Jump to content

Vai te vēl var kaut ko līdzēt?


Winston
 Share

Recommended Posts

Es jau protams nebrīnos, jo Samsung tā notiek ļoti bieži, bet vai te vēl var kaut ko līdzēt? Cietais disks nav mans, bet drauga. Cik man zināms, tad viņa kompa čakarējas jau kopš iegādes brīža, bet tik traki tikai tagad. Kompim kādi 2 gadi maksimums.

post-83770-125770967272_thumb.png

post-83770-125770968011_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Es, ar savu necilo viedokli, skatoties šādas bildes teiktu:"Velc ka nu visus datus ārā no diska, un plivini jamo tālā miskastē".

Manuprāt, tur jāglābj, ko vien var saglābt, jo bēdas sāk cietajam uzmākties. Es pat brīnīšos, ja 100% visu, bez kļūdām dabūsi ārā. :download:

Link to comment
Share on other sites

Draugs teica, ka nekā vērtīga viņam tur nav ;)

 

Bija doma, ka varbūt full formats palīdzētu, bet tad pateicu draugam lai palaiž skanēšanu uz bb, un ņemot vērā, ka tie bija pa visurieni izskaisīti, tad partīciju arī nav jēga dalīt. Samsung atkal izcēlās manās acis.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

HDD Regenerator, taisām būtojamu disku un tik uz priekšu. Process būs ilgs, bet toties disks būs normāli lietojams tālāk... vai nopārdosies vismaz normāli. :on_the_quiet2: Un jā, Samsungam nav ne vainas, pašam arī tāds jau kādus 4 gadus normāli kalpo kopā ar Seagate. Te varētu būt arī lietotāja vaina, disku ar labu platjoslas interneta pieslēgumu un sliktu ventilāciju kastē var nokaut ļoti ātri.

P.S. Ja garantija vēl ir, tad te nav par ko diskutēt...

Link to comment
Share on other sites

Garantija viņam sen vairs nav, internets viņam ir mk2, temperatūra paši redzat bildēs, ka 31 grāds.

 

Lab būs jākrata vien sava pakaļa pie viņa un jāmeģina tad kaut ko saglābt. Paldies par hdd regenerator.

 

Pārdot būtu pārak necilvēcīgi. Ja būtu 1 bb tad vēl varētu par simbolisku samaksu, bet tā kā viņu ir da**** tad,,

Labots - Winston
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tur jau ir tas softa jaukums, ka bēdas vairāk nebūs... tu mani nesaprati līdz galam, laikam.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Tur jau ir tas softa jaukums, ka bēdas vairāk nebūs...

Gribi teikt , ka HDD Regenerator visos gadījumos 100% likvidē/noreģenerē visas bēdas ?

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ir tas softa jaukums, ka bēdas vairāk nebūs..

 

Būs būs, varbūt pāris dienas ilgāk tikai izvilks.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Ir reģenerēts tieši šī paša HDD modelis, aizņem tas aptuveni 4-5h (ja reģenerē tikai beigtos sektorus) un darbojās pēc tam vēl ilgi. Pie tam neko nevajag pārkopēt. novelc to pašu hirens boot cd 9.9 vai 10.0 un dragā vaļā, tikai no offline, ja tas tev ir sistēmas disks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...