment
Share on other sites

pie tādas jaudas nav pa nenopietnu tie izejas konektori :wacko2: Nu bet diožu tilta izpildījums priekš ventiem ir galīgi nedrošs....tas tikai mans viedoklis. Man patīk droša montāža.

Link to comment
Share on other sites

ja piekritu tie stekeri neder, bet kad taisiju citu nebija pie rokas, tiltins bija uzlikts testa variantam lai parbauditu vai vins pavilks. Tam pastuzim jauda ir 950w

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu monstrs jau baigais un rezerviite arii prieksh maajas lietoshanas zveeriiga :D ,iedomaajos kaadu akustiku tad vajag lai tusinja laikaa kad muuziku saak reguleet kaads autopilotaa lai uzreiz nenosviltu tumbas ja netiishaam uzgriezh volume max

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Ar nepacietību gaidīšu, kad LNT raidījumā "Degpunkts" ziņos par divu apkārtējo kvartālu iedzīvotāju iesniegumiem policijā par apkārtējā miera traucēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...