Jump to content

Fotostudijas komplekts


codemen
 Share

Recommended Posts

Sveiki, forumieši!

 

Klaiņojot pa internetu uzgāju šādu nelielu fotostudijas komplektinju.

 

 

Lielākais mīnuss ko es atradu-sūtīšanas izmaksas uz Latviju. Bet to problēmu varētu atrisināt ar pakas sūtīšanu caur radiem Amerikā.

 

Piesaistīja mani šī komplekta cena. Tā arī mani darīja mazliet bažīgu- vai nebūs kāds āķis tajā visā. Ko Jūs varat teikt par šo piedāvājumu?

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Mans domāt, ka sūtīšana tāpat būs dārgs pasākums...

Link to comment
Share on other sites

Veel kaads vareetu izteikt savu viedokli par to.

 

Gribeetu zinaat kko sikaak par tur piesoliito tehniku. Vai ir veeerts taadu pirkt?

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Tur gan rakstīts,ka sūtīšana par brīvu.Nezin tik,vai uz Latviju.

Citādi ļoto poršs komplekts un vēl par tādu cenu!

 

Atradu vēl vienu būtisku mīnusu-visa tā aparatūra ir uz 110V. Amerikāņu standarts. Tāpēc diez vai piemums darbosies bez pazeminātājtransformatora.

Link to comment
Share on other sites

kā iesācēja komplekts vispār jau ideāls. Vienīgi kas tev ar tiem 110v sanāks, ja nebūs pārslēdzēja uz zibeņiem, tad būs papildus adapteris jāmeklē. bet tas nav traģiskākais.

160watt zibeņi ir diezgan vāji, bet ja tu nemēģināsi izgaismot skolas sporta zāli vai halli, tad būs pietiekami labi.

Telpā līdz 25kv2 būs labs. Pie tam ļoti daudz kas nāk komplektā, līdz ar to būs iespējas fonu krāsainu radīt un ar šūnām paspēlēties. No bildēm īsti nesapratu vai viņam ir "S" bajonete, kas ir vis izplatītākā un nozīmē, ka var daudz aksesuāru vēl piepirkt, iespējams, ka šim komplektam vajadzēs meklēt aksesuārus un tas nebūs tik viegli atrodams. Nelasīju aprakstu, varbūt, tur ir minēts kāda bajonete.

Ja tev sūtīšana nemaksās virs 100ls, tad tas ir tā vērts.

Pamēģināsi, sapratīsi ka gribi ko jaudīgāku un ja nevarēs atrast zibeņus, kam der šie aksesuāri, tad domājams, ka varēsi notirgot šeit latvijā diezgan ātri, ja vien negribēsi uz to visu vēl nopelnīt.

 

būtībā šajā cenu kategorijā neko labāku neatradīsi. Tik lielu komplektu noteikti ne.

Uzzini galvenais kas ar to sūtīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...