Jump to content

Šī brīža izdevīgākā ne HD sat uztvērēja iegāde?


Vilītis
 Share

Recommended Posts

Tad nu tā, vecais, nu jau ilgi kalpojošais NOKIA Mediamaster 9800S ir nokalpojis, vajadzīgs jauns uztvērējs (un pārējās lietas lai tecinātu medu)!

 

Tad nu nezinu kurā laiciņā mest aci, interesē iegūt nedaudz no medus!

 

Cenu diapazonu gan tā sitienu nevaru pateikt! Interesē tie lētākie risinājumi, nav nekāds ūberais TV, tāpēc nekādu lielo naudu un HD tuneri netaisos iegādāties!

 

Kādus risinājumus ieteiksiet?

Link to comment
Share on other sites

teereeties par Openbox+lcb ir pilniigs nepraac kad dm500 kloni maxaa 100usd liidz 100euro

 

es gan ir pret kloniem, bet nu dm500 un dm600 ir nepietiekoshi aizsargaati un kloni ir lietojami gluzhi kaa originaali

 

jauno dm800 un dm8000 klonus gan nav ieteicams njemt,

ja vien neveelas nekad neatjaunot un nemainiit ieshuvi un palikt uz ieshuutaa softa

Link to comment
Share on other sites

Par uztvērēju viss tākā būtu skaidrs, a kā ar tām kartēm?? Kādas vēl uzpariktes vajag, lai liegūtu to saldeno, lipīgo vielu ko sauc par medu?

Link to comment
Share on other sites

Galvenā uzparikts ir kredītkarte. Tikko tāda ir tavā rīcībā, medū vari burtiski peldēties. Medus jebkurai gaumei, reliģiskai parliecībai, un partijas piederībai, seksuālai orientācijai un dzimumam.:pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Galvenā uzparikts ir kredītkarte. Tikko tāda ir tavā rīcībā, medū vari burtiski peldēties. Medus jebkurai gaumei, reliģiskai parliecībai, un partijas piederībai, seksuālai orientācijai un dzimumam.:pooh_honey:

 

Neiebraucu tajā kartē, kāda viņa izskatās? Manam vecajam Nokia mediamaster 9800s bija 2vietas kur bāzt kartes iekšā, viena maza kā prasta kredītkartes formā un otra biezāka, kur vajadzēja papildus vēl kādu ielikni!

 

Tad kuri uztvērēji būtu piemēroti? Un kur tās kartes var nopirkt? Un kā viņās dabū iekšā to kodus lai kanālus rāda?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

lai arī pašam uz doto brīdi ir openbox+LCB,tagad es pirkstu kādu verķi kam pa taisno var bāzt interneta vadu dupsī.tagad pačekojot veikalu piedāvājumu cenas ir astronomiski kritušās.par kartēm var aizmirst,tak ir 21.gs,kurš mūsdienās kartes izmanto?nu,labi,viasatu neskaitām.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Kāpēc visi domā kur nav interneta skatās viasatu,man zināmi cilvēki kur nav interneta skatās NTV+ ar karti whistle3.gif

Link to comment
Share on other sites

Esmu līdzīgas izvēles priekšā - kādu resīveri pirkt (HD nevajag, LAN vajag, medu izmantošu).

Vienīgais par ko būtu ar mieru maksāt kādu lieku latu - ĀTRA KANĀLU PĀRSLĒGŠANĀS. Kuri lētā/vidējā gala resīveri izceļas ar ātrumu ?

 

Un kādi komentāri ir par AB IPBox 200S

alias - Mutant 200S

 

AB IPBox 900 HD par 125.- Ls Unisat Akcija

Labots - auzas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man ar tautieši līdzīgs lūgums pēc padoma kā rīkoties:

Pēdējos divus gadus skatījos Viasat, jo:

- pirms tam bij pieklīdis kaut kāds Humax uztvērējs ar Opencpace karti, kas vēl kaut kur plauktos mētājās. Tā kā tas verķis noklājās, un no šīm lietām īsti neko daudz nerubiju un nemācēju rīkoties, kaut arī biju uzstādījis šķīvi, uzliktas ja nemaldos trīs uztvērējgalviņas utt, respektīvi biju ieinvestējis, bet tā kā paziņu lokā nav neviena, kas ar SAT lietām nodarbojas - nošpļāvos uz visu un nopirku VIASAT.

Viasatam esmu samaksājis līdz janvāra vidum, bet man te atkal noklājās viņu dekoders, kas nav nekas labs - un šie saka ka garantija beigusies un lai es pērku jaunu utt...

 

Nu lūk - tā kā man šobrīd TV ptaktiski nerāda, un + - tik un tā lai kaut ko skatītos ir nepieciešams veikt kaut kādas investīcijas - ko iesakat, kā rīkoties:

- pirkt kādu SAT dekoderi + kaut kas, par ko esmu maz informēts

- pāriet uz lattelecom virszemes TV

- iet atpakaļ pie draugiem Viasat :)

 

TV pašam nav nekāds izcilais un īpaši daudz to neskatos, bet šad tad patīk pavadīt kādu vakaru pie TV, kā arī sieva tūliņ būs dekrētā un tā kā cauras dienas paies pa māju, bez TV būs smagi :)

 

Ko saka tauta, jo no tiem visādiem ...boksiem neko nesaprotu :(

Link to comment
Share on other sites

Saprotu ka tev jāturpina vēļ maksāt par Viasatu? Ja jāskatās to pašu viasat ar orģīnālo karti tad labākais 540Openbox. Šārei būs labs gan 540Opens Gan 5000/6000Flexbox kā arī Ķīniešu Drīms

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Vot pluss man taads, ka nekas nav jāturpina viņiem maksāt!

Aparatūra bija mana un samaksājis biju uzpriekšu, man nekādu saustību pret viņiem nav, nepatīk sasaistīties.

Vot šobrīd sanāk ka viņi būtu parādā man, jo pakalpojumu nesaņemu dēļ beigtā Tomsona, viņi saka ka garantijas nav un neremontēs, bet naudiņu no manis jau iepriekš ar lielu prieku paņēma!

Eemu brīvs kā putns, ne pie kā nepiesiets - līdz ar to rodas šī problēma - ļoti plašā rīcības iespēja!

Link to comment
Share on other sites

Es tev labprāt ieteiktu ņemt LATTELECOM virszemes TV. Ar brīviem kanāliem, protam, būs tā kā par maz, bet tad ir iespēja paņemt ekonomisko paku pa 3,50 Ls un tur jau ir ko skatīties. Ja tas par maz tad pa 6,90 Ls mēnesī apgreidosies uz 30 kanāliem. Kvalitāte ir laba. Nāksies gan iegādāties resīveri un antenu (varbūt arī istabas, skatoties kur tu dzīvo). Tas būs par maz- izvilksi savu SAT aprīkojumu un pievienosi skatišanai FTA SAT kanālus.

Link to comment
Share on other sites

It kā jau varētu pāriet uz Lattelecom digitālo virszemes TV - vieglākais variants. Vienīgi domāju, ka iespējams pēc kāda laika būs vēlme atkal iedarbināt SAT TV un tad jau atkal būs jāpēr kāds verķis - vēl viens aparāts, vēl viena pults uttt.

Mājas kino/audio sistēmu meklēju pus gadu un atradu labu risinājumu, kur viss ir vienā modulī (radio, DVD, pastiprinātājs, ... - ONKYO un viena pults, kurā ievadot TV parametrus tā kontrolē arī TV)

Tā pat arī gribētos kādu uztvērēju, kas ir pēc iespējas elastīgāks, daudzfunkcionālāks utttt... Saprotu, ka daudzi šo ideju nonoecinās ar teicienu - kas domāts visam, nav derīgs nekam uttt, bet vidusmērā TV lietotājam, kā man, domāju nekas arī baigasi super, duper nav nepieciešams!

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tad tev ir jāņem DM8000.... LATTELECOM TV strādā, SAT TV srādā, DVD spēlē, interneta radio iet, ierakstus veic. Universālo pulti var piemeklēt lai visam derētu.

Link to comment
Share on other sites

Nu derēt jau laikam ka derētu. Papētīju netā - parametri labi - bet cena :) = mans esošais TV + Onkyo aparatūra + akustika un esošais SAT aprīkojums man liekas ka tik daudz nemaksā, kā vienš šis verķis :)

Šis jau nopietniem SAT ietotājiem un zinātājiem paredzēts. Es tāds amatieris, man jāskatās uz ko vienkāršāku!

Link to comment
Share on other sites

Ir vēl tādi uztvērēji AZBOX, tiem arī var ielikt iekšā DVB-T moduli papildus pie jau esošā SAT moduļa. Maksā mazāk, atsauksmes tā nekas. Ja arī šis neder, tad nāksies samierināties ar visos LATTELECOM ofisos pārdošanā esošo uztvērēju pa 39 Ls un ar vairākiem aparātiem zem TV. Par nopietno SAT lietotāju kļūsi momentāli, kad iegādāsies nopietnu aparātu :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...