Jump to content

ir vajadziba pec vidjika un jauna procesora


sandis19
 Share

Recommended Posts

ja kadam ir majas lieka video karte, piemeram, GF 295 vai ati HD 4870x2 un procesors core i5 vai i7 (arii derees AMD phenom ), tad es labprat vinju s sanjemtu. var piedavat ari vidjikus ar gddr3, bet ne jau tos aizvesturiskos ddr4. Protams man jau jums tas nav jasaka, bet tadiem dzelziem vajadzes ari nopietnu barokli tapec notiekti jabut komplekta kadam 1 KW PSU, bet ja nav tad nekas (var arii bez). Steidzami, sitos vajadzetu dabut pirms iznak AC2, bioshoch 2 vai MW2. Tad kad iznaks tad jau bus par veelu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es arī piesakos rindā pa velti saņemšanai :tease:

Link to comment
Share on other sites

[m=sandis19], kur tu biji ātrāk. man tā miskaste kādu mēnesi mētājās pa māju, līdz izbesijos un aizvakar izlidināju ārā :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

I5 vai I7 procesoru jau varēji nemest laikā , vajadzēja saurbt caurumus - iznāktu labs breloks vai izvērt ķēdīti un kaklā uzkarināt , būtu smuki .

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

un ja kādam ir lieks i7 procesors tad man ar iedodat, vai varu samainīt pret P4+ piemaksa no tevis

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Es tā sapratu , ka tā karte man laikam nederēs , žēl gan - cena bija tik salda ...

 

Nu labi , es vēl tai pašā ebay atradu šādu proci - http://cgi.ebay.com/...=item4a90111118 , vizuāli man viņš patīk , cena arī neslikta - it kā esot labāks par i7-965 , tikai nevaru atrast kādus salīdzinošus ātrdarbības testus , kas to apliecinātu .

Link to comment
Share on other sites

vakar kaa reiz izmetu Toshiba veļas pulveri,

patlaban jūzoju Maxima Optimal Core līnijas cpu

Link to comment
Share on other sites

sorry par offtopic, bet man šito visu laiku ir gribējies noskaidrot:

man uz portatīvā datora ir Windows XP SP3. kaut kad nesen es no interneta nokačāju Windows 7 seriālo numuru. kur man viņš jāievada, lai man būtu Windows 7?

jau iepriekš pateicos par palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Atceries, ka ievadot W7 seriālo, tev XP pārtaps par W7 ar XP SP3.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Foruma sadaļā "Pērk" norādi vēlamo preci, ražotāju un aptuveno cenu.

"...notiekti jabut komplekta kadam 1 KW PSU, bet ja nav tad nekas (var arii bez)". Ciema idiots pie klavieres ticis.

Link to comment
Share on other sites

Ā, tur ir mazliet haks. Tev vajag attaisīt C: disku, atrast "Windows" folderi, un nomainīt tam folderim nosaukumu uz "Windows 7". Tad pārstartē kompi, un viņš Tev pats paprasīs.

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

runajot par testiem i7-965 un ebay superproci 80286, man izdevas interneta uziet vienu testu, kas izsaka pilnigi visu!

 

es domaju, ka nav ko domat, ka janjem bez domashanas tas procis no ebay!tadu nav daudz...

post-75254-125750453835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

superpročiem 80286 RAM uz mātenes nav vajadzīgs, tas jau ir kešā iebūvēts (1Tb x 32 dual channel).

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nolēmu notestēt ar numeroloģijas palīdzību , tātad salīdzinām modeļus -

 

965 - 9+6+5=20 , 2+0=2 ;

80286 - 8+0+2+0+8+6=24 , 2+4=6 .

 

Un te mēs pēc numeroloģiskā testa redzam , ka 80286 ir trīs reizes labāks par 965 !

 

P.S. Paldies Leshij par uzvedināšanu uz pareizā ceļa - kalkulators .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pat nezinu , ir kādas rekomendācijas par dzesēšanu ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...