Jump to content

HTML/INFO: save highlight syntax as html source code


Guest future_funk_squad
 Share

Recommended Posts

Guest future_funk_squad

ir taadas progas, kas izgaismo visaadaas kraasinjaas kaut kaadas programmeshanas valodas kodu, piemeram, operatoru tur zaljaa kraasaa, funkcijas sarkanaa utt.. piememram proga editplus.

 

vai ir kaada proga ar shim pashaam iespejaam, bet kura piedaavaa saglabaat to, ko vinja atteelo, kaa html source kodu. proti, vajag taa, lai varetu pec tam html lapaa to kodu ielikt un, lai saglabaatos visas kraasas.

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad

nu piemeers, lai vieglak saprastu

 

progas highlights:

 

<? <----peleekaa kraasaa

$width=1; <--- zaljaa kraasaa

?> <----peleekaa kraasaa

 

saglabaat uz shaadu html source kodu

 

<font color=gray>&lt?</font><br>

<font color=green>$width=1;<br>

<font color=gray>?&gt<br>

Link to comment
Share on other sites

Hmm... kad uztaisiiju Copy->Paste no Visual Studio .NET uz M$ Word, biju paarsteigts, ka kraasas saglabaajaas. Peecaak "Paste Special" atklaaja, ka Clipboardaa laikam atradaas arii HTML versija shim tekstam... varbuut vareetu to izmantot, un pats uzraxtiit nelielu softinju uz 20 rindinjaam?... :?

Link to comment
Share on other sites

cd c:php

php.exe -s hellotest.php > hellotest_krasains.php

 

update: šis darbojas tikai php kodam, nevis html

Link to comment
Share on other sites

Vilx un kad apskatiisies kaadu tur html kodu tas words ir uztaisijis , nenokriiti....

Link to comment
Share on other sites

Vai tad to HTML gjeneree Words? :? Man likaas ka VS.NET ieliek clipboardaa kodu 3 dazjaados formaatos (plaintext, HTML, un veel kat kas bija) un peec tam Word to ieliek sevii... Vai tad ne? :?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad to HTML gjeneree Words? :? Man likaas ka VS.NET ieliek clipboardaa kodu 3 dazjaados formaatos (plaintext, HTML, un veel kat kas bija) un peec tam Word to ieliek sevii... Vai tad ne? :?

 

Wordam var iepeistot jebkādi formatētu tekstu un viņš wordā arī būs formatēts. iekš worda viņš būs formatēts nevis kā HTML, bet gan kā word kaut kāds formatēšanas veids. ja gribēsi saglabāt to word failu kā dokumentu tad arī dabūsi ārā HTML. bet nu ... words un HTML nedzīvo kopā :D apmēram 95% lieku mēslu :D

Link to comment
Share on other sites

nu maqnliekas ka jaa...un vispaar ja word kauko dara pie web tad var noshauties, vieglaak ir visu no nulles rakstiit nekaa visu paarlabot!!!

Tur ir pizdets reizes 20 lielaaks nekaa ieksh frontpage....

Link to comment
Share on other sites

Nee, tas jau ir skaidrs, ka Word gjenereetais HTML nekam neder! Par to nav runa!

 

Es gribu teikt, ka M$ Visual Studio .NET, kad nospiezj CTRL+C, ieliek ieksh Windows ClipBoard tekstu HTML formaa ar visu syntax coloringu!

 

Par to es spriezju no taa, ka ieksh Word, panjemot Edit->Paste Special, vinjsh raada, ka ieksh ClipBoard staav teksts HTML formaataa...

 

Mana doma ir, ka vareetu uzraxtiit programmu, kas to izmanto (Hmm... FrontPage?), un to HTML kodu no ClipBoard iedod Tev pa tiesho.

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad
cd c:php

php.exe -s hellotest.php > hellotest_krasains.php

 

update: šis darbojas tikai php kodam, nevis html

 

shiatis ir labs variants, paldies!

 

hmm... to -s nav iespejams kautkur nokonfigureet? pa mazu fonts, un ja es gribu pa savam kraasas..

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad
Hmm... kad uztaisiiju Copy->Paste no Visual Studio .NET uz M$ Word, biju paarsteigts, ka kraasas saglabaajaas. Peecaak "Paste Special" atklaaja, ka Clipboardaa laikam atradaas arii HTML versija shim tekstam... varbuut vareetu to izmantot, un pats uzraxtiit nelielu softinju uz 20 rindinjaam?... :?

 

ir kaut kaa iespeejams dabuut to, kas atrodas klipboardaa, tieshi visu kodu, nevis galarezultaatu?

varbuut ir kautkaads komandas (cmd.exe) ar kuram var ieguut infu par clipboardu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...