Jump to content

Acer aspire 5520 uz Windows XP


xfmBoy
 Share

Recommended Posts

Gribeju zinat, vai kads ir izstalejis acer aspire 5520 uz windows xp? Es neka nevaru parinstalet no Vista uz XP, kad ielieku XP disku, es nemaz nevaru uzspiest uz Install Windows XP!

Varbut kads zin kas par vainu, neta esmu skatijies un nekur nevaru atrast ka var. Visur kur mekleju bija rakstits lai nomaina biosa vienu lietu un tad ies, bet man tadu opciju tur nemaz nav!

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Boot`ošanās secību nevari nomainīt , vai ?

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Šobrīd šito visu rakstu no AS5520.

 

Iespējams, tev ir xp disks, bez SATA draiveriem. Tad velcies iekš BIOS'a, un nomaini cietā diska režīmu uz IDE, laikam(precīzi neatceros, tagad ir lauziens slēgt ārā datoru un meklēt). Kā arī Boot priority pārliecinies, ka CD/DVD roms ir pirms cietā diska.

 

To izdarīt var, vajag tikai rakt

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bet es jau uzliku lai pirmiais ir cd rom, bet kad vins tur ladejas tad paradas man invaild disk un neko nevaru izdarit!

Un biosa es neko citu nevaru nomainit, ka tikai nomainit no cd rom vai cieto disku booto, un vel kautkadas paroles uzlikt un videokarti kutko regulet! Man tur vispar tas bios tads tuks, esmu instalejis citus datorus, bet tur daudz vairak var nominit! :O

Labots - xfmBoy
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Tā  - invalid disk nozīmē tikai 2 iespējas:

 

*)Vai nu ir sačakarēts pats disks (saskrāpēts, mepareizi burn'ots, dabīgi nobeidzies, iemeslu ir da pietiekami)

*)Vēl ir iespēja, ka tavs disku lasītājs mirst nost, un nespēj vairs tik labi lasīt diskus. Pamēģini iebūtoties ar kādu no linux veidīgajiem live diskiem. Ja neizdodas, tad sāc domāt par jauna disklasītāja iegādi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...