Jump to content

format c:


Guest
 Share

Recommended Posts

kaa es varu nofirmateet cieto ja man ir tikai viens hdd uz kura staav windows ? man ir win xp

 

a) sāc instalēt par jaunu xp -> Tev uzprasīs, kur instalēt -> norādi disku un noformatizē par ntfs

B) paņemam kaut kādu linuka dzīvo distributīvu un formatizējam no grafiskās vides.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Iebootojies no WinXP CD un tur pirms setupa būs iespēja gan dzēst un veidot partīcijas, gan arī formatēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest koko

iebuutojies no buut disketes (vin 9xsaas vai meeleenijuma buutu viizlabaak)... Palaid progzinju fdisk, tad tur seko noraadiijumiem, nahrenizee partiiciju, uzliec no jauna un tad peec restarta iebuutojies no taas pashas disketes un uzraksti format C:... un tev disks buus tiirs <--- NTF gadiijumaa

 

FAT32 gadiijumaa --> vienk iebuutojiez no taas disketes un uzraksti format c:....

 

 

A par uzstaadiishanu nekaadas runas nebija, tikai par formateeshanu - taatad - whatever icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

dzincha

format c: var uztaisit daudzos veidos. galvenais kadu gala rezultatu tu velies sasniegt. ja tev dati, kuri stava uz sava hdd nav vajadzigi, tad easy - first boot device - cdrom. press any key un aiziet. bet ja velies saglabat savus datus,tad trivials variants ierakstit tos uz cd, ja nav rakstitaja tad uzliec tadu progu ka partition magic. sadali savu hddd. parmet svarigo infu un tad buutojies no cd vai whateva wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...