Jump to content

jauna sat kaste?


Aha911
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, man ir pienācis tas brīdis ka manas Humax satelīt kastes mūžs ir iztecējis, savus 10 gadus ir nokalpojusi, un man šobrīd ir apjukums kādu man iegādāties, par naudu šobrīd nav runa, katrā ziņā es negribu neko kur man būtu jāslēdz līgumi, maksa... tiri piri, es ceru jūs sapratāt manu nostāju. Jāņem vērā arī tas ka māja ir laukos un internets NAV, tiem kuri grib mani pierunāt, ka var dabūt, nepūlieties, būs dārgi un tas ļoti vienkārši nav vajadzīgs, lūk tā! Neesmu speciālists šajā jomā, bet cik es saprotu no Dreamboxa nav nekādas jēgas ja tam nav nets, tākā interesējos par AZbox, bet man nav skaidrības vai tam ir vajadzīgs nets vai nav. lai nu kā, satelīt kastei vajadzētu būt HD un cietajam diskam. īsumā tas būtu viss, būtu ļoti pateicīgs ja jūs pasviestu jūsu priekšlikumus.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav interneta, tad atliek tikai uztvērējs ar oficiālajām/pusoficiālajām kartēm .Viasata piedāvātajam Viasatplus ir HDD un tas rāda HD-veselu vienu kanālu NG HD! info Pusoficiāli var dabūt NTV+ kartes ar oficiālo uztvērēju.Ja gribas labāku HD uztvērēju, jāņem vērā, ka no DM,AzBox, Kathrein u.c HD uztvērējiem lielas jēgas nebūs- tie domāti galvenokārt FTA kanālu un medus :pooh_go: baudīšanai.Un +++ HD ies tikai ar oficiālo uztvērēju (vai medu!)http://pult.lv/index.php?categoryID=624 Tikai +++ un Platformai no šīm ir HD kanāli.Bez līgumu slēgšanas gan nekas labs nesanāks, jo FTA HD kanālu ir ļooti maz un skatīties tur tikpat kā nav ko .Ja nolemj iztikt ar SD RU valodas kanāliem-labākā izvēle ir 75E-80E-90E satelīti,ja EN-tad vēl iet DIGI TV ar atslēgām no 0,8W.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

 

Vienīgi, ja nu nolietojies fiziski un nestrādā?

 

 

Tieši tas arī ir iemesls kāpēc meklēju jaunu.

Tad varbūt to pašu Humax pameklēt, kamēr gāja man pat tīri viņš patika.

 

Kā arī, man pat vairāk velk uz angļu un vācu kanāliem, krievu arī der bet tie 3. prioritātē, visticamāk ja es pērku tad es gribu nodrošināties 10 gadus uz priekšu, lai kastei būtu HD, tas nekas ka neizmantos.

Link to comment
Share on other sites

meklējot resīveru, manā gadijumā viņam ir jābūt ar FTA, kā ir ar resīveriem no Strong?

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

netu paņem no kādiem mobiliem sakriem, a kā ir laikam tas jau nav fiziski iespējami kad tuneros ar usb portiem var iespraust usb modēmu. te vienreiz redzēju kad usb modemu bij piekombinējuši rūterim kuram ir usb ports priekš printera, un šitādu līdzigu varētu arī kadam tunerim iebarot?

Link to comment
Share on other sites

Jebkurš SAT uztvērējs ir sējīgs pieņemt FTA kanālus, tāpēc jau tie arī ir Free To Air.

Par interneta pieslēgumu, jā diezgan ērti ir paņemt modēmu no kāda mobilā operatora un pievienot to pie kāda no rūteriem, kuri speciāli paredzēti tādam mērķim (piemērām Linksys WRT54G3GV2-VF), vai pie kāda cita, kuram jāuzliek alternatīvo firmware.

Link to comment
Share on other sites

No 7xx Openboksiem gan labāk turēties tālāk normāla softa trūkuma dēļ .Tad jau labāk 8xx klonu vai 500/540.Ja grib HD uztvērēju, tad vienalga jāskatās uz Ineta pieslēgumu vai oficiālo karti,jo skatāmi FTA HD kanāli diez vai būs.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja iziet tikai uz brīvajiem kanāliem,tad jau jāuzliek povorotka un jābraukā pa satelītiem,vienkāršāk,nekā salikt kaudzi bļodu.Bet brīvo HD ir ļoti maz.Pāris uz 9E,mazliet uz 19,2E.Laikam vēl šur tur pa kanālam.Nu ja tiešām vajag to HD tad jau atliek IPbox lētais gals.USB HDD iet un ja uzliek Enigmu2 tad var paskatīt kādu ripiņu arī.

Link to comment
Share on other sites

Bļodas man jau ir no vecās kastes un 4 galviņas (astra, hotbird, sirius un laikam NTV) kuras iesākumā varētu palikt.

Link to comment
Share on other sites

No 7xx Openboksiem gan labāk turēties tālāk normāla softa trūkuma dēļ .Tad jau labāk 8xx klonu vai 500/540.Ja grib HD uztvērēju, tad vienalga jāskatās uz Ineta pieslēgumu vai oficiālo karti,jo skatāmi FTA HD kanāli diez vai būs.

+100 Tikai gribētu piebilst ka 800 klonus tagad ar nav jēgas pirkt ja nu kas notiek, kādas pārmaiņas a softus uz tiem neraksta. Prātīgākais būtu X500/540

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas ,ka bez I neta tur nekas nsanaaks no tiem angļiem. Protams ja nu mēmi rauj jumtu nost SKY NEWS, CCN, Euro News, BBC News,un reklāmas kanāli kā TV SHOP tad ir OK. :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...