Jump to content

Iesakiet lūdzu atbilstošu fotokameru!


Marga
 Share

Recommended Posts

Nav obligāti jāpērk jauna, lombardos par šo summu var atrast 1-2 g. lietotus modeļus, kas bildēs vēl labāk nekā jauna 100 latu ziepene no veikala :)

tiesa, tāds variant derēs tikai kā dāvana sev :)

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Sony:

  • W180
  • W190
  • W210
  • W215
  • W220

SONY ir SONY, joprojām kvalitāte un labs serviss. Nekādā gadījumā SONY S sēriju!

 

Fujifilm:

  • J150W - nekas baigi kruts jau nav un serviss Latvijā tagad ar vairs nav...

Canon:

  • A1100 - vairs nejūtu cieņu pret Canonu, šitie jaunie A sērijas ziepji ir kā no dibenss - vairs nav tā kvalitāte, viss no plastmasas, optikas lūzt ka prieks, vecie aparāti bija labie, a jaunie baigie sūdi. Bet par konkrēto modeli neko daudz nepateikšu (nespried par aparātu pēc korpusa, es te par iekšām runāju). Tas pats ar, piemēram, SX100 - kādam varbūt liksies, ka labs aparāts, skuju!

Nikon:

  • S220
  • S230

Baigi krutie jau nav, serviss Latvijā ar nav, bet smuki, kompakti un bildes nav nemaz tik sliktas. Nav tik plastmasīgi. Īpaši arī nelūzt, lai gan šīs optikas ir baigi jutīgas pret smiltīm (ja bieži esi pie jūras, varbūt tomēr nevajag), lai gan labi remontējamas. Kopumā šie aparātiņi labu iespaidu atstājuši.

 

Panasonic:

  • FS42
  • tikai ne FX35!!!

 

Es tomēr ieteiktu pameklēt kādu mazlietotu aparātu ar garantiju. Varbūt kādu SONY H7, H9, H10, W170...

 

Ja ir interese, varētu drīzumā piedāvāt kādu mazlietotu Kodak M1033 (ar pilnu komplektu, ~40ls) vai M320 (ar pilnu komplektu, ~35ls). :happy:

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Sony:

  • W180
  • W190
  • W210
  • W215
  • W220

SONY ir SONY, joprojām kvalitāte un labs serviss. Nekādā gadījumā SONY S sēriju!

 

Fujifilm:

  • J150W - nekas baigi kruts jau nav un serviss Latvijā tagad ar vairs nav...

Canon:

  • A1100 - vairs nejūtu cieņu pret Canonu, šitie jaunie A sērijas ziepji ir kā no dibenss - vairs nav tā kvalitāte, viss no plastmasas, optikas lūzt ka prieks, vecie aparāti bija labie, a jaunie baigie sūdi. Bet par konkrēto modeli neko daudz nepateikšu (nespried par aparātu pēc korpusa, es te par iekšām runāju). Tas pats ar, piemēram, SX100 - kādam varbūt liksies, ka labs aparāts, skuju!

Nikon:

  • S220
  • S230

Baigi krutie jau nav, serviss Latvijā ar nav, bet smuki, kompakti un bildes nav nemaz tik sliktas. Nav tik plastmasīgi. Īpaši arī nelūzt, lai gan šīs optikas ir baigi jutīgas pret smiltīm (ja bieži esi pie jūras, varbūt tomēr nevajag), lai gan labi remontējamas. Kopumā šie aparātiņi labu iespaidu atstājuši.

 

Panasonic:

  • FS42
  • tikai ne FX35!!!

 

Es tomēr ieteiktu pameklēt kādu mazlietotu aparātu ar garantiju. Varbūt kādu SONY H7, H9, H10, W170...

 

Ja ir interese, varētu drīzumā piedāvāt kādu mazlietotu Kodak M1033 (ar pilnu komplektu, ~40ls) vai M320 (ar pilnu komplektu, ~35ls). :happy:

 

Un tagad Tu mani ignorēsi un neatbildēsi uz privātajām ziņām?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Man pienākums? A moš gadās piemirst? Neko sīkāk nevaru pateikt, jo pagaidām neviens no Kodakiem nav pie manis, bet būs tuvākajās dienās.

 

Zini, man to PM ir padaudz...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...