Jump to content

AGP un PCI sloti


Phoenix
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man ir neskaidriba un ar googles palidzibu tikun ta netieku skaidriba! Ja man ir video (ATI) karte jau ielikta AGP slota es varu vel likt video kartes klat PCI slotos vinas ari ieksa var kaut ka savienot un lai vinas visas darbojas vai ka tas butu! Varat palidzet?

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, nejauc kopā AGP, PCI un PCI-Express. Palasi Wikipēdijā atšķirības, tad vairs jautājumu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Tavai platei drīzākais ir AGP un vairāki PCI sloti.

uz PCI iet ļoti ļoti vecas videnes, izņemot dažus izņēmumus.

AGP ir ļoti liel amplitūda, iet gan visādi rivatnt līdz pat 7800GS utt.

Tu vari ielikt sev tikai un vienīgi AGP, ja vien tev nav hibrīdplate, kas nes abus standartus (parasti AsRock piedāvā tādus)

Ieteiktu pie nākamā upgreida pirkt plati ar PCI-Express. Videnes būs lētākas un dabūnamas daudz jaudīgākas nekā AGP par attiecīgu ciparu kā arī lielāks supports.

AGP jau ir novecojis....

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Nu beidzot skaidrs! To es saprotu cilveks isi un konkreti visu pasaka un viss ir skaidrs neka liek meklet! Ko es varu atrast ja es nesaprotu kas ir kas un ka darbojas! Paldies.

Link to comment
Share on other sites

var likt cik vien gribi videokartes un jebkaadas kertes kameer sloti ir pilni- un ja vajag veel tad ar RISER paliidziibu var PCI daliit utt . Uz PCI un AGP kartes nav jaasavieno /nevar savienot. aatrums buus nekaads.

 

 

...........

Tu vari ielikt sev tikai un vienīgi AGP, ja vien tev nav hibrīdplate, kas nes abus standartus ............

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...