Jump to content

Interneta Pārlūks


IT_chunthia
 Share

Recommended Posts

Vēlos dabūt Internet Exlorer 7 vai 8 priekš Windows xp 32 bit versija sp3... Lūdzu palīdziet meklēt instalāciju u.t.t. vai jebkādīgi palīdziet.Instalāciju var sūtīt uz datuvnieks@inbox.lv vai vai mājaslapas rakstat te... Priecāšos par jebkādu informāciju!!! Lūdzu nerunājam par citiem interneta pārlūkiem Man vajag tieši šo! Paldies par sapratni!!shiftyninja.gifshiftyninja.gifshiftyninja.gifshiftyninja.gif vai paskatieties kļūdu

post-84832-125951415274_thumb.png

post-84832-125956184818_thumb.png

Labots - IT_chunthia
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Lieta taada ka microsoft maajas lapā ir tikai 62 bit un 84 vai kā tur bit IE a man ir 32 bit

 

Un vēl kādreiz man bija Windows xp 32 bit Internet Explorer bet instalaacijas vairs nav...alcoholic.gifalcoholic.gifalcoholic.gifalcoholic.gifalcoholic.gif

 

PLZ piebilstiet kaut korolleyes.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

E m a i L *

Lieta taada ka microsoft maajas lapā ir tikai 62 bit un 84 vai kā tur bit IE a man ir 32 bit

 

Un vēl kādreiz man bija Windows xp 32 bit Internet Explorer bet instalaacijas vairs nav...alcoholic.gifalcoholic.gifalcoholic.gifalcoholic.gifalcoholic.gif

 

PLZ piebilstiet kaut korolleyes.gifrolleyes.gif

 

Ou mai gāš.. 86bit = 32bit un 64bit = 64bit.. Tada 62bit nemaz nav.

Labots - E m a i L *
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nenozīmē gan. Tā ir standarta 32bit arhitektūra. Tev kā Windows lietotājam vajadzētu to sen zināt.

x86 nozīmē 86 bit

Link to comment
Share on other sites

IE8-WindowsXP-x86-ENU.exe - te ir x86! Tas ir Intel 8086 ARHITEKTŪRAS, jeb PC, apzīmējums. Tie nav biti :sarkasms:. Ja papildus nav norādīts, ka tas ir 64bit, tātad - 32 bit.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Iemet screenu ar erroru, kādu tev rāda instalējot x86 IE8.

Citādi tas sāk izskatīties pēc Not genuine :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kopš kura laika XP ir bijis komplektā ar IE5?

ja 86bit=32 bit tad es jau sen seedeetu IE8 nevis IE5to_keep_order.gif

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, to būšu palaidis garām.

Autors sen jau varēja nomainīt savu pirmā posta interesanto attēlu ar kļūdas paziņojuma screenu.

Link to comment
Share on other sites

Instalējot XP man nojūdzās instalācija taapeec iekačāju IE5...

 

Augšā ir kļūdas Attēls no IE8sarcastic.gifsarcastic.gifsarcastic.gif

 

 

 

P.S neesmu nekāds gudrais jo man ir tikai 11. gadu sarcastic.gifsarcastic.gifsarcastic.gifsarcastic.gif

 

Plz pasakiet kāpēc vinjs tā dara izmet :Attēlā...

Labots - IT_chunthia
Link to comment
Share on other sites

11. gadu?

 

Laipni lūgts klubiņā.

 

Lūdzu izmanto Windows Update un tur pie visiem papildinājumiem atradīsi Microsoft Internet Explorer 8, ja ignorēsi viņu pie auto update, nākamo piedāvās IE7.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēc rakstības stila var spriest, ka atkal reinkarnējies DJ Delemundos :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Windows update? vai tad viņa vēl strādā? xp updeitus man nedod sad.gif

 

Es ņemu Windows Update un man viņš nekā neizdod pat nepadomā uz mirkli dators it kā neko nebūtu darījis

 

Es laikam pārinstalēšu datoru tad meigināšu no jauna ielādēt IE8

Link to comment
Share on other sites

11. gadu?

 

Lūdzu izmanto Windows Update un tur pie visiem papildinājumiem atradīsi Microsoft Internet Explorer 8, ja ignorēsi viņu pie auto update, nākamo piedāvās IE7.

 

 

nez, kkad nesen tika novērots, ka piedāvāja svaigi instalētam datoram pirmo IE7, pec tam otru reizi laižot - IE8

tas gan bija ne Automatic Update, bet gan Windowsupdate web lapā...

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Nu :NEKĀDĪGI NEVARU INSTALĒT NO MICROSOFT MĀJAS LAPAS IE8 saprotat? Kļūda augšā zīmējumā parādīta (tas jums laikam neko nedos) !!!!sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Pag . Jūs te džekam, kuram ir kāds zagts, modificēts windows, dodiet download linkus no officiālās windows mājaslapas? Tādas progas kā WMP un IE windows ļauj instalēt tikai uz pirktajiem OS. Kā viens gudrais teicis "Zagtam windowsam vajag zagtu IE" .

Labots - zefīrs
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Nu ko man ir zagts Windows un arī pirkts,es tagad uzliku pirkto!tas pats!!! Attēlā ir no torrtentiem kačātais!!!

 

UN pat WMP 11 uz zagtā win strādāja!!!! sarcastic.gifsarcastic.gif

 

Pārinstalēju uz zagto!!!! vienkārši zagtais xp izskatās kā Vista!!! spiteful.gifspiteful.gifspiteful.gifspiteful.gif

Link to comment
Share on other sites

Instalē normālu windows, nevis kaut kādu hacker_win_7_rulz_edition, kuras veidotājs ej nu sazin ko ir sajājis.

Un prmais ko izdari uzinstalējot, kā tu saki "pirktu windows", aktivizē to un palaid windows update! Smukumus un citus vipedronus varēsi likt pēc tam.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...