Jump to content

Kā var izdzēst Trojan.WinREG.LowZane.e?


Guest strangelove
 Share

Recommended Posts

Guest strangelove

Help...Kaa dabuut neatgriezeniski prom Trojan.WinREG.LowZane.e un Exploit.CodeBaseExec un vel paaris tamliidziigus. Staav XP, Kasperskis Personal vinjus atrod izdzeesh, bet peec laika atkal raada ka tie pashi ir nokjerti. Esmu noveerojis, ka vinji paraadaas tikai tad, kad piesleedz starptautisko traficu(man ir Mdsl). Un vel, kas ir prompt[1].htm ; 1.exe ; 2.exe ; sunny.REG ??? Tos Kasperskis arii raada kaa viirusus, izdzeeshu, bet peec laika atkal klaat...

Link to comment
Share on other sites

Varbuut vinji ieksh System Restore iemaajojushi? Tur ne Tu, ne Tavs antiviiruss netieciet klaat, liidz nenomainiisi permiicijaas tai direktorijai. ;)

Link to comment
Share on other sites

izdzess vinjus...tad noskanee ar online scaneri kaadu...tad iesleedz win iebuuveeto fire wall..un ceri ka nekas vairs neliidiis iekshaa

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Varbuut vinji ieksh System Restore iemaajojushi? Tur ne Tu, ne Tavs antiviiruss netieciet klaat, liidz nenomainiisi permiicijaas tai direktorijai. ;)

tiesji taa, atsleedz system restore

Link to comment
Share on other sites

Guest strangelove

firewalls ir piesleegts. skaneejis esmu ar trojan remover un spyboot ..neko neatrod.. un veel,reizeem paraadaas pazinjojums, ka kaut kas nav kaartiibaa:16 bit MSDOS subsystem

Link to comment
Share on other sites

man liekas tad te var liidzeet vai nu meistars kursh rubii taadaas lietaass un vinjsh tev var imaaniit aaraa tos meeslus...vai arii tev vieglaak buus reinstall win nekaa meegjinat tos meeslus nokjert...

ja vinji jau ir kompii tad aaraa dabuut ir ljoti gruuti...aaatraak un droshaak buus reinstall

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...