Jump to content

Baltijas MTV uz laiku pārtrauc darbību


base7
 Share

Recommended Posts

Izraēlā bāzētā Ananey Communications firma,kas kontrolē MTV network tīklu baltijā,nolēmusi uz nenoteiktu laiku apstādināt visas baltijas MTV versijas(jāatgādina,kad pirmā krita Latvijas versija),tā vietā uz nenoteiktu laiku šos kanālus aizvietos ar citu MTV produktu-MTV europe variantu.MTV baltic network ģenerāldirektors lēmumu pamato ar ekonomisko situāciju šajā reģionā.

p.s.jāpiebilst,kad MTV Igaunijas versija jau ir atvainojusies saviem skatītājiem par sagādātajām neērtībām.Jāatgādina,kad Igaunijā savs MTV lokālais kanāls parādijās 2005 gadā,pirms tam igaunijā retranslēja Krieivjas telekanāla versiju-MTV russia,taču,kā liecina reitingi,Igaunijā vietājais kanāls jau sen strādā ar zaudējumiem,jo reitingi šim kanālam ir dramatiski zemi.

 

Nupat personīgi pārbaudīju savu kabeli,aha,vismaz baltkoma tīklā kur agrāk gāja lietuvas versija,tagad iet angliski(vismaz tā domāju,jo nerunā lietuviski,super,es dodu priekšroku eiropas vesijai :yes4: )

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

nja man sagadījās tieši uz to brīdi pamainīt kabeļoperatoru, un pirmais O! tas der , LV un LT MTV bij neskatāmi ...

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nē nu kamēr bija lv, varēja paskatīties, kad sāka lietuviski bļaustīties un leišu subtitrus likt, nācās aizmirst par šāda kanāla eksistenci. Tad jau tagad varēs atkal paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Kurš tad vispār MTV skatās!Tur jau vairāk šopo neka mūzika skan!TRACE TV jaskatās!

kam nu rāda ...

Link to comment
Share on other sites

Ko Viasats laiž tagad? Neko, vai jau noreaģējuši un laiž MTV Europe?

 

Vh1 un Vh1 Classic FTW!

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

viasataam vispār ar šo te nav nekāda sakara. MTV puse vienkārši palaida baltijas versijas vietā eiropas versiju i vsjo.viasatā arī tagad ir eiropas versija,tiesa,nosaukums kanālam ir palicis vecais(MTV LT LV).

Link to comment
Share on other sites

Thank God!

MTV LT tiešām bija kaut kas briesmīgs, MTV LV nebija diži labāks. Brrr, tulkojumi..

 

Būs rīt pēc ilgiem laikiem jāpaskatās TV un jāpapriecājās par MTV Europe :pooh_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nav ko priecāties, MTV Europe arī lēnām sāk pārvērsties par lielu s*du.

MTV Adria spēlē daudzveidīgāku mūziku, ne tikai Top 20 pa rinķi.

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Tie Baltijas MTV tiešām ir kkādi mēsli, nu kam vajag tos tulkojumus.. Tiesa, man ar besī, ka MTV vairāk rāda raidījumus (kāds to lažu vispār skatās?) nekā tur ir mūzika, tāpēc, kā jau te minēja, jāskatās Trace. Bet šad tad arī MTV nesmādēju, ja iekš Trace nepatīk dziesma.

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Pirms gadiem trīs, kad vēl skatījos TV, nesmādēju Cribs sērijas, tāpat kā Pimp My Ride un vēl šo to. Nebija nemaz tik peļami tie raidījumi.

MTV skatījos tikai tad, ja nebija nekas cits mani interesējošs pa TV (pārsvarā Discovery kanāli), vai arī, ja mājās bija pasēdēšana draugu lokā, tā teikt TV fonam.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

kaķis man pa pautiem nostaigāja

kā var nepamosties ...

 

enīvejs varam lepoties ka esam pirmie kam MTV pārtrauc sadarbību visas tās pastāvēšanas vēsturē ...

 

visi tak no nodokļu naudas maksājām

lai kalvītis ieliktu reklāmu "Ze timez" par to kāds kruts "Baltijas Tjigra" esam odnako ...

 

pie mums pat šeihi ar kamieļiem un naudas kulēm jājas lai juglā divsistabnieku pa 100K jevrām pirktu ...

 

PS manu kontu var lauzt cik grib - tāpat te nekā nav

sarakste zero + vērtie topiki sen nahrenizēti ...

Link to comment
Share on other sites

šorīt pēc ilgiem laikiem iečekoju to eiropas versiju un biju patīkami pārsteigts,kad nebija ekrānā sms un pārējie čata logi,tā tik turēt.labāk lai atstāj eiropas versiju,nekā to baltijas.....

p.s.es tak ar atceros,kad pirms kāda laika bija intervija ar MTV pārstāvi,tad lielijās,kad vēl nekad neviens MTV grupas kanāls nav bankrotējis/pārtraucis savu darbību.Nu ko,tagad mēs esam ieņēmuši godpilno 1.vietu :spiteful:

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Izliecies

Pirms gadiem trīs, kad vēl skatījos TV, nesmādēju Cribs sērijas, tāpat kā Pimp My Ride un vēl šo to. Nebija nemaz tik peļami tie raidījumi.

MTV skatījos tikai tad, ja nebija nekas cits mani interesējošs pa TV (pārsvarā Discovery kanāli), vai arī, ja mājās bija pasēdēšana draugu lokā, tā teikt TV fonam.

Nu jā, tevis pieminētie raidījumi vēl bija interesanti, bet tas, kas tur iet tagad - ziepenes bez maz vai un kkādi realitātes šovi par mācītājiem un citu figņu - ir vienkārši psc.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Lai mirst. Tik žēl Futuramas.

Link to comment
Share on other sites

MTV sen vairs nav tas mūzikas kanāls, kas bija senāk. Neskatos. Vh1 FTW!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jau labi laiku tiek runāts,ka MTV kanāls vispār atteikšoties no mūzikas video rādīšanas,pārejot tikai uz šoviem un izklaides pārraidēm.

P.S.Lai kādu neķertu trieka,ar to es domāju lokālos MTV kanālus,bet tādi "zīmoli" kā MTV hits,MTV dance,MTV music, utt.joprojām rādīs klipus.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Skatos, ka veca tēma, bet jautājums ir tāds.. Ir kāda iespēja vispār redzēt MTV Hits, MTV dance izņemot LTC interaktīvo TV. Piemēram, kāds satelīts, kas šos kanālus piedāvā, kā brīvos.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Aizmirsti,tie ir kanāli,kurus nekur uz satelīta brīvā(FTA)veidā neatradīsi.var atrast dažādu valstu vietējās versijas,bet tajos pārsvarā rāda tikai šovus,bet mūziku laiž nakts vidū.

iekš http://en.kingofsat.net/ "channel search" logā ieraksti mtv un skaties kur būs "clear" rakstīts,tie ir nekodētie.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Nu man personīgi arī nekas nebija pret MTV Latvija, bet krīzīte.. Tiem kam Viasat tie var priecāties tikai par MTV Europa un tā pat lielāko dienas daļu tikai šovi. Bija ZTV.SE, bet tas tika norakstīts, kā jau liela daļa. Daži teiks 1st baltijas kanāls un VH1, bet uzskatu 1st baltijas kanālā nekā nav un VH1 rāda tikai naktīs, kur non stop iet 90`s protams dažreiz ir izņēmumi :sarkasms: Pašlaik uz šķīvja uzliku Astra 19.2 un tur vismaz ir Viva DE, MTV DE, MTV AU kur vēl var kaut ko sagrābstīt, kad gribās lai kaut kas fonā trinkšķina.

Link to comment
Share on other sites

Vh1 jau arī ir sačakarēts no poļu puses (vada kanālu no Varšavas). Arī griež tikai jauno s*du ko visur.

Link to comment
Share on other sites

Run Lola Run

Skatos, ka veca tēma, bet jautājums ir tāds.. Ir kāda iespēja vispār redzēt MTV Hits, MTV dance izņemot LTC interaktīvo TV. Piemēram, kāds satelīts, kas šos kanālus piedāvā, kā brīvos.

 

Man IZZI rāda MTV Europe, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rock, VH1, VH1 Classic un vēl kaudzīti ar mūzikas kanāliem

Link to comment
Share on other sites

Ja tieša redzamība uz TV torni, tad var izmantot Baltkoma pakalpojumus, tur arī visi MTV pieejami.

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Dundurs,pieņemu,ka tu runā pa krievu sat operatoru,kurš LV ir otrs pieprasītākais pēc Viasat un kurš piedāvā lielāko daļu MTV produkcijas :aiwa:

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Ja tieša redzamība uz TV torni, tad var izmantot Baltkoma pakalpojumus, tur arī visi MTV pieejami.

Redzamības nav.. Tikai man interesē, ko tas maina? Baltkom taču iet tikai pa kabeli.

Dunduram gan jau NTV+..

Link to comment
Share on other sites

Balkoms iet arī pa gaisu(DTV)ar nosacījumu,ja ir tiešā redzamība uz Zaķusalas torni(šķiet,Zemgales virzienā,līdz Iecavai stabili velkot).

http://www.baltkom.lv/lv/

aizsūtu meilu uz info@balkom.lv un apjautājies.uz epastu viņi atbild diezgan ātri.

Link to comment
Share on other sites

Man tiešas redzamības nav un diez vai Saulkrastos tas ir iespējams. Praktiski zinu vienu māju kur ir Baltkom, bet nu tas tā.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...