Jump to content

PHP: gd library


Guest future_funk_squad
 Share

Recommended Posts

Guest future_funk_squad

ir php 5.0.3 un ieklauts gd .dll librarijs

 

index.php


<?

Header( "Content-type: image/png");

?>

<body>

....html kods...



<?

$image = imagecreate(320,130);

$red =ImageColorAllocate($image,204,0,0);

ImageFilledRectangle($image,0,0,320,130,$red);

ImagePNG($image);

ImageDestroy($image);

?>

 

kaa atteelu izvada shitaadu huinju:

‰PNG IHDR@‚ āPLTEĢ?ĻRžIDATxķĮ Ā ÷Om7 ^ ŅcbÖIEND®B`‚

 

ja rindinju Header( "Content-type: image/png"); nenovieto pashaa index.php faila augshaa, bet tur, kur saa ziimeet rectangli, tad izmet erroru


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by...

 

ja izdzeesh vispaar html kodu un atstaaj tikai php, tad uzziimeejas skaists taisnstuuris!

 

kur ir probleema?

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad
Problēma ir tur' date=' ka bildes neatrodas html lapā. html lapā atrodas tikai bildes URL (-;

Tu taču ja taisi statisku web lapu nesaliec (ar kaut kādu megahex editoru) visu izmantoto bilžu bināro kodu htmlā (-;[/quote']

 

nuu itkaa jau sapratu...

bet kaa tad saistiit ar tavu apgalvojumu sho faktu:

 

"ja izdzeesh vispaar html kodu un atstaaj tikai php, tad uzziimeejas skaists taisnstuuris!"

Link to comment
Share on other sites

NUu vispaar jau ir taa, ka aiz HTML head daljas ar PHP headeri nosuutiit neizdosies, jo tas jau ir nosuutiits...

 

Es shobriid ciinos ar liidziigu probleemu. Tikai man jau pashaa pirmaja rindinjaa uz session_start(); met laukaa, ka headeris jau nosuutiits un sesiju nevar uzsaakt... :/ pilniigi bez ponjas esmu...

 

btw shii fignja izpauzhas apluukojot ar IE, FF visu raada, kaa vajag - t.i. - nekaadi liekie headeri nenosuutaas. Un nekaadiigi nevaru saprast, no kurienes jamie rodas.

Testeeju 3 PC - taa nav tikai mana IE vaina. No visiem taa notiekaas. FF no visiem raadaa ok... :/ pilniigaa pakaljaa... :E

Link to comment
Share on other sites

nuu itkaa jau sapratu...

bet kaa tad saistiit ar tavu apgalvojumu sho faktu:

"ja izdzeesh vispaar html kodu un atstaaj tikai php' date=' tad uzziimeejas skaists taisnstuuris!"[/quote']

Nu tā arī vajadzētu būt - ja tev ir uzlikts atbilstošais content-type un saņemtajos datos pašā sākumā ir korekts bildes headeris, tad browseris interpretēs datus un rādīs to kā bildi. Ja bildes headera nav, vai kaut vai kā tavā gadījumu - tā vietā ir html kods, tad browseris, gribēdams būt muļķu drošs, rādīs to kā tekstu bez jebkāda formatējuma.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...