Jump to content

Arēna Rīga - labākās sēdvietas?


Fotomeistars
 Share

Recommended Posts

Nu tā... Tik nestāstit man virsū tagad.

Neesmu NEKAD bijis Arēnā Rīga. Nu vot, doma aiziet uz Rammstein konci, aber nezinu, kuras labākās sēdvietas un kāda vispār tā sistēma - sēdvietas numurētas? Un kas labāks - 1. vai 3. stāvs, sānos vai pa vidu (laikam patālu līdz skatuvei)? Stāvvietās negribu - visādi invalīdi uz galvas kritīs, mīzīs virsū utt.

Moš stulbs jautājums, bet tiešām negribas iegrābties. :pioneer:

 

Danke šõn

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es toties atkal izvēlos stāvvietu. Jāpagrūstās gan nedaudz ir, bet nu vismaz var redzēt un dzirdēt :)

 

Esmu sēdējies sānos sēdvietā sānos, tīri labi var dzirdēt - protams ne tik labi kā stāvot pie skatuves. Te reku citāts no arēnas weblapas par labākajām vietām.

 

 

Kuras ir labākās sēdvietas?

Skatuve tiek izvietota pie 202. un 203. sektora (sk. plānu), ja tas ir amfiteātris, skatuve atradīsies tuvāk laukuma centram. Ja vēlaties pasākumu vērot no sāna, labākie sektori ir 103., 104., 113., 112. (100. līmenī jeb 1. stāvā) un 303., 304., 314., 315. sektors (300. līmenī jeb 3. stāvā). Ja vēlaties pasākuma laikā atrasties tieši pretī skatuvei, iesakām iegādāties biļetes parterā vai 107., 108., 109. sektorā (attālums līdz skatuvei būs 48–18 metru atkarībā no skatuves atrašanās vietas).

 

Sporta pasākumos vislabākā redzamība ir no centrālajiem sektoriem – 103., 104., 113. un 112.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Mēs te par Rammstein runājam - dzirdēt varēs līdz Pārdaugavai, heheheheheee

 

A kā ar to 3. stāvu? Augstu? Un interesē vai vietas numurētas vai arī - kas pirmais brauc, tas... iet [slēpts]...?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Neesmu pamanījis, ka kādā koncertā pārdotos biļetes uz 3. stāvu. 2.stāvs atkal ir paredzēts izredzētajiem :)

Link to comment
Share on other sites

Hokejā es sēžu 104. sektorā 7. rindā 102. vietā [LMT biznesa klubs]. => principā uz zilās līnijas

 

KAs ir novērots: virs galvas esošais skaļrunis skaņu padara jūtami nelabāku nekā 2. līmenī tieši aiz vārtiem.

Hokejā tas īpaši netraucē, jo skaņu rada līdzjutēji, bet basketbolu es nespēju paciest.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Hz, skatos, ka uz citiem končiem vietas 100 un 300 sektoros - 1. un 3. stāvā...

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
mīzīs virsū utt.

Man liekas, tas draud tikai tiem, kas ir fanu zonā :D

http://www.youtube.com/watch?v=Q_OGrmmyCDM

 

Mēs te par Rammstein runājam - dzirdēt varēs līdz Pārdaugavai, heheheheheee

Tieši tāpēc jau laicīgi tika iegādāti šie te:

http://cgi.ebay.com/New-Etymotic-Research-Ety-Plugs-Earplugs-ER-20_W0QQitemZ370273262253QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5636019aad

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Pēc kolēģu ieteikuma paņēmu tomēr 303. sektorā... Nu hz, redzēsim, kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...