Jump to content

Dators finišē :(


andrai2
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Dators brūk nost! Viss sākas, kad instalējo lokālo serveri XAMPP, Problēma ir tāda ka procesos, jebkurš vienkārš interneta process CPU usage aziet līdz 100%, triju logi vaļā un kompis tika lēns, ka jāpārrestartē. Seviški aktīvs ir iexplorer.exe process, kurš aiziet līdz 100 CPU usage.

 

Paņēmu system resotre - īsti bez rezultātiem, nekas nemainās, atinstalēju pārlūku IE 8, bet ar nekas nemainās, AVG bija problēmas ar updeitiem, atinstalēju arī to (gļuki ar updeitiem), domāju pamēģināšu citu vīrusu, bet tagad neiet, nekas, respektīvi spiežot open vai run nesaākas AVG ne AVIRA antivīrsu instalācija.

 

Tātad dators neko neinstalē. Ko varētu darīt lai viņš man sāktu instalētu kaut ko? Te skatījos varbūt ir kads onlaine vīrus scan vai laba programma, kas "iet bez instalēšanas"

 

Gribu uzinstalēt antivīrusi, varbūt būs kādi rezultāti

 

Spiežot uz antivīrusa vai IE 8 instalācijas, instalācija nesākas?

 

Man ir XP SP2 - erro mesidžu nav

 

P.S. Varbūt kāds var ietikt labu onlain fail stor, lai sagatavoties pārinstalēšanai formatēšanai

P.S. Man neiet arī komand prompt, ja gadījumā man ir finišs, nav ideju ko darīt, kā es varētu savādāk formātēt, caur bios, varbūt kāds atsūtīt pamacību, kā pārinstalēt XP

 

Ja kaut ko vari ieteikt paldies!

Labots - andrai2
Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Savulaik, kad vēl lietoju XP arī bija problēma ar antivīrusa instalāciju. Neko neņēma pretī. Palīdzēja kārtīga zvēru dārza tīrīšana (dr.web, spyboot search & destroy, u.t.t).

XP bija ar SP3

Link to comment
Share on other sites

Par visām šīm problēmām(īpaši"kā pārinstalēt XP" :shifty: !) ir daudz un dikti informācijas tepat forumā.

 

Izmanto foruma meklētāju(augšējā labajā stūrī ,zem Tavs profils)!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par infu visiem

 

No dc izdevās palaist A.V.G , skanē pailgi !! , rezultāti - "tracking cokie",

 

Varbūt uzlikt SP3? http://www.microsoft.com/DownLoads/details.aspx?familyid=5B33B5A8-5E76-401F-BE08-1E1555D4F3D4&displaylang=en

 

Vai tas kaut ko reāli varētu dot?

 

Vēl tāds jautājums cik tas AVG 8.0 vispār ir "spēcīgs"?, updeiti ir par maksu tomēr Varbūt ir kāds tehniski labāks freeware?

 

Varbūt kāds var ieteikti kādu papildu alternatīvu aizsardzības freeware brīnumu no pieredzes. Cleaner, Check, Repair utt Spywre Destroy, kas tur vel tik nav saprogrammēts

 

Lai man ir pārliecība, no dāžadiem "avotiem" , kā man ar datoru viss okei, vai arī es tad format C

 

Vienīgi varbūt vara ieteikt freeware, kurš ir pieejams DC , jo no neta kačātie AVIRA un AVG, kas tur vēl man negāju

 

Varbūt varat atsūtīt anyway papildis virus check programmas ar linku no pieredzes, varbūt tās aizies, ja viens antivīrus neatrod "bug" varbūt atradīs otrs.

 

P.S. Nevajag cilvēkus sūtīt uz gugli vai forumu tā pat vien, liela daļa informācijas tomēr ir virspusējas vai diametrāli pretējas, tajos segmentos, kuros jūtos spēcīgs pat "fail", patiesība tāpat jāizloba pašam

Link to comment
Share on other sites

Instrumenti kurus es lietoju datoru ārstēšanai no vīrusiem (sakārtots prioritārā secībā):

1) System Restore (atjaunojam sistēmu uz laiku, kad iespējams, ka vīrusu vēl nebija),

2) Msconfig (atslēdzams nevajadzīgās, nezināmās, automātiksi palaižamās programmas un services)

3) AVZ (bezmaksas antivīruss, un daudz kas cits)

4) Cureit (bezmaksas antivīruss)

5) Spybot - Search & Destroy

6) kāds no online antivīrusiem

 

P.S 1. 2. ir iebūvētās Windows programmas

Link to comment
Share on other sites

Vari vēl šo=>SUPERAntiSpyware.21.102009.

pameģinat .Labs ķer jaunākos(šā gada oktobrī konstatētos).

Link to comment
Share on other sites

Ņēmu visu pēc kārtas freeware antivīruss (AVG, AVIRA, AVAST, Search&Destroy, Ad-ware, Registry booster ...)

 

Ļoti interesanti, ka katrs antivīruss strādā pa savam, katrs kaut ko savādāk atrada

 

Gribēju formatēt, pagaidām strādāšu tāpat

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...