Jump to content

par satelita iegaadi


arcik
 Share

Recommended Posts

veelos iegadaties sateliita komplektu, liidz shim neesmu ar to saskaries.. sobrid lietoju lattelecom televiziju caur internetu.. recivers ir motorola 1710.. (varbut vins noder ari satelitam). lattelecom tv mani neapmierinata, dargi, shvaka kvalitate un maz kanaalu! sakiet luudzu kaa nokomplekteet? ko vajag , kadu reciveri? vai varbut vajag uzreiz ar hd uztversanu!?? kas ir letak un kur vairaak ir krievu kanalu? padalaties pieredzee ja ir laiks! paldies

 

televizors ir

 

Samusng LE40M87BDX

 

Labots - arcik
Link to comment
Share on other sites

Aha,piekrītu,ja tagad jāpērk,tad jāņem ar HD atbalstu,jo arvien vairāk parādās kanāli tieši HD kvalitātē.Runājot par uztvērēju,tur jāskatās pašam,ko īsti tu gribi redzēt.Vairākos elektronikas veikalos,kur tirgo sat iekārtas vari aiziet apjautāties.

Krievu kanālus piedāvā mūsu viasats,par noteiktu mēneša maksu,lai gan es personīgi uzskatu,ka via ir jāņem tikai tad,ja dzīvo tālu prom no civilizācijas,lai redzētu visus LTV kanālus.Protams,ir arī pāris krievu kanāli,kurus tu vari redzēt nekodētā veidā ar visparastāko uztvērēju,bet tie nav diez ko interesanti.Lielākā daļa,lai redzētu visus krievijas ORIĢINĀLOS kanālus,skatās ntvplus paketi,kas LV ir pusoficiāli....

p.s.kas vainas LTK DTV(70km ap Rīgu)?viņi ir laba alternatīva viasatam,un arī kanāli ir daudz labāki.

p.s.ar to motorollas uztvērēju sat nevar skatīties.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Nu viss jau atduras pret tavu redzi un maka saturu. Personīgi pats lietoju Ipbox 900HD, un teikšu tā, HD atbalsta, HDMI, HDD (SATA2 var likt cik iekšā lien, kaut 2TB), dvb-s, dvb-s2, dvb-t (atsevišķi pērkams) un tas viss 400Ls ;)

 

Par kanāliem runājot, NTV+ paka un kino prieki var sākties.

Labots - DannyDiktator
Link to comment
Share on other sites

es ietu veikala un njemu 3galvu komplektu. kamer kjimeresies, sapratisi kaa kas strada utt utt. un ar laiku nopirksi citu uztvereju, bet skaidrs bus, ko isti gribi un kaa.

Link to comment
Share on other sites

Nevaig tik daudz, pietiek ar 100 ls un pat 60 ls!Ja protams bez HD...Kino priekus var sagadat ar pat lētu sat uztverēju kas maksā no 35-40 ls...+škivis,galvina atiecīga ,tad ar neta palidzību var skatiities puslegalo NTV+...

Labots - amos
Link to comment
Share on other sites

Nu viss jau atduras pret tavu redzi un maka saturu. Personīgi pats lietoju Ipbox 900HD, un teikšu tā, HD atbalsta, HDMI, HDD (SATA2 var likt cik iekšā lien, kaut 2TB), dvb-s, dvb-s2, dvb-t (atsevišķi pērkams) un tas viss 400Ls ;)

 

Par kanāliem runājot, NTV+ paka un kino prieki var sākties.

 

saki luudzu kas ir dvb-s? ucc?

atradu te www.pult.lv adresiti.. caur viniem var arii nemt? dargi vini ir? vai ir citi varianti kur griezties?

 

Aha,piekrītu,ja tagad jāpērk,tad jāņem ar HD atbalstu,jo arvien vairāk parādās kanāli tieši HD kvalitātē.Runājot par uztvērēju,tur jāskatās pašam,ko īsti tu gribi redzēt.Vairākos elektronikas veikalos,kur tirgo sat iekārtas vari aiziet apjautāties.

Krievu kanālus piedāvā mūsu viasats,par noteiktu mēneša maksu,lai gan es personīgi uzskatu,ka via ir jāņem tikai tad,ja dzīvo tālu prom no civilizācijas,lai redzētu visus LTV kanālus.Protams,ir arī pāris krievu kanāli,kurus tu vari redzēt nekodētā veidā ar visparastāko uztvērēju,bet tie nav diez ko interesanti.Lielākā daļa,lai redzētu visus krievijas ORIĢINĀLOS kanālus,skatās ntvplus paketi,kas LV ir pusoficiāli....

p.s.kas vainas LTK DTV(70km ap Rīgu)?viņi ir laba alternatīva viasatam,un arī kanāli ir daudz labāki.

p.s.ar to motorollas uztvērēju sat nevar skatīties.

 

LTK DTV ir taa ka to kanalu ir maz pat lielakaja pakaa.. kas atkal maksaa daudz.. bet taapat nav taadu kuri mani intereseetu! ntv+ paka tieshi der! protams LTK drosivien nakotne paplasinas kanalu paku!

Link to comment
Share on other sites

ludzu studijā receiveri, kursh maksā 35,00 ls un ar kuru var skatīties ntv bez oficiālās kartes.

Flexbox 390 maksā 36.00Ls un šāri ņem un ar biss atslēgām darbojas, Dreamsky 6000 arī tikpat vērtīgs

Link to comment
Share on other sites

ta autor,paņem vislētāko sat komplektu ar 3 galvām,bet sarunā ar pārdevēju,ka neņemsi to uztvērēju,kas nāks komplektā,bet gan piemaksāsi un paņemsi,kaut vai kādu dreambox pa 60latiem,piemēram.tiesa,lai redzētu to ntv,tev īsti tā komplektā nākošais galvu turētājs nederēs,jo viņš ir domāts astra-hotbird-sirius,bet ntv ir uz cita sputņika: eutelsat 36*,bet to arī var atrisināt.

runājot par ntv,tur vajag citu galvu,nevis to,kas nāks komplektā,bet pajautā pārdevējam,lielākā daļa no viņiem ir ieinterisēti palīdzēt.

EDIT:ta ieej iekš yota.lv tur pirmajā lapā tas sat komplekts pa 39lati tev būs laikā,tikai tas uztvērējs,neder,bet kā teicu piemaksā un paņem citu.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Lūk šis ar visu pamacību resivers un pamācība tas pats kas- dremsky-3000 ja nemaldos softs der !Un nekadu karti nevajag ...!Nu ja vel tada nieka kastīte būs janogadā lai tikls darbotos caur com.12 ls .Ir jau dzudzi letuči kam pat ir jau tikla ports atsevišķi...šis ir mans zinamais variants!

Labots - amos
Link to comment
Share on other sites

nu a ja ar HD ko tad iesakat no reciveriem?? labak uzreiz panemt labu! un pie kadiem pardevejiem griezties?? pult.lv der?

Link to comment
Share on other sites

Nu šajos laikao es nemaz par HD nedomaju ...Kad bus tik pat kavaletativs valsts budžets tad ar ņemsim kvaletatīvu HD!Nu no HD šis esot kruts AZBOX

Labots - amos
Link to comment
Share on other sites

Lūk šis ar visu pamacību resivers un pamācība tas pats kas- dremsky-3000 ja nemaldos softs der !Un nekadu karti nevajag ...!Nu ja vel tada nieka kastīte būs janogadā lai tikls darbotos caur com.12 ls .Ir jau dzudzi letuči kam pat ir jau tikla ports atsevišķi...šis ir mans zinamais variants!

 

lūk šito es saucu par cilvēku muļķošanu, tu teici, ka vari iedot reciveri pa 35ls, bet nu jau sac murgot par lancombox, kuru ari pa 12ls nekur netirgo bet gan par saviem 30. ludzu nakošreiz, kad izsakies, esi kompetents. kauns par tavu viedokli.

 

tak paņem DM500 klonu un dzīvo laimīgs. ir pārbaudīts. ;)

 

uz 40'' ekrana sorry, bet dm500s klons būs diezgan pasūdīga kvalitāte bilde. IR PARBAUDĪTS.

Link to comment
Share on other sites

arcik,es te paskatījos to Tavu teļļuku un manas domas ir,ka kastei ,kas maksā tik,cik Tava,piedevām Full HD bez HDMI neiztikt un cena sākas no apmēram 200 zivtiņām.Vislagāk 800 drīmu.Nebūs problēmu vēlāk,jo nervi un patērētais laiks arī kaut ko maksā.Vai ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Dreamsky un Skyon uztvērējiem vajag kastīti ,ko sauc par IpBox un kādreiz tā maksāja ap Ls 25, tikai darbojās daudz sliktāk par LCB.Tad jau labāk to pašu ķīnieti DM-500s,BlackBox vai citu klonu.Ja pērk Ķīnā, tad arī sanāk zem Ls 50.Ja runa par HD aparātiem, iesācējam vislabākais ( vienkāršākais ) būtu Octagon 918 (DigiLine 6000).Ja apgūts tas un zināms, ko grib skatīties, tad var domāt arī par DM-800, AzBox u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

arcik,es te paskatījos to Tavu teļļuku un manas domas ir,ka kastei ,kas maksā tik,cik Tava,piedevām Full HD bez HDMI neiztikt un cena sākas no apmēram 200 zivtiņām.Vislagāk 800 drīmu.Nebūs problēmu vēlāk,jo nervi un patērētais laiks arī kaut ko maksā.Vai ne tā?

 

pilnigi piekriitu!, un paldies par shadu atbildi! tapec ieliku to teljuka modeli! jo no lattelecom interneta tv nekadas kvalitates uz vinja nav..:( vienigi tas driims 800 buus parak kruts man, varbut labak AZBOX HD Elite? vienkārši es vinjos nekaa nesaprotu :(

Link to comment
Share on other sites

Un ņem uzreiz ar 2 tjuneriem:viens DVB-S un otrs DVB-T lai vari skatīties arī vietējo cipareni.Tas kopā liekas ir ap 250-260Ls.Azbox būtu Tavā gadījumā pats lētākais variants.

 

azbox bus 3X sarežītāks nekā dm produkti, kur literatūra visas valodas.

 

Bet cilvēkam vajag skatīties un reāli pieejams par normālu cenu ar 2 tjūneriem ir AZBOX.Un atbalsts viņam ir tīri labs.

Link to comment
Share on other sites

2004.gadā, kad sajutu SAT TV vajadzību, es sev uzdevu tādu pat jautājumu kā tēmas autors. Papētīju esošo SAT tirgu un priekš sevis secināju, ka Dreambox 7000s ir labākais pieejamas produkts, to arī paņēmu. Ja šodien man būtu jāizvēlas atkal, tad, noteikti būtu izvēlējies labāko DM produktu un šodien tas ir DM8000.

 

Var jau dot autoram vairākus padomus, par un pret argumentus, bet, beigās tikai viņam pašam būs jāpieņem lēmums, kurš arī būs tas pareizākais.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Man ir Dreambox 800. sūdzēties nevaru. Vismaz esu drošs ka softs (programmatūra) būs pieejams ļoti ilgi. Pieradīsi pie drīma un vairs neliksies ka ir baigi sarežgītais. Pier visa jāpierod. Man pirmais tūneris bija Dreambox 500-S (orģinālais), es viņu bakstiju, pētiju un re - esu apguvis.

 

Edit:

RimaNTSS

Arī es tagad izvēlētos Dreambox 8000. Toreiz kad pirku man nebija tik daudz naudas (tagad būtu). Domāju ka diezvai viņš gribēs pirkt tik dārgu uztvērēju tādēļ domāju ka Dreambox 800 būs īstais.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

lūk šito es saucu par cilvēku muļķošanu, tu teici, ka vari iedot reciveri pa 35ls, bet nu jau sac murgot par lancombox, kuru ari pa 12ls nekur netirgo bet gan par saviem 30.

Aita tads ta vis legali veikola ta mksa!A pie pareiziem dileriem var to sat resiver dabut par 35 ...jau pardzitu softu+ to kašteli pa 12ls kas sutiitas no maskavas...

 

 

Lūk tiko šadu strongu notirgoju par 30ls ar visu šķīvi un galvu!Mana saitePat čupinu kodetos var uz viņa skatīt ...!

 

Un kurš te labo manus kometārus!?

Labots - amos
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

cik zinu lv ir 2 veikali, kas specializējās TV tehnikā, un tie ir yota un pult. Abos strādā zinosi konsultanti, kuri tev palīdzēs izvēlēties tev vispiemērotāko variantu.

Link to comment
Share on other sites

laikam jau dreambox 800!! parunasu ar pult.lv cilvekiem.. kad iegadasos , tad uzrakstisu ko panemu!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Arcik! Gandrīz 4 mēneši cauri. Laikam jau parunāji ar pults.lv cilvēkiem. Ko tad beigās paņēmi?

Link to comment
Share on other sites

Kaut es, Arciku saprotu! Vai tādā ziemā, kā bija (vēl ir) šī kāds normāls SAT lietotājs bija pieskāries saviem dzelžiem? Vēl kāds menesis droši vien būs jāpagaida un tad.....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...