Jump to content

Apburtais loks ar HDD


markei
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri. Man ir Samsung 2.5 SATA cietais disks, kas visu laiku USB kastītē bez problēmām darbojās kā ārējais disks. Gribēju ielikt kompī un uzlikt OS, bet kā es viņu iekšā ielieku, tā dators ieslēdzoties uzkarās. Mēģināju instalēt kā ārējā diskā, pirms instalācijas ļau dzēst/veidot partīcijas utt, bet kā sākt instalēt tā izmet erroru "Your computers startup program cannot gain access to the disk containing the partition or free space you chose. Setup cannot install windows". Kā risinājumu internetā atradu ieteikumu noviklt ražotāja tūlīti un palaist diagnostiku. Samsung mājas lapā atradu priekš šī cietā diska DOS tūļus priekš CD un FDD. Uzcepu CD un iestartējoties, bet USB diskos šis nemeklē, bet tikai tieši pieslēgtos, bet pieslēdzot pa tiešo man dators nestartējas. :meeting: Apburtais loks.

 

Vai ir kāds cits tūlītis, ar ko es šo disku varētu savest kārtībā?

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdz to disku pie USB kā iepriekš darīji un pamēģini izlaist cauri parasto Scandisk.

Link to comment
Share on other sites

bet kā es viņu iekšā ielieku, tā dators ieslēdzoties uzkarās.
Līdz operētājsistēmas ielādei vismaz tiek?
Link to comment
Share on other sites

un datoram nekādas vainas nav. Mēģināju uz cita datora un uz tā tieši identisks rezultāts- ieslēdzoties uzkaras.

 

Nebūtojas ne no cita HDD, ne no bootCD, ja šitais ir iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Secība protams CD tad HDD. Interesanti, ka pat biosā nelaiž, ja šitais HDD iekšā, tas ir- logā joprojām stāv uzraksts spiest f2, lai ieietu biosā, bet uz F2 nuļļe reakcijas.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Un ja pirms likšanas datorā noformatē?

Iespējams, ka diska kontrolieris beigts. USB pārveidotājs neizmanto visas kontroliera iespējas.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Uj, jau neskaitāmas reizes formatēts, dzēsta un veidota no jauna partīcija, čekots ar Windowsa scandisk, gan ar visādiem citādiem tūļiem un nekādi errori un nekas. Viss 100% darbojas, bet kā ielieku pa tiešo kompī, tā uzkarina jau ieslēdzot. Pēdējo reizi tagad noformatēju pilno formatu iekš Disk menedžmenta, uztaisīju windows check un diska stauss: Healthy. Ieliku atkal pa tiešo, uzkarina.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Stepseli. Jau atmetu rokas tam diskam. Lai vien dzīvo kā arējais HDD, laikam tā lemts.

Link to comment
Share on other sites

tev vajag sata draiverus. atbilde ir nlite un draiveru integreshana.

 

Pat tad, ja nebūtu satas draiveri, jams tiktu setapā līdz vietai, kur var darboties ar partīcijām, kur urādītu, ka netika detektēti HDD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...