Jump to content

"Baltkom" abonentiem atslēgs iemīļotus kanālus


gix
 Share

Recommended Posts

Digitālās televīzijas operators "Viasat" no pirmdienas, 7. decembra, kabeļoperatora "Baltkom" ilgstoši nenokārtoto parādsaistību dēļ, tā klientiem atslēgs 4 "Viasat" kanālus, teikts kompānijas izplatītajā paziņojumā.

 

http://www.financenet.lv/zinas/kompanijas/article.php?id=254381

 

 

ps. tad jau no 1.janvāra uz viasat sport baltic necerēt kā paši baltkomieši blauj.

Link to comment
Share on other sites

TV1000, TV1000 Russkoje Kino - neskatos.

Viasat History, Viasat Explorer - nav.

Tā ka šī ziņa ir diezgan vienaldzīga. Pa pēdējiem diviem vispār rāda kaut ko labāku kā pa Discovery kanāliem?

Link to comment
Share on other sites

Man kā vēsturniekam... tīri labi iet pie sirds Viasat history. Viasat explorer, so so, cik nu ir sanācis skatīties, reti kad, kaut ko patiešām interesantu manu. Dicovery noteikti ir labāks/ki

Link to comment
Share on other sites

Tie , Explorer, tiešam ir labāki nekā Diskovery. Kāda atškirība?- ja rāda Diskovery, tad pasaulē labākās lidmašinas , jeņķu, tanki, jeņķu ( nu dikti atgādina PSRS, kad rādija ka pasaulē viss labākais ir no PSRS) . Explorer... parāda raidijumu kur ir salīdzināti gan jeņku , gan krievu , gan fraņču. Kas kuram labāks, kas sliktāks. Nu tas jau izskatās objektīvāk . Principā vairāk pieturās pie objektivitātes. Piemēram bija raidijums kā Mosads medija tos teroristus , kas uztaisija terora aktus Minhenes olimpiādē . Nu skāidri parāda ka Izraēlas rīcība nu nemaz nav balta un pūkaina , kā to parādīs jeņku kanāls . Arī tas raidijums par to , ka ''labās'' rietumu naftas kompānijas uzvedās Āfrikā. Pa Diskovery neko tādu nekad nerādīs.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

toties izzi analogajā kabelī beidzot ir parādījies SciFi ...

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk būtu ja Viasata kanāli būtu atsevišķā pakā - lai pats var izvēlēties ņemt vai neņemt, tad arī cena noregulētos atbilstoši pieprasījumam. Kamēr tie nav HD formātā es bez viņiem mierīgi iztiktu.

Link to comment
Share on other sites

Boto tu skaties kanālus tapēc, ka tie ir HD formātā vai tapēc, ka tajos rāda ko interesantu ?! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Man pietiek ko skatīties interesantu HD formātā... Es neesmu mazohists lai skatītos filmas un populārzinātniskus raidījumus tādā kvalitātē kā to piedāvā Baltkoms. :)

Link to comment
Share on other sites

NC izzi kabelī nesen parādījās NBA un futbola kanāls (viena sporta kanāla vietā, pa kuru translēja dinamo spēles, jo tas ir pārsviests uz citu paku), tad parādījās scifi, tv1000 , tv1000 ruskoje kino ,laikam arī fox crime un fox life (precīzi nezinu) tad parādījās arī disney kanāls (jetix vietā) un t.t. tas ir tiem, kam ir digitālā tv, vēlams pārskanēt kanālus, jo rodas nesakritības zem kanāla nosaukuma rāda citu bildi+nav skaņas izvēltnes :) ... vakar dikti un ilgi kašķējos ar izzi, līdz panācu,ka atver visus kanālus, kā to nosaka savstarpējais līgums :)

 

starp citu, domāju lauzt līgumu mājās ar baltkomu, cik reāli tas ir iespējams pamatojoties uz 4 zaudētajiem kanāliem? plānots uzsviest dekoderi un kāpņu telpā pārskrūvēt kabeli uz izzi spliteri, tur signāla stiprums ir normāls+ itkā uz testera rāda 140 kanālus... pašam ir pāris dekoderi ar kartiņām :)

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

zuicis

 

hmmmz būs jāpārskanē digitālās TV boksis - varbūt ko jaunu arī atradīs

 

es gan ikdienā lietoju tikai analogo "pilno paku" un uz digitālo pārslēdzos tikai veco MGM filmu kanālu apskatot ...

nepatīk man tā digitālā TV - ciest nevaru bremzi kanālus slēguļājot

pēc gadiem 10mit, kad būs tūneri kam nav šāda gļuka, varbūt tad digitālo tv arī sākšu lietot ...

Link to comment
Share on other sites

4 kanāli kuri pilnībā nekrata :D + visam analogais baltcomā gāja mono skaņā, un man kā MTV cienītājam vēmiens nāca ;) un tad nāca MITS tv un Baltcoms tika pasūtīts *&^%$ ...

Link to comment
Share on other sites

Izlepusi gan tauta.. - Dajoš HD, HiFi, SAT un kabeli ... :dance4:

Atceros kā pa veco melnbalto lampinieku vakaros pēc skolas lūrēju analogo 1 un 2tro Latviju, tāda tv3 un LNT tad vēl nebija... - ko vēl cilvēks varēja vēlēties.. :)

Link to comment
Share on other sites

pavasarī izzi bija akcija,kur klientiem tika dota uz 3 meneshiem akcija un bezmaksas viasat paka, bet viens sikums japarslēdz ligums uz 2 jauniem gadiem. un tagad to kanālu arī paņem noņēma nost, a , līgums ta paliek. Katrā ziņā ir sākusies televizijas karš mūsu valstī, jo šie operatoriņi nevar konkurēt ar ltc cenu, bet esošos klientus zaudēt paliek aizvien sāpīgāk, jo jauni vairs nerodas.

Link to comment
Share on other sites

nevajag aizmirst, ka lattelekoms dod max 30 kanālus, protams, ne visi tiek skatīti, bet vairumam lietotāju ir nepieciešami konkrēti kanāli un lielajā klāstā var salasīt sev nepieciešamos. pats gaidu, kad būs iespējams pieslēgt konkrētus kanālus un maksāt par to ko skaties nevis par nežēlīgo skaitu kur pēc skanēšanas puse tiek izdzēsta un otra puse tiek dalīta pa grupām, lai vieglāk orientētos...

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

gaidu, kad būs iespējams pieslēgt konkrētus kanālus un maksāt par to ko skaties

 

 

+1000

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

burvis

 

nūnez puis cik tu esi izlepis

ės pirmo dienu skatos šo Izzi piedāvāto krievu SciFi

un jau patreiz fanoju par klasikas klasiku "Doctor Who"

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

nu gan liels zaudējums abus 1000 grupas kanālus zaudējot,tur tak 3 mēnešus vienas un tās pašas filmas rāda,tikai raidlaiki atšķiras,es vēl saprastu,ja rādītu jaunās filmas,bet rāda tādas,kuras jau pa citiem kanāliem n-tās reizes redzētas.exploreri gan pats paskatos,diegan ok.

p.s.nu varu palielīties,kad man rāda gan SCI-FI,AXN sci fi un universal channel,bet vienīgais ko skatos reizēm iekš universal kanāla kādu labu filmu rāda,bet pa pārējiem abiem seriāli,seriāli,seriāli.....

nu,bet saprotu cilvēkus,kas pirmo reizi redz tādus jaunus kanālus,un nu nezin ko ķert ko grābt,ko skatīties. :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Sencim ir Baltkom digitālā vispār kvalitāte apmierinoša, kanāli tomēr pārslēdzas leni un met arā ka nav piejams kanāls, pašam analogā, vispār nākotne skatīšos tikai iTV no apollo.

Link to comment
Share on other sites

met ārā, ka nav pieejams, jo lētā gala paka :) , kip ja gribi citus redzēt- maksā .

Link to comment
Share on other sites

nope, tas ir baltkom niķis, ka daļai vienkārši ik pa laikam met ārā, ka nav pieejams, pirms 2 nedēļām vispār lielu daļu nevarēja normāli paskatīties

Link to comment
Share on other sites

Tā arī varētu būt dekodera vaina, piemēram, ar viņu KAONiem bija pastāvīga čakarēšanās... Bet attēla kvalitātes ziņā, optikas zonā no novembra beigām LV kanāliem tā uzlabojusies, agrāk salīdzinot ar LTC tā bija sliktāka.

Link to comment
Share on other sites

Baltkom vispār ir baigā ka_a un attieksme pret klientiem vienkārši "burvīga"! Šodien iesniedzu iesniegumu par atslēgšanos no DTV, jo 3 mēnešus viņu meistari nevarēja atrisināt problēmu- skatoties vienu kanālu ilgāk par 5-10min tas vienkārši uzkaras un viss, kaut kāds sviests, vadus testēja un vēl visko, a tagad saņemot iesniegumu- purkst, ka līgumsods jāmaksā :@ Tādi "dau...", lai neteiktu vairāk.

Link to comment
Share on other sites

kas? viņi nevar nodrošināt un tev jamaksā līgumsods, mūļķi. Es jau būtu licis meistaram uzrakstīt, ka viņš nespēj sataisīt kvalitativi papiru un parakstīt un tad uz tāda dokumenta pamata atslēgtos. Ja meistars negrib parakstīt tādu, tad automatiski, kad vinjsh ir pie tevis zvans prieksniecībai un sūdzības pa taisno. šitādi varianti ātri atrisinās paši no sevis.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau vai nu IZZI vai visats (vai abi kopā) ir "nedaudz" nekaunīgi palikuši.

Reku 2 jaunas programmu grupas izzi digitālajā TV:

 

VIASAT SPORT Ls 4.50

* VIASAT Golf

* VIASAT Sport Baltic

 

 

Viasat Films+Sport Ls 7.00

* TV 1000 Action

* VIASAT Golf

* TV 1000 Premium

* VIASAT Sport Baltic

* TV 1000 Русское кино

* TV 1000

 

Sporta kanālu grupa - Nu VIASAT Golf - jā šo kanālu daudzi "ar nepacietību" gaidīja - golfs visu dienu - par to noteikti ir vērts 4.5 mēnesī maksāt :D :D :D

Sport Baltic - vienīgais pluss pēc manām domām - dinamo spēles bez reklāmām spēles laikā un drusku labākā kvalitātē nekā ltv7 (tāpēc ka ltv7 bitreits izzi tīklā ir ārkātīgi zems - vieni kvadrāti...) Par šo kanālu es kādu 1 - 2 ls piemaksātu, bet ne vairāk.

 

Kas attiecas tv 1000 grupas kanāliem - nu mēsli pilnīgākie - vecas filmas tiek griestas pa riņķi un par to 7 ls mēnesī...

 

Tajā pašā laikā izzi pa 4 ls piedāvā 5 HD kanālus, šos tā kā man gribētos, tomēr negribu pagarināt ar izzi līgumu - mani konkrēti izbesīja viņu internets un attieksme pret klientu....

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām Baltkomā ar Viasata kanāliem viss pa vecam. Bet tehnisku problēmu gadījumā komunicēt ar viņiem vajag ar lielu pacietību, tad meistars pat 18. novembra vakarā ierodas 20 minūšu laikā pēc pieteikuma :)

 

P.S. No maija skatos pie viņiem arī HD kanālus - nu nekaras nekas, uztvērēju gan vajag kvalitatīvu.

Link to comment
Share on other sites

boto- tas dekoderis, ko viņi "dod", ir galīga kaka un redzot to visu "servisu", man arī nav ticības, ka iegādājot savu dekoderu, man tur būs kaut kas daudz labāks...

Link to comment
Share on other sites

Man no viņiem ir kādi seši dažādu ražotāju uztvērēji bijuši - visi viņi regulāri kārās, tāpat ir ar šobrīd LTC tirgoto... Nav citas izejas kā kvalitatīvs uztvērējs, ja gribas TV bez problēmām skatīties.

 

Viasata kanāliem tomēr būs atsevišķa paka: http://www.diena.lv/lat/business/hotnews/baltkom-tomer-nebus-redzamas-vairakas-viasat-programmas

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...