Jump to content

Lētākais LMT pieslēgums


impulse
 Share

Recommended Posts

Labadiena forumieši !

 

Mana sāpe ir šāda - ir LMT pieslēgums un Mazcenas mobilais. Visu laiku rēķini ir vairāk par 13Ls, respektīvi 13ls bija mazākais rēķins. Tādēļ šodien šur tur palasījos un sapratu, ka man laikam izdevīgāk ir BiFri. Tākā telefons man nav bloķēts, tad telefonu es varētu pat nemainīt. Attiecīgi vajagnolikt lmt sim malā, BET - kāds pieslēguma veids jāņem, kurš mēnesī ir vislētākais, varbūt ir kādi pakalpojumi kurus var atslēgt, lai būtu jāmaksā patiešām tikai tā pieslēguma abonēšanas maksa un subsidētā telefona maksa .. ?

 

Galva šodien dulla, tādēļ varētu būt problēmas ar loģiska teksta ievadi. ;D

Link to comment
Share on other sites

Piezvani man bez numura noteicēja vai Vienādais 2 + maksa par subsidēto telefonu. Skaties, kas tavam modelim (atkarīgs no subsidētā telefona maksas) iznāk mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, pasaki, kas Tev par piesleegumu, ja Formula 8 tad neizdosies maksaat mazaak kaa 10.90Ls/meen

Nu jaa, Bifri ir pats leetaakais, jo tam ir visgaraakasi avansa lietoshanas terminsh, bet ja daudz zvaniisi uz citiem tiikliem diez vai tas buus labaakais variants, tad jau labaak ZZ Briivasi un pat Okarte.

Link to comment
Share on other sites

nav man formula 8, man ir vienādais 2 + sms bums. Ar telefonu zvanu salīdzinoši maz, varbūt kāda stunda mēnesī, augstākais divas. Visvairāk SMS, aptuveni 400-600 mēnesī + datu pārraide. Vai tur google maps, vai facebook, vai epastam un jaunumiem. Tādēļ laikam arī būs jāiet pie Bites.

Link to comment
Share on other sites

Cik daudz tad tu runā?

Man ir Vienādais 12 + mazcennieks, kas kopā rezultējās 13 Ls mēnesī.

Es pat gribēdams vēl neesmu spējis pārrunāt tās 400 minūtes (vairāk nekā 6h) mēnesī - kolēģi jau ierēc par to, ka es pat darba lietas kārtoju no sava mobilā, lai arī blakus mētājas darba telefons, no kura teorētiski man vajadzētu zvanīt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāda velna pēc izvēlēts tas vienādais 2, ja rēķini vidēji neiet zem 10Ls? Tas jau viens iemesls, kapēc saņem lielus rēķinus.

Ja daudz īsziņas, tad jāskatās uz tarifu plānu, kur īsziņu izmaksas mazākas. Nav ko tur diži gudrot.

Link to comment
Share on other sites

Ja daudz īsziņas, tad jāskatās uz tarifu plānu, kur īsziņu izmaksas mazākas.

 

LMT arī ko tādu piedāvā? Neesmu manījis, bet meklējis arī nē..

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Nomaini uz "Mūsējie" un tu varēsi runāt 1000 min. + 1000 īsziņas mēnesī tas maksā tikai par 3.99 Ls, un tev nevajadzēs nekur pāriet

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Katram ir savs piemērots tarifs un tamdēļ nevajag nopelt operatoru. Nebūs tā, ka viss būs lēti un tikai siers slazdā ir pa velti.

 

Es dzīvoju uz Vietējais+, bet ar daudz zvaniem uz LMT un kaimiņvalstīm rēķins turās ap 10Ls.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...