Jump to content

HTML: FCKeditor pielietoshana lapaa


Vilx-
 Share

Recommended Posts

OK, taa kaa mans origjinaalais topiks jau ir piebaazts pilns, un shii jau arii ir cita teema, saaku jaunuy topiku.

 

Peec ljauzju ieteikuma (un konsulteshanaas ar klientu) noleemu savaa lapaa izmantot FCKeditor.

 

Jautaajums taads - bet kaa lai panaak, ka FCKeditor lapas saturu izvada BEZ <head> <html> u.c. lietaam taa, lai es to vareetu peecaak caur php ar include(...) paliidziibu ielikt savaa lapaa? Jaataisa pasham savs parseris, kursh izraveetu aaraa <head>, kaut kur pieglabaatu stilus utt utml? :shock: Tam nabaga editoram ir diezgan truuciiga dokumentaacija... :(

Link to comment
Share on other sites

OK' date=' taa kaa mans origjinaalais topiks jau ir piebaazts pilns, un shii jau arii ir cita teema, saaku jaunuy topiku.

 

Peec ljauzju ieteikuma (un konsulteshanaas ar klientu) noleemu savaa lapaa izmantot FCKeditor.

 

Jautaajums taads - bet kaa lai panaak, ka FCKeditor lapas saturu izvada BEZ <head> <html> u.c. lietaam taa, lai es to vareetu peecaak caur php ar include(...) paliidziibu ielikt savaa lapaa? Jaataisa pasham savs parseris, kursh izraveetu aaraa <head>, kaut kur pieglabaatu stilus utt utml? :shock: Tam nabaga editoram ir diezgan truuciiga dokumentaacija... :(

 

:D :D

nez. man defaultā nepievieno < html > un < head > . pietam es neko konfigurācijā nemainīju.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... saaku tagad ar to briinumu speeleeties, uztaisiiju pats savu lapinju, uz kuru tiek submitots, un, skjiet, ka Tev taisniiba... Galiigi sviestani dokumenteets tas pasaakums! :|

 

OK, pagaidaam skjiet, ka tas buus iistais! :D Thanx par padomu ieprieksh!

Link to comment
Share on other sites

Hmm... saaku tagad ar to briinumu speeleeties' date=' uztaisiiju pats savu lapinju, uz kuru tiek submitots, un, skjiet, ka Tev taisniiba... Galiigi sviestani dokumenteets tas pasaakums! :|

 

OK, pagaidaam skjiet, ka tas buus iistais! :D Thanx par padomu ieprieksh![/quote']

 

jā. ar dokumentāciju tur ir galīgi pašvaki :( un tas manuprāt ir viens no diviem mīnusiem, kurus esmu pamanījis. Otrs ir bremzīgums iekš FireFox. bet nu to var pieciest.

Link to comment
Share on other sites

varu ieteikt pamēģināt HTMLArea (http://www.htmlarea.com/) - arī visai progresīva mantiņa ;)

 

laigan neviens no vinjiem nesupportee operu..

 

Kad vēl nesen lietoju tad pieejamo pēdējo versiju tad nebija Mozilla / FireFox atbalsta' date=' kas mūsdienās ir diezgan svarīgs.

 

[b']UPD:[/b]

 

no www.htmlarea.com:

Although it requires I.E. 5.5 or greater, other browsers will see a regular textarea that they can use as normal. ( tas ir par latest stable version 2.03 )

 

The htmlArea community is currently developing and experimenting with the Mozilla-compatible htmlArea 3 as a beta release. (un šis ir par jauno 3 versiju, kas ir pagaidām beta.)

 

nedomāju, ka nopietnam projektam, pareizā izvēle būtu BETA versija ;)

Link to comment
Share on other sites

Tici vai nē' date=' bet daudzi nopietni (cik nu nopietni mūsu valstī izstrādātāji mēdz būt) kantori izmanto tieši HTMLArea...[/quote']

 

Par to es nešaubos. Jo piemēram kad mums darbā programmēja ļoti specifisku un sarežģītu servisa programmu uz PHP un kad es atklāju, ka viņa negrib kaut kā īsti labi strādāt uz FireFoxa es pateicu to programmētājam. Kad viņš izdzirdēja vārdus FireFox un Mozilla, viņa acīs varēja saskatīt milzīgu jautājumu un tad pats labākais teksts no viņa, ko es esmu dzirdējis: " A shto eto takoje?!" :D

muehe. un tādi vēl programmē PHP+HTML!!! Pie tam džeks tāds nopietns programmētājs ar vairāk kā 5 gadu pieredzi :D nu jā.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es kautko palaidis garām...

Man domāt cilvēki mūsdienās izmanto .css failus stila veidošanai...

Fixi pārskrēju pāri pirmatnējam topic...

Nu tur bi frāze par w3c ...

Ideāli būtu ja izmantotu xhtml standartu.. bet nēsmu redzējis nevienu html redaktoru, kam šāda fīča būtu defoltā ...

Pats piekopju notepad taktiku...

shite viens mans garadarbs... gljuki ieksh IE novērojami, bet nu ciešami :) (lapa nevalidējas ideāli)

 

No editoriem laps liekas HTML Kit... kas gan nav bezmaksas, bet diezgan parocīga lieta... css failus ar ar jamo var izveidot...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es kautko palaidis garām...

Man domāt cilvēki mūsdienās izmanto .css failus stila veidošanai...

Fixi pārskrēju pāri pirmatnējam topic...

Nu tur bi frāze par w3c ...

Ideāli būtu ja izmantotu xhtml standartu.. bet nēsmu redzējis nevienu html redaktoru' date=' kam šāda fīča būtu defoltā ...

Pats piekopju notepad taktiku...

shite viens mans garadarbs... gljuki ieksh IE novērojami, bet nu ciešami :) (lapa nevalidējas ideāli)

 

No editoriem laps liekas HTML Kit... kas gan nav bezmaksas, bet diezgan parocīga lieta... css failus ar ar jamo var izveidot...

 

Kloons - aizrādīšu uz dažām kļūdām iekš PHP.

visu pirms jau: http://www.fanfara.extra.lv/index2.php?id=666

un no tā attiecīgi seko: http://www.fanfara.extra.lv/ievads.txt

 

neņem ļaunā - es tik tā palīdzu ;) bet nu jā. no šitādiem gļukiem vajag izvairīties.

Link to comment
Share on other sites

zinu ka mainīgā nodošana caur url naf pareiza =]

pagaidām jau nav ko slēpt :D

Drošība mandomāt pagaidām nekur nezūd.. jo neizmantoju sql db iespējas.. neglibu maksāt un ar naf vērts šitam projektam...

 

Amm doma bija par html izskatu...

Vai lietojot šos softus ir iespējams panākt tīru kodu? nu tādu bez liekvārdības un nezināmiem atribūtiem... šite vismaz kad viss paša pirxteļiem izveidots, ir skaidrs kas kur un ko dara...

Link to comment
Share on other sites

zinu ka mainīgā nodošana caur url naf pareiza =]

pagaidām jau nav ko slēpt :D

Drošība mandomāt pagaidām nekur nezūd.. jo neizmantoju sql db iespējas.. neglibu maksāt un ar naf vērts šitam projektam...

 

Amm doma bija par html izskatu...

Vai lietojot šos softus ir iespējams panākt tīru kodu? nu tādu bez liekvārdības un nezināmiem atribūtiem... šite vismaz kad viss paša pirxteļiem izveidots' date=' ir skaidrs kas kur un ko dara...[/quote']

 

nē nu tur jau nav jautājums par mainīgo nepareizo nodošanu (kas īstenībā ir pareiza) vai par sql datubāzes lietošanu. vienkārši vajag kaut primitīvu pārbaudi uzlikt - ja neinklūdojas fails, tad inklūdo jaunumus ;) un nekas vairāk :D

Link to comment
Share on other sites

Whoa! Kaa piespamojushi tur, kur man likaas, ka viss jau patiekts! :D

 

Nu, taa kaa shis tuulis tiks izmantots, lai klients pieliktu lapai saturu klaat, tad ir diezgan vienalga, kaadaa videe tas straadaa. Klients taapat izmantos IE, nav jau vinjsh neko advanceets. :) Man ir galvenais, lai lapa peecaak raadiitos labi visiem.

 

Man tas FCKeditor kaut kaa labaak iepatikaas. Vismaz pirmajaa mirklii implementeet bija viegli. Redzees, kaa buus veelaak. :p

 

Liels paldies, tauta! Nemaz nezinaaju, ka shitaadu briinumu arii var dabuut gatavu tikai ar HTML+CSS+JavaScript! :shock: :D

 

Man tas http://www.fanfara.extra.lv ne paaraak patika. :( Sorry, bet peec skata izskataas diezgan... nu... pavirshi uztaisiita. Gandriiz ieksh FrontPage vai arii vispaar exports no Worda. Nee, protams, tas taa nav, bet, nu... piedomaa varbuut pie dizaina! Es zinu, tas nav viegli, man pasham arii nepadodas, bet, manupraat, tas tomeer lapaa ir otra svariigaakaa lieta (peec satura, protams). Visaadi citaadi jau neslikti, protams! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu gandrīz uzminēji...

grafika lielākoties iekš MS paint taisīta... (Ofiss tūlis vien ir) kautgan cik ta tur grafikas....

Frontpage jau nu gan naf izmantots... (xhtml iekš frontpage? nesmīdini)

+ - visur vienādi rādās ... a par dizainu un saturu.. hehz... nu tas vēl top... atkārtoj galvenais ir kods šai gadījumā, ne dizains....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...